Эскиз бесконечности• 17 декабря 2024
Noel tree
Всі уже ялинку поставили вдома? )
60 метрів сметани• 17 декабря 2024
Ніт.
Цього року я пас.
Вперше за 47 років ні натхнення, ні умов.
Цього року я пас.
Иванка Бур• 17 декабря 2024
Я цього року не хотіла нічого, ні ялинки, ні свята. Настрою немає і все дратує. Але, поїхала і купила декілька нових прикрас новорічних, ну такі вони гарні, що не втрималася. І якось вже з нетерпінням чекаю на момент, коли прикрасимо ту ялинку. Часу поки що нема на неї, але ми плануємо.
Плету интриги• 17 декабря 2024
Вперше за багато років не планую ставити, але приїде син з навчання, можливо плани зміняться ))