Потребую апгрейду• 17 декабря 2024

Як можна зламати собі ногу щоб це було швидко?

Я знаю що кістки доволі сильні і зламати важко але все ж зламати можливо просто коли це зробити швидко з першого разу то не так буде боляче і більше шансів не отримати больовий шок
Пусин Кукин• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Це теж варіант але якби той психіатр написав довідку що з кукухою не все впорядку
за гроші напише
-Ань-• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Зараз закони не діють з власного досвіду дізнались
Тому що люди не знають закони. Більшість українців навіть Конституцію ніколи не читали. Скільки статей в Конституції України?
Форсия• 17 декабря 2024
Предлагаю метод моего сына, когда ему было 6 лет. Залезайте и падайте с сосны 4м, перелом запястья и голени. (
Форсия• 17 декабря 2024
Ответ для-Ань-
Какаяразница, если она не работает?
автор Потребую апгрейду • 17 декабря 2024
Ответ дляЛгин
Прыгайте с парашютом. Я так себе ногу сломала, со смещением, с разрывом сустава. с постановкой пластины и шурупов.. 2 операции на ноге за 8 месяцев. Только учтите, что операции и лечение обходятся недёшево)
Ого 😳 ні мені б не з такими наслідками зламати. А вам здоров´я бережіть себе непотрібно більше так пригати
всемВсёИмного• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Якби ж то але ще з літа нічого не дають вже на позиціях були судоми і відбирало ноги і руки
Співчуваю, навіть уявити собі важко як їм , нашим захисникам там .
Ваша тема це біль...йо.а війна, йо..а русня не жилось їм там, тепер наші хлопці змушені страждати, а ви створювати такі теми(((
Страхованная• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Щоб чоловіку дали відпустку для того щоб він міг полікуватися інакшого виходу немає
А липовый диагноз купить не вариант?
Пусин Кукин• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Это с позвоночником от холода и тяжестей :( у меня такая же проблема сейчас.
Лгин• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Да я уже давно здорова. Это было несколько лет назад.Всё, больше не буду прыгать )
Ответ дляФиона Шрековна
А чоловік знає, що ви плануєте зламати йому ногу?
Я собі не йому він під покровськом навряд чи я туди доїду та і йому не ламати а полікуватися потрібно цілий рік не можить попасти в госпіталь
Ответ дляАнтиТроль
А палец не подходит? Мой постоянно о кровать мизинец бьет ночами, или банки с холодильника роняет
Ні через таке не відпустять
Вумна, аж страшно• 17 декабря 2024
Моя взрослая дочка летом прыгала со своим сыном, моим внуком, на батуте, результат- двойной перелом ноги выше голеностопного сустава, хорошо, что без смещения, 8 недель в гипсе, потом реабилитация, до сих пор нога отекает периодически
ніколи такого не було• 17 декабря 2024
А впевнені, що кістки у вас міцні? Готові, що нога потім може боліти на зміну погоди? А можна перестаратися і доведеться оперувати, а потім ще й кульгатимете.
І розробляти кінцівку після перелому боляче.
Я у відділенні травматології певний час провела, то травми буваю безглуздими, а наслідки сумними.
Одна молода жінка отримала двокісточковий перелом вдома, просто необережно встала і стопа з´їхала набік, була босою. Оперували, встановлювали пластину, потім ще й організм не приймав метал і гноїлася рана на місці одного гвинтика.
Інша молода жінка просто впала на коліно і розтрощила колінну чашечку, зовні коліно наче ціле виглядало і навіть діагностували не одразу. Теж оперували.
Не варто ризикувати.
Ответ дляПусин Кукин
за гроші напише
В нас психіатр по сумісництву і голова лкк то я думаю навряд чи піде на таке
Лукава_Кiшка• 17 декабря 2024
На лыжах с горы, на самокате, на льду, с лестницы
Ответ для-Ань-
Воно то так але зараз ніхто не ссилається на конституцію
Ответ длявсемВсёИмного
Так і є нажаль 🥺
Ответ дляСтрахованная
А липовый диагноз купить не вариант?
Можуть провірити
-Ань-• 17 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
Какаяразница, если она не работает?
А що ви зробили, щоб Конституція працювала? Вороги українського народу багото зробили, щоб перетворити українців на безправних осіб. Деякі навіть дозволяють собі говорити, що Конституція на паузі.
Вам що, важко масочку надіти, перетворилось на ’вам що, важко касочку надіти’. Коли свідомі українці скрізь ходили без масок, то тупе стадо разом з поліцаями кидались на таких людей, підгавкували поліцаям.
А зараз ці особи дивуються, чому все більше і більше порушуються права людей.
Незаконні штрафи люди скасовують в судах. В тому числі і у мене є такий досвід. Зараз в тематичних групах у вайбері і телеграмі люди діляться ссилками на скасування штрафів від ТЦК, ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Ответ дляПусин Кукин
Можливо але в нього ще і контузії були і цукровий діабет
Ответ дляніколи такого не було
Не варто ризикувати.
За життя свого чоловіка я готова мучитись
Lisianassa• 17 декабря 2024
А Ви впевнені, що на Вашу зламану ногу йому дадуть відпустку? А то будете сама собі на милицях скакати з півроку, жертва без всякого сенсу... Ще й невідомо, як воно зростеться
-Ань-• 17 декабря 2024
Ответ дляLisianassa
Звісно що не дадуть відпустку. Вони лікарню хворому чоловіку не можуть надати...
Ответ дляLisianassa
Не дуже впевнена але з суміжного підрозділу хлопцеві дали відпустку жінку збила машина так нічого тільки перелом ноги
-Ань-• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Поїдьте туди і зламайте ногу об командира-мудака, який не організував людині медичну допомогу.
-Ань-• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Або дзвоніть на гарячі лінії, вимагайте належну медичну допомогу для чоловіка.
Ответ для-Ань-
Теж так думала поїхати і висказати все що я про нього думаю але в зону бойових мене ніхто не пустить
Lisianassa• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
І на який термін йому дали відпустку? Можливо, від початку ще не було відомо, наскільки важкий стан. Але здається мені, що Ваша зламана нога тут не допоможе(
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Довідки мало.
-Ань-• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Висказати неефективно. Треба писати, і отримувати офіційні відповіді на свої письмові вимоги. А поговорити хіба що на гарячу лінію, там також можуть надати письмову відповідь.