Иванка Бур• Изменено 17 декабря 2024
Як віддати парфуми безкоштовно і не доплачувати?
часто тут бачила теми про те, що хтось хоче віддати, а хтось - отримати парфуми безкоштовно.
в мене теж є кілька неповних флаконів, не ніша звичайно, але й дарованому коню як-то кажуть )
І здавалося б, краще недорого їх продати, але не зовсім простіше. Бо: за розміщення оголошення на сайті трьох букв заплати, на купу уточнюючих питань дай відповідь, сфоткай флакон раком/боком, комісію на будь-якому сайті заплати, а коли отримуєш ті три копійки від продажу на карту - то ще й звідусіль лякають податковою і блокуванням карт.
Тому подумала я що було б непогано зробити подарунок комусь напередодні свят, але цікавить такий організаційний момент.
Оплата ж за доставку при отриманні, а якщо людина виявиться редискою і просто не прийде на пошту - то мені ще й за покатушки цих копієчних парфумів платити? І оплату наперед не візьмеш, бо кричатимуть ’лови шахрайку’.
То як тоді це організувати?
Сон і дрімота• 17 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
та я не встигаю читати, не те що відповідати ) ясно, що немає сенсу писати всім хто пропонує винести на лавку, що мені шкода так викидати хорошу річ, хотілося б віддати людині яка реально оцінить
И в вашем окружении нет человека, который не захочет у вас взять начатый парфюм?
Сливочная пенка• 17 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
Віддайте людям зі свого оточення
ГендиреХтор• 17 декабря 2024
я так раньше бесплатно одежду-игрушки отдавала - упакуй, на почту пойди. теперь отношу в зеленые контейнеры и нет проблем. все равно вещи мне не нужны - какая разница, где и кто их заберет
НаБалКоніХодять• 17 декабря 2024
Я колись приперла всі флакони, пробники, відливанти і т.д. якими не користуюсь на роботу. Роздала все. Перші дві паняночки щось соромились, а потім... як понеслося))))
всі задоволені)
Теща дочки• 17 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я точно заберу,бо для мене це єдина розрада на данний момент.
навіть не знаючи що ? н-да
Твоя подружайка• 17 декабря 2024
Я заберу, зуб даю) люблю квіткові, цитрусові і солоденькі)Може у вас є Кірке? То взагалі буде джек-пот))
Заюшка_хозяюшка• 17 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
навіть не знаючи що ? н-да
Не воночи і все.Подобається Персів і Інкаденс і квіткові аромати і Арден.
Вишневий цвіт• 17 декабря 2024
Опять парфюмерный троль с песней ’ хочу отдать - не знаю кому’ . И как всегда, куча просящих, которых автор-альтруист упорно игнорирует.
Анонимба• 17 декабря 2024
Ответ дляАноним_1858
Якщо маєте Арден зелений чай, поміняю на шоколад
Монталь?😁
Я_не_аноним_100%• 17 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
У вас уже попросили ваши флаконы. Отдайте человеку.
Стріляний птах• 17 декабря 2024
Вы бы уже хоть написали, что у Вас есть, уже бы и забрали. А так тема ни о чём!
Королева Сарказма• 17 декабря 2024
Ответ длялара89
Я не бы попросила себе,не важно,можно и Эйвон.
А фаберлик подойдёт? Лёгкие цветочные. Один запечатанный и второй открытый, но полный? Вы не с Киева случайно?
Кишмишная Мая• 17 декабря 2024
Автор, а що Вам заважає написати місто і віддати при особистій зустрічі?