Потребую апгрейду• 17 декабря 2024

Як можна зламати собі ногу щоб це було швидко?

Я знаю що кістки доволі сильні і зламати важко але все ж зламати можливо просто коли це зробити швидко з першого разу то не так буде боляче і більше шансів не отримати больовий шок
автор Потребую апгрейду • 17 декабря 2024
Ответ для-Ань-
Або дзвоніть на гарячі лінії, вимагайте належну медичну допомогу для чоловіка.
Телефонувала. Мені навіть ніхто не повірить що мені там відповіли послали у відомому напрямку і сказали хочь ти там і зд*хни його ніхто не відпустить
-Ань-• 17 декабря 2024
Треба не себе калічити, а ворогів українського народу.
Ответ дляLisianassa
І на який термін йому дали відпустку? Можливо, від початку ще не було відомо, наскільки важкий стан. Але здається мені, що Ваша зламана нога тут не допоможе(
Точно не знаю але по чутках то одні кажуть наче на місяць а інші що на 15 днів
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
В нас психіатр по сумісництву і голова лкк то я думаю навряд чи піде на таке
Так бригада лкк з іншого міста приїзжає, свої своїм не робочть
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Можуть провірити
Як?
Ответ для-Ань-
В цей час вже не знаєш хто друг а хто ворог
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Можливо але в нього ще і контузії були і цукровий діабет
Скільки зараз цукор?
Lisianassa• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
А може, не чутки слухати, а читати закони??
’’У разі тяжкого стану здоров´я або смерті дружини (чоловіка), батька (матері), вітчима (мачухи), сина (доньки), пасинка (падчерки), рідного брата чи сестри, батька чи матері дружини, чи особи, в якої військовослужбовець перебував на вихованні, надається відпустка до 7 днів без урахування часу, необхідного для проїзду на місце проведення відпустки та назад’’.

Чи варто заради цього себе калічити??
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
За життя свого чоловіка я готова мучитись
Не пишіть фігню...накличете біди
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ для-Ань-
Поїдьте туди і зламайте ногу об командира-мудака, який не організував людині медичну допомогу.
Ото ж
Ответ дляМусик Пусик
Як?
Базік багато
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Теж так думала поїхати і висказати все що я про нього думаю але в зону бойових мене ніхто не пустить
Може до Вас прибацанлї чоловік повертатися не хоче.
Ответ дляМусик Пусик
Скільки зараз цукор?
По різному буває що 8 бува 5 а бува і 12 він на уколах інсуліну. На початку коли виявили то був 27
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Базік багато
? А що базіки до документів?
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Як виявили, що він зробив?
-Ань-• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Записуйте розмови на диктофон. Спробуйте подзвонити на 1545.
Щоб щось поміняти - треба діяти.
Можна до порядних журналістів звернутись, наприклад Жан Новосельцев.
В Україні щоб скористатись своїми правами - треба спочатку свої права відстояти.
Зламана нога сама по собі нічого вам не дасть. Купа реальних інвалідів не можуть собі інвалідність оформити, тому що лікарі в ЛКК не хочуть за зарплату працювати, ждуть великий хабар.
Ответ дляLisianassa

Чи варто заради цього себе калічити??
Хто знає як його краще йому хоча б попасти в той клятий госпіталь якимись шляхами
Lisianassa• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Його з цукром 27 не пустили на лікування, а заради вашої зламаної ноги відпустять?? Автор, не створюйте ще зайвих проблем ні собі, ні чоловікові (лікування зараз дороге).
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ для-Ань-
Щоб щось поміняти - треба діяти.
Мені здається авторка лукавить. Дискредитує урядову гарячу лінію. В знайомого цукор був більше 25 плюс контузії, то списали
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Може він сам не хоче. Не проблема попасти в госпіталь. Борги має?
Ответ дляМусик Пусик
Як виявили, що він зробив?
Як був проїздом дома трішки більше року назад ми вдома на глюкометрі провірили цукор виявилось 27 ( в моєї мами діабет в нас є дома глюкометр) його в екстра режимі в лікарні провірили збили цукор назначили інсулін і все. В нього всі симптоми були спрага часте сечовиділення сухість в роті і висипка на тілі.
Ответ для-Ань-
Щоб щось поміняти - треба діяти.
Я хотіла записати розмову але погано що в мене телефон не пишучий. Погано що я тоді її не записала і зараз немає доказів
Ответ дляLisianassa
Він просто тоді проїздом був вдома і тоді виявили
Ответ дляМусик Пусик
Я на гарячу лінію не на рахунок цукрового діабету телефонувала а на рахунок відпустки 10 діб яку вже всі відгуляли крім наших хлопців. А з діабетом ми не звертались за це ми не знаємо що можуть списувати навряд чи
Ответ дляМусик Пусик
Ні немає. Він в мене просто не дуже наполегливий а таким жити важко в цьому світі йому відмовили він і пішов
Форсия• 17 декабря 2024
Ответ для-Ань-
А що ви зробили, щоб Конституція працювала? Вороги українського народу багото зробили, щоб перетворити українців на безправних осіб. Деякі навіть дозволяють собі говорити, що Конституція на паузі.
Вам що, важко масочку надіти, перетворилось на ’вам що, важко касочку надіти’. Коли свідомі українці скрізь ходили без масок, то тупе стадо разом з поліцаями кидались на таких людей, підгавкували поліцаям.
А зараз ці особи дивуються, чому все більше і більше порушуються права людей.
Незаконні штрафи люди скасовують в судах. В тому числі і у мене є такий досвід. Зараз в тематичних групах у вайбері і телеграмі люди діляться ссилками на скасування штрафів від ТЦК, ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Это должна не я делать, а те люди, которых именно для этого выбирают. А у нас они первые нарушители и на важные для этого должности садят таких же казнокрадов и мздоимцев. И Конституцию эту несчастную имеют и в хвост, и в гриву, а то и вовсе перепишут под себя.
А у вас во всем вороги виноваты, очень удобно.
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Він мав тоді звернутися у військовий госпіталь!
Мусик Пусик• 17 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Він повинен звернутися у військовий госпіталь.
Ответ дляМусик Пусик
Та отож і проблема що ми тоді дурні були і звернулися в свою лікарню замість госпіталя йому тут в пришвидшеному режімі все зробили і він поїхав далі. А тепер мабуть нічого ми вже не доведем
Тріль підпільний• 17 декабря 2024
То що він сам собі уколи інсуліну призначив і колить? Що значить нічого не доведете.