Потребую апгрейду• 17 декабря 2024

Як можна зламати собі ногу щоб це було швидко?

Я знаю що кістки доволі сильні і зламати важко але все ж зламати можливо просто коли це зробити швидко з першого разу то не так буде боляче і більше шансів не отримати больовий шок
автор Потребую апгрейду • 17 декабря 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
моя мама в субботу - просто нога скользнула по льду и сломала опять ногу в том же месте что и в прошлом году.
Ну якщо людина пожила то кістки слабкі ви правду кажете можна і на рівному місці поламати а особливо коли вже був перелом. Бажаю швидкого одужання вашій мамі
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
нет, опять гипс на 6-8 недель. капец просто, на ровном месте у себя во дворе
Хай відновлюється. В мене мама колись в своїй ванній впала , руку в лікті зламала, більше 5 годин операція... Зараз більш менш, але все одно рука не така як до травми
ТебеОноНадось• 17 декабря 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Підіть до професіонала травматолога.
лучше до професіонала психіатра
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Травматолог казав, що нічого такого, звичайні кістки, просто моя мама невдало врала
Зоя Жорівна• 17 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
она руку тоже ломала - в мае, на сухой дороге, шла с базара вступила в ямку, упала на руку и сломала ее.

Вашей тоже здоровья!
Ответ дляДобро с Кулаками
А тоді навіщо? 🙄
Щоб чоловіку дали відпустку для того щоб він міг полікуватися інакшого виходу немає
Скокмоно - стокнуно• 17 декабря 2024
У меня подруга просто шла по улице и споткнулась упала.
На лыжах еще ломали
DianaDee• 17 декабря 2024
дайте взятку за справку о переломе + нацепите гипс
зачем делать реальные увечия?
еще не дай бог реально инвалидом себя сделаете
Зажуженная Жужжа• 17 декабря 2024
Я послизнулась в дощ на камінні, перелом руки зі зміщенням. Дуже швидко все було, але боляче. Головне у вдале положення поставити руку або ногу
долой_лама• 17 декабря 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Нехай перевірить паращитовидну залозу.
Буває, що кальцій не засвоюється через збій у роботі цього манюнького органу.
Перевіряється швидко, треба здати аналізи і все.
Часті переломи - один із симптомів.
Радуга-дуга• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Це жахливо. Нехай йому просто дадуть ту відпустку і нічого не ламаючи.
Ответ дляТебеОноНадось
лучше до професіонала психіатра
Це теж варіант але якби той психіатр написав довідку що з кукухою не все впорядку
-Ань-• 17 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Так а взагалі ж то протизаконо? Чи ні. Хто знає?
Прочитайте Конституцію України - основний закон. Хоча б розділ 2 - ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ´ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
фан L.O.S.T.• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Скажіть що плануєте ламати собі ногу може й напише
Зоя Жорівна• 17 декабря 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
На лыжах еще ломали
Про лыжи
АнтиТроль• 17 декабря 2024
Ответ дляЛапка
Кто бросает жалобу, что пишете в комментах?
А зачем жаловаться?
Ответ дляМусик Пусик
Жах. Здоров´я їй нехай швидше одужує.
Пусин Кукин• 17 декабря 2024
Зачем это тебе? с девкой посрався?
Лгин• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Варіант можливий але можна померти від втрати крові
Прыгайте с парашютом. Я так себе ногу сломала, со смещением, с разрывом сустава. с постановкой пластины и шурупов.. 2 операции на ноге за 8 месяцев. Только учтите, что операции и лечение обходятся недёшево)
всемВсёИмного• 17 декабря 2024
Ответ дляDianaDee
зачем делать реальные увечия?
Автор, это самый толковый совет, лучше в этой теме не будет
Пусин Кукин• 17 декабря 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
мой страшный сон(
в том году ломала на льду, это был ужас.
Фиона Шрековна• 17 декабря 2024
А чоловік знає, що ви плануєте зламати йому ногу?
Пусин Кукин• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Ні не ухилянт
Мазохист вери мач?
Ответ дляDianaDee
зачем делать реальные увечия?
Це не варіант там можуть потребувати рентген знімок
АнтиТроль• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
А палец не подходит? Мой постоянно о кровать мизинец бьет ночами, или банки с холодильника роняет
Ответ дляРадуга-дуга
Якби ж то але ще з літа нічого не дають вже на позиціях були судоми і відбирало ноги і руки
Пусин Кукин• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Может есть другой выход, менее травматичный?
Ответ для-Ань-
Зараз закони не діють з власного досвіду дізнались
Пусин Кукин• 17 декабря 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Отож. Я операцию не делала, мне и гипс не наложили, бо денег не было, и обезбол не дали. Сама залечивалась дома, а срослось ли правильно кто знает.
Ответ дляПусин Кукин
Зачем это тебе? с девкой посрався?
Я жінка