Страхованная• 17 декабря 2024
Фільтр в душовій з трапом
Раніше завжди мали ванну, зараз винаймаємо квартиру з душовою з трапом. В доньки дуже довге волосся, плюс моє, забивається дуже швидко той фільтр, чи контейнер, чи шо воно там (коробочка, яка має втулку в трубу). Що як його просто вийняти? Чи не варто і будуть проблеми з трубою? Хтось пробував?
Ні за холодну воду• 17 декабря 2024
Трудно чистить сеточку ? Ну снимите, как забьется канализация, как приедет сантехники с тросом, как начнут его выкручивать из слива в душевой... Увидите и свою волосню, и какахи, и сопли....
Потринділиця• 17 декабря 2024
Ну Ви, автор, кумедна) Краще хай труба забивається?) Не створюйте собі додаткових проблем) А як дуже нудно живеться, то можете до мене приходити унітаз пробивати, який періодично забивається. Подовбетесь годинку раз, другий, третій і бажання експериментувати зникне)
Страхованная
• 17 декабря 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Трап не сіточкою і немає ніякої сіточки взагалі, є суцільна планка, по боках якої стікає вода, всередині в канавці ще вставлена коробка, яка втуляється в трубу. Загалом питання виникло тому, що у ванні немає ніяких сіточок-коробочок і нічого ніколи не забивалося, але які труби в душовій я поняття не маю, тому питаю
Страхованная
• 17 декабря 2024
Ответ дляПотринділиця
Питання тому, шо у ванній ніколи нічого не забивалося, але про труби в душовій я нічого не знаю
Страхованная
• 17 декабря 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Они разные бывают. Можно такое насоветовать. Хоть бы фото.
виглядає приблизно як на фото нижній варіант, без сітки
ЖенаАйтишнеГа• 17 декабря 2024
Витягуйте все що витягується
Що немає витягуватися воно суцільно лите, ...воно має так витягнутись щоб була пряма дирка в зливну трубу
Страхованная
• 17 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Витягуйте все що витягується
Вона передбачена для витягування для чистки, мене цікавить, чи труби без неї не будуть забиватися, якщо її просто звідти забрати
ЖенаАйтишнеГа• 17 декабря 2024
Ответ дляСтрахованная
Якщо ви не поставити того ковпачка назад то не буде водного барєра/сифона і може каналізацією ваняти....як вам не ваняє то неставте
Чи ви про ту фігню з нержавійки питаєте?
Страхованная
• 17 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ні, про сіру коробочку як на фото, яка втуляється в трубу, у мене сіточок немає ніяких
ЖенаАйтишнеГа• 17 декабря 2024
Ответ дляСтрахованная
Та фігня то типу сифон щоб неваняло каналізацією
Страхованная
• 17 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Зрозуміло, дякую!