Повелитель бітка• 17 декабря 2024
Не можу знайти свій ідеальний олівець для брів
Перепробувала багато чого від LN до Chanel, все якесь не те. То брови чорні, то товсті , то як нитки виходять. Що можете порадити?
Мао_Мяо• 17 декабря 2024
Для мене ідеально Ланком, який викручується.
До того пробувала багато.
Але навіть розхвалені Анастасія та Шарлотта не підійшли.
До того пробувала багато.
Котя_люлю• 17 декабря 2024
АБХ или Мейбеллин (тоненький, по форме как АБХ) и немного туториалов с ютуба
Янка-угомонись• 17 декабря 2024
Я користуюсь дешевим від Eveline. Хоча можу собі дозволити будь-який бюджет .
Випадково купила коли була в Польщі у відрядженні. І з тих пір йому не змінюю. Для мене він ідеальний . Маю світлорусяве волосся , мені їх колір taupe прям ідеально .
Єдиний мінус -швидко закінчується . Але з огляду на його ціну геть не проблема . Я купую одразу штук 10 і мені на рік вистачає .
ЛісАпетная• 17 декабря 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Он классный ,но быстро зараза заканчивается . Выходит накладно. Но и нельзя его очень стойким назвать . Но лучшего по оттенку и натуральности не нашла.
И осторожно с грифелем. Сильно его не высовывать лучше,очень ломкий
Працівниця року• 17 декабря 2024
Я купила maybelline и тушь yves saint Laurent
Все супер
Там много разных оттенков, и для блондинок в том числе
Все супер
Акуна_Матата• 17 декабря 2024
Купіть тіні для брів та тонкий пензлик скошений
Буде легше тушувати і легше не перебрати з ними
В олівець мені дуже подобається Vera від Брежневої, інша косметика не зайшла, а олівець прям дуже, гель для вкладання поверх мащу і промальовка не зникає, не мажеться, добре виходить
Повелитель бітка
• 17 декабря 2024
Ответ дляПешеходик
А nyx ?
Не було такого ще, а який саме
Пешеходик• 17 декабря 2024
Повелитель бітка
• 17 декабря 2024
Ответ дляПешеходик
Вот такой. И свотчей полно в нете
Ооо, почитаю за нього