Чумачечая Весна• 14 декабря 2024
Допоможіть вирішити задачку 6 клас
8 робітників виконали роботу за 12годин, за скільки годин цю роботу виконають 6рє робітників.
Розумію ,що це на пропорцію.
8-12
6-х
12×6/8=9 це не правильно.
А як пояснити дитині ,що треба 8×12/6=16
Я просто пам´ятаю,що пропорцію роблять як метелик
Розумію ,що це на пропорцію.
8-12
6-х
12×6/8=9 це не правильно.
МамОмужа• 14 декабря 2024
Складаємо по принципу більше робітників - менше часу, поміняти місцями 8 і 6
Столічна штучка• 14 декабря 2024
Разве в 6м классе пропорции составляют? Смотрите как в школе решали.
По любому находили весь объем работы,потом делили на 6х
ЯкаКраля• 14 декабря 2024
Боже
А ви не розумієте, що ж саму роботу 6 робітників будуть робити більше годин?
Я іноді в шоці від такої тупості батьків
Чумачечая Весна
• 14 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
Боже
Я розумію, що 6 більше часу будуть робити, розумію що відповідь 16. Але поки не розумію, як пояснити дитині, що потрібно рахувати не звичним способом (метелик). Але дякуючи дівчатам пішла читати зо обернені пропорції