Ластоноша• 17 декабря 2024

Для поступления заграницей, как учитывают оценки школьника?

Имеет смысл бороться например за 12 по всем предметам? А 10 или 11 это уже чуть хуже?
Кто поступал посоветуйте, пожалуйста.
Как высчитывают средний балл? И имеет ли значение оценка 10-11-12?
автор Ластоноша • 17 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Вы что-то начали делать в этом направлении?
Да. Попробовала дочка в прошлом податься на несколько грантов, тогда это был 8й класс. В принципе, вижу, что реально.....
Работает над созданием своего ’бренда’. Пока 9й класс.
За деньги всегда успеем
Чебураха з перцем• 17 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Ок, 8-9)))
В Гарвард не планирует
Фрекен бок• 17 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Польща, Чехія, словаків, Німеччина, Франція
Супер вимог не має
Але вчитися важко, вилітають
Та да, на стипендію на англійській мові?
Пускаю бісики• 17 декабря 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
В Гарвард не планирует
Это понятно
Я серьезно спросила
Латвийские_Номера• 17 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
Дочка подруги навчається в Литві на англ та отримує стипендію.
Є безліч варіацій, треба шукати і мати на увазі, що умови змінюються. Іноді вигідніше за 1-2 роки вивчити мову і навчатися безкоштовно, є такий нюанс.
Фрекен бок• 17 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
В Польщі ні, стипендія на польській. І ще треба вступити ж) ну так за 1 рік навчить мову))
Директриссимо• 17 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
На Советчица все все знают. Такой нюанс, а никто толком не может ответить...
Син поступав в 2022
Табель і оцінки за 3 роки - це лише перший етап при подачі документів
Ще математика і логіка, складніша, ніж у фізматі, тест на кмітливість, а потім інтерв’ю і задачі по спеціальності або на софт скілз. Це все онлайн з камерою
Мовний сертифікат ще
Не думаю, що дуже допомогло б мати всі 12, замість високого рівня математики і логіки)
Скоро_вчера• 17 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Не мають значення
Взагалі беруть практично всіх бажаючих, ну якщо це не рівень високий, де потрібно бути генієм, там є внутрішні екзамени,
А так, то вступити взагалі не проблема, проблема потім вчитися.
У нас в Україні діти з молодшої школи вже не мають академічної доброчесності, за це за кордоном можуть просто відрахувати
А що таке «академічна доброчесність»? Напишіть, будь ласка. Це прагнення навчатися?
Латвийские_Номера• 17 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
Про Польщу знаю. Да, за рік діти повивчали мову і вступили, вчаться. Ось сесія починається.
Тут зрозуміло, що литовську і фвнську за рік не вивчиш, а польську, словацьку, чеську-можна, якщо відповідально вчити.
Латвийские_Номера• 17 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Плагіат. Списують багато.
Мона_Лиса• 17 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Я думаю це про списування
автор Ластоноша • 17 декабря 2024
Ответ дляДиректриссимо
Син поступав в 2022
Мовний сертифікат ще
Вдалося поступити? А яка країна?
Яка спеціальність?
Дуже цікаво
Дякую, що поділилися
Директриссимо• 17 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Це навчатися самостійно
А не списувати
Скоро_вчера• 17 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
Куди беруть всюди?? В універи в Германії, Англії, Польщі?
Так, беруть аж бігом, нерезидентів, без знижок платно, а там гроші шалені:-) ну і рівень мови треба підтверджений В2 та С1 на деякі спеціальності, і грошенят багато… і, звісно, щоб вступні іспити не завалити, твір, наприклад, скумекати… ех… звісно, є діти обдаровані, призери конкурсів та олімпіад, ті, хто може поборотися за стипендії, але знов-таки без мови країни вступу нікуди
Скоро_вчера• 17 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Вы же сейчас пошутили?
Чому ж жарти? В автора 9 клас. Два роки пахати - і можна вибороти стипендію. Головне, мову знати на високому рівні та в предметах шурупати. Хз, як це працює, але є діти ЗНО складають на 200 балів, та рівень іноземної С1. Тут всі шанси.
Шукаю стакан• 17 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Це відсутність гонитви за оцінками, списування, вміння самостійно шукати потрібну інформацію для навчання, орієнтуватися на знання, досвід, навички.
Все це відсутнє в дітей, які мають повний доступ до гдз з 2-3 класу
Шукаю стакан• 17 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Здали екзамен С1?
Латвийские_Номера• 17 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Доречі, за НМТ на 200 балів цьогоріч в Україні дали дітям трохи грошенят. Приємно)
Скоро_вчера• 17 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Плагіат. Списують багато.
Списують з інтернету чи один в одного?
Латвийские_Номера• 17 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Здали екзамен С1?
С1 -ще ні, але В2-так. За вимогами було достатньо.
Шукаю стакан• 17 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Списують з інтернету чи один в одного?
Не має різниці
Це говорить про те, що дитина не вміє вчитися
Зайканалужайке• 17 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
За деньги всегда успеем
Хочу искренне пожелать Вам удачи, Вы молодцы. Пробуйте, хуже не будет. Главное, чтобы ребёнок хотел, а не мама.
Шукаю стакан• 17 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Безкоштовне навчання в Польщі лише з сертифікатом С1.
Директриссимо• 17 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
Вдалося поступити? А яка країна?
Яка спеціальність?
Дуже цікаво
Дякую, що поділилися
Вдалося
Ще можуть брати до уваги позашкільну активність, якщо на стипендію претендуєте
Але англомовний бакалаврат на повній стипендії - це дуже оптимістично
І кожного наступного року це буде складніше
Латвийские_Номера• 17 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Значить, у Вас інший ВУЗ. У подруги син на інших умовах вступав.
Мій в Словаччині, щороку умови більш жорсткі стають стосовно українців.
Пишу і думаю, розкидало всіх з Харкова, ех...
Скоро_вчера• 17 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ось бачите. Сучасні діти мають більше можливостей здобути знання. На державному рівні могли б підтримувати дітей, звісно, більше. Мене сюжет якось про хлопця здивував, що сам англійську вивчив до рівня с1 (підтвердженого), за іноземним контентом, вступив закордон. Талановита молодь є.
Латвийские_Номера• 17 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Так, наші діти -великі молодці. Ми раділи за них з матусями, хто разом вступав. Багато талановитих дітей.
Скоро_вчера• 17 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Не має різниці
Як ви думаєте, в чому причина? Але ж і раніше були діти, які списували. Зараз, думаєте, це більш масово?
Директриссимо• 17 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Таких насправді багато, в кого зно чи нмт 200 і мова С1
Але для стипендії того замало
Шукаю стакан• 17 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Бо з дитинства орієнтація не на знання, а на оцінку