Фуліганка• 17 декабря 2024
Подарували просрочений торт і зав´явші троянди
Напарниця подарувала просрочений торт який скоріш всього вчора останній день був як його вжити і зав´явші троянди от навіщо таке дарувати?
В неї др 28 грудня теж їй просрочене подарувати?
Подтяжка• 17 декабря 2024
Ответ дляГладиолус
так дата затерта 13 или 16? если 16, то вполне возможно, что спецом затерто... может когда покупала завтыкала и не посмотрела, а потом уже не пропадать же добру) и дату подтерла..
Все вона бачила. І купила його на знижці 50%. Я теж іноді купую, але не на подарунок. З´їдамо вдома в той де день
Сосиска_Втесте• 17 декабря 2024
Ответ для04214
Вона не протікала, а купила в останній деньзі знижкою 50-70%. А потім ще тримала його дома до вчорашнього дня. Я б не взяла і сказала, що прострочене не їм
Це не обов´язково так. Я бачу як деякі купляють продукти - просто зайшов і просто купив. Ні дати не дивляться, нічого..
Коварная Зая• 17 декабря 2024
Тю, я бы вернула ей сразу же.
Автор, а почему Вы взяли и смолчали?
Natal_ka91• 17 декабря 2024
Не бачу прям проблем з трояндами. А торт так, неприємно (( і дивно, що дата затерта, не вірю що не бачила. Можливо, хотіла зекономити. Я промовчала б, але тортом спробувала б пригостити колегу одразу ж)
Коварная Зая• 17 декабря 2024
Ответ дляФуліганка
От як коректно сказати?
Зачем корректно?
Просто верните и скажите что Вам такое не нужно.
Почему все так боятся обидеть того, кто на них срать хотел?
Коварная Зая• 17 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
А я бы просто не взяла такие подарки. И все равно что она там думает.
Natal_ka91• 17 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ну судячи зі всього, автор теж взяла і змовчала. Значить, не хоче скандалів та образ. Хоча погоджуюся, краще говорити прямо, аніж потім отак зайти на форум тій колезі. Все ж є вірогідність що випадковість
Сосиска_Втесте• 17 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Автор питає, бо справа насправді не в торті а в з´ясуванні відносин)) І будь яка реакція автора - це вклад в відносини). Бо люди працюють поруч - а робота це важлива частина життя.
Фуліганка
• 17 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Коли мені дарували торт я не дивилася на дату. Це я подивилася як колега вже пішла.
Фуліганка
• 17 декабря 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
І промовчати не хочу тому що впевнена що вона знає точно що він просрочений і в той же час не хочеться заїдаться.
Маю декілька думок• 17 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
В даті виготовлення, видно, що 5 чи 6. А термін зберігання 10 днів. Що суті не змінює, звісно)
У рошена наче менше. Я думала, і у всіх так, кілька днів (3-4)
Маю декілька думок• 17 декабря 2024
Ответ дляФрекенБок
у нас сотрудник на работе парням дарил просроченные шоколадки, а девочкам - еще более менее в срок годности. но он из разряда жлобов: нагнулся поднять 10 коп и треснули штаны на жопе.
Жлоби не дарять нічого. Навіщо б жлоб витрачався на шоколадки, навіть прострочені?
ФрекенБок• 17 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
По-моему откровенное хамство эта вся ваша речь.
100%.
ФрекенБок• 17 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Нащо взагалі комусь що небудь дарувати. Тем більш парням, що в них ще якись стосункі. То їх діло як і про копійки. Кожен дроче як він хоче.
когда было др у кого-то на работе, то остальные сотрудники дарили каждый от себя мелкие подарки. а именинник накрывал стол.
ФрекенБок• 17 декабря 2024
Ответ дляМаю декілька думок
пост 106.
Маю декілька думок• 17 декабря 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
У меня с тортом в подарок был разок тоже факап, не специально. Был последний день годности, всего срок 3 дня. Покупала в знакомом месте. Все, кто ел, отравились :( я тоже. Бывают просто такие ситуации. Поэтому торты не ларб больше никогда.
А розы очень красивые. Я не вижу, что прям вялые. Их еще поискать такой роскошной полноты. В европе 1 такая роза стоит 5 евро минимум.
Ми теж так отруїлись тортом. Мені повезло, я була ’на дієті’, чоловіка нудило а син ригав. І це при тому, що завжди я печу, а це була вся в роботі , плюс складно себе в руках тримати.... Син і досі не їсть покупних тортів- тістечок.
Смішна людина вище пише, що сучасними тортами з сучасним складом не отруїтися
Сосиска_Втесте• 17 декабря 2024
Ответ дляФуліганка
Якщо б я точно знала,що колега не помилилася, я б при нагоді їй би сказала (сьогодні чи завтра чи коли ви поруч ). Тортик нажаль прострочений, довелося викинути.Це треба обов´язково проговорити, бо інакше ви будете довго це все проживати а людина зрозуміє що прокатило і буде надалі так відноситися. Але дарувати фігню на її д.н. я б не стала, а показала гарний приклад подарунка. Бо буває ще так, що сама людина таке їси і думає що це нормально).
Маю декілька думок• 17 декабря 2024
Ответ дляФрекенБок
пост 106.
Якось безглуздо. З цими дрібними подарунками
Кому таке в голову прийшло?
ФрекенБок• 17 декабря 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Кому таке в голову прийшло?
почему?у человека др,и каждый сотрудник его лично поздравлял. что здесь плохого?
Маю декілька думок• 17 декабря 2024
Ответ дляФрекенБок
А що хорошого? Тому що краще вже коли ’скинулись’, а не кожен принесе якусь хрєнь. Це я вперше про це прочитала.
Роза в вазі• 17 декабря 2024
троянди нормальні
з тортом може не подивилася на дату, я теж майже ніколи не дивлюся це уже провтик магазину
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 17 декабря 2024
Автор, якщо вона за подарком відправила чоловіка, ще й не таке могло трапитись. Вони не дивляться на дати. Може сама провтикала. Може скрута з грошима.Висновки треба робити тільки з ваших стосунків. Я нічого не сказала б. Просто викинула мовчки. Не варта ця ситуація розборів,якщо ви справді приятелі.
ФрекенБок• 17 декабря 2024
Ответ дляМаю декілька думок
а у нас и скидывались на денежный подарок. и отдельно каждый дарил мелочь приятную.
Силиконочка• 17 декабря 2024
В мене також була співробітниця. Принесла завʼялі квіти. В мене до після 8 березня через тиждень. Там був явно старий букет
Не худа ні разу• 17 декабря 2024
Ответ дляФуліганка
От як коректно сказати?
Надо сообщить. Это странно все. Цветы оранжевые всегда в таком состоянии с прилавка прям, к ним у меня вопросов нет. Но торт… Им же отравится можно, такое опасно кушать. Может промолчать, а когда скажет «как торт?», ответить ей «извини, я не ела, он был просрочен, решила не рисковать». Типа на дурочку упадите что не поняли ничего. Может действительно она не специально такое устроила
Сосиска_Втесте• 17 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Нет,так не делают. Если плохо с деньгами,купи шоколадку. Или обойдись цветами.