Хто планує і вміє качку готувати, ну як ви її готуєте що вона не суха і не тверда.. і я взагалі не розумію, чому так багато людей готує ту качку, в чому її секрет?
Я за добу замовчую у воді зі спеціями, потім кладу в рукав і на 3-4 години запікаю при температурі 180. Потім виймаю з рукава і до скоринки. Всередину кладу яблука, апельсини. Завжди мʼяка виходить. Хоча до цього її не любила. Зараз рідко готую, духова шафа електрична, не вгадаєш чи вистачить часу запекти.
Ответ дляAntiprom
А потім як готуєте?? Начинка і при якій температурі випікаєте?
Натираю суміш сіль і перець ( всередині і ззовні )
Далі в середину качки апельсини, можна яблуки, зубки часнику
Мʼясо у рукав ( грудкою донизу )
Ставлю в холодну духовку на 180 градусів три години ( режим верх і низ )
Щоб отримати хрустку скоринку, за 15 хвилин до кінця готування розрізаю рукав і даю м’ясу підрум’янитися.
М’ясо виходить ніжним, соковитим і з апетитною рум’яною скоринкою.
Мʼясо у рукав ( грудкою донизу )
Ответ дляСhanelKa
Мʼясо у рукав ( грудкою донизу )
І я так роблю, виходить не суха
Може вам не той сорт качки попадався?
Є якийсь сорт що взагалі без жиру.
Біла качка завжди жирна.
Посмію дати свій коронний рецепт качки.
Ложка олії, 5 ложок соєвого соусу, 1 ложка меду, 1 ложка гірчиці, 3-4 зубчика часнику, чайна ложка з горою солі, з апельсина натираєте цедру максимально міленько ( без білої частини) потім в цей соус вижимаєие сік з цього апельсина.
Маринуєте 2-24 години.
Запікати в рукаві при середньому вогні 2-3 години.
Це неймовірно соковите і смачне м´ясо.
Є якийсь сорт що взагалі без жиру.
Біла качка завжди жирна.
Посмію дати свій коронний рецепт качки.
Маринуєте 2-24 години.
Це неймовірно соковите і смачне м´ясо.
Ответ дляСhanelKa
Мʼясо у рукав ( грудкою донизу )
Готую так само, завжди виходить смачно і соковито, єдине що, рукав я не розрізаю, за 3 години вона і в рукаві у мене рум´яна виходить. Останній раз ще чорнослив поклала, теж смачно вийшло, ну це, якщо любите чорнослив.