Ластоноша• 17 декабря 2024

Для поступления заграницей, как учитывают оценки школьника?

Имеет смысл бороться например за 12 по всем предметам? А 10 или 11 это уже чуть хуже?
Кто поступал посоветуйте, пожалуйста.
Как высчитывают средний балл? И имеет ли значение оценка 10-11-12?
Шукаю стакан• 17 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Значить, у Вас інший ВУЗ. У подруги син на інших умовах вступав.
Мій в Словаччині, щороку умови більш жорсткі стають стосовно українців.
Пишу і думаю, розкидало всіх з Харкова, ех...
Для всіх умови однакові
Безкоштовна освіта для угодників лише зі знанням мови С1.
Все.
Латвийские_Номера• 17 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Для всіх умови однакові
Все.
Не буду сперечатись. Знаю, що вступив, вчиться. Розумію, що с1 ще нема в нього. Перепитаю при нагоді.
Зайканалужайке• 17 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Чому ж жарти? В автора 9 клас. Два роки пахати - і можна вибороти стипендію. Головне, мову знати на високому рівні та в предметах шурупати. Хз, як це працює, але є діти ЗНО складають на 200 балів, та рівень іноземної С1. Тут всі шанси.
Моя в 8 классе. Не в Украине третий учебный год. Украинская школа+ репетитор, английский 11 баллов. Говорит, читает, синхронно переводит, но Нидерландский 8.5 баллов, английский 3.8 ( в местной школе он первый год изучается) Грустненько?
Шукаю стакан• 17 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Може на статусі укр, тоді можливо
Але якщо статус знімуть, то лише С1
Латвийские_Номера• 17 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Може на статусі укр, тоді можливо
Але якщо статус знімуть, то лише С1
Да, він на статусі укр.
Пенек Возмездия• 17 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Бо з дитинства орієнтація не на знання, а на оцінку
Ви думаєте за кордоном інакше?
Моя дитина вчиться у приватній іноземній школі: половина списує, аж гай шумить. Є дійсно принципові, що не списують. Але при цьому домашнє завдання (твір) править тато, наприклад )))
Там такі самі діти, як скрізь.
В університеті складніше. У деяких за списування можуть відсторонити від навчання у будь якому виші на 5 років. Але це вкрай рідко. У деяких просто виженуть з екзамену і поставлять нуль. Тим не менше, постійно хтось намагається списати. Зайняти місце в аудиторії студенти можуть прийти за годину до іспиту, а потім несподіванка: викладач каже хто де має сісти і всі пересідають ))) Все як у всіх.
Шикаю і викаю• 17 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Якщо гарно знає англійську та математику, то в Словаччині можна отримати стипендію 400 євро на місяць на 3 роки навчання. Треба здати тест SAT якщо набрано більше 1050 балів, то подаєтесь на програму scolarship (здається так) і можете отримати одну з 100 стипендій.
А де здають цей тест? Прочитала на сайті універа про нього, але всієї процедури не зрозуміла.
Шукаю стакан• 17 декабря 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Ви думаєте за кордоном інакше?
Там такі самі діти, як скрізь.
Рівень вашої приватної школи мене не цікавить. Мова йде про навчання в ВНЗ
автор Ластоноша • 17 декабря 2024
Ответ дляДиректриссимо
Вдалося
Ще можуть брати до уваги позашкільну активність, якщо на стипендію претендуєте
Але англомовний бакалаврат на повній стипендії - це дуже оптимістично
І кожного наступного року це буде складніше
Все прокачивает потрошку. Позашкільну, волонтерство також наукову роботу пише. А там вже як буде.
Подивилися декілька вебінарів щодо вступу.

Я розумію, що складно вступити, але бувають дива. А частіше дива стаються у тих, хто наполегливо.

Дякую Хай у Вашого сина все получиться як найкраще
Латвийские_Номера• 17 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Якщо в Україні, то в Києві, Одесі. Там є адреси цих центрів. Якщо не знайдете, завтра пошукаю.
В Словаччині в Братиславі діти писали. Там по всьому світу є центри, я так розумію.
Пенек Возмездия• 17 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Ви ж там вище писали про ’з дитинства орієнтація на знання, а не оцінку’, чи не так? В дитинстві діти явно у школі вчаться, а не ВНЗ.
Діти з приватних шкіл стануть потім студентами ВНЗ. У вас реально відірвані від реальності уявлення про іноземних школярів і студентів. І так, у ВНЗ вони теж СПИСУЮТЬ, уявляєте?) не всі, але таке трапляється.
Директриссимо• 17 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша

Дякую
Хай всім нашим дітям все вдається!
Подивіться ugu, може там вдасться отримати норм пропозицію
І їх університети - партнери напряму дивіться
Можна спробувати податися в ugs вже зараз, подивіться умови подачі
Холодная каша• 17 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
Куда хоть поступать?
заграницей же!
Шукаю стакан• 17 декабря 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Ну вага школі орієнтується не на знання. За що ви платите, не зрозуміло
Фрекен бок• 17 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
💯
Пенек Возмездия• 17 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Вам видніше. Це друга школа в департаменті за результатами аналогу нашого зно. Ось за це і плачу. У вас дивні уявлення про західних школярів. Вони мало чим відрізняються від українських дітей, можливо відсоток тих, що списує менше, але таких дітей теж вистачає.
Скоро_вчера• 17 декабря 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ви в Нідерландах? Дитина за 3 роки вивчила мову нідерландську, це круто, вітаю! А про англійську не зрозуміло. В них вона слабо викладається? Чи сильно? Чому у вашої низькі бали (не знаю систему оцінювання там, 3,5 це ок чи ні?) можливо, там якась інша система оцінювання. Напишіть, чому так, якщо мову дитина знає.
Бесбардак• 18 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
На Советчица все все знают. Такой нюанс, а никто толком не может ответить...
Якби ви хоч країну написали і напрямок навчання
В Польщі, наприклад, в кожному ВНЗ свої правила. ВНЗ де син вчиться - атестат потрібен, але основне - здати екзамен і далі рейтинговий список по результатах екзамена.
Є ВНЗ де бал без екзамена. Є навіть де нмт потрібне.
Це одна країна, а ви навіть не написали де хоче вчитись.
Вже мову потрібно вчити. Ви ж не будете всі мови вивчати.
Бесбардак• 18 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Польщу теж
В Польщі залежить від ВНЗ
Бесбардак• 18 декабря 2024
Ответ дляЛастоноша
На англ.
Стипендія?)))
На английском платное обучение во всех странах Европы, о которых знаю.
В Шотландии есть варианты разве что. И то мало.
Бесбардак• 18 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Про Польщу знаю. Да, за рік діти повивчали мову і вступили, вчаться. Ось сесія починається.
Тут зрозуміло, що литовську і фвнську за рік не вивчиш, а польську, словацьку, чеську-можна, якщо відповідально вчити.
В Польщі різні ВНЗ і різні вимоги.
Шукаю стакан• 18 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
В Польщі залежить від ВНЗ
:)
Бесбардак• 18 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
:)
Написала, бо моя дитина, племінник, хрещеник і сусідський хлопець вчаться в різних ВНЗ Польщі. Всі вступали за різними вимогами. Навчання теж різне.

Син вступав - потрібен був бал атестата.
Зараз на 2 курсі.
Шукаю стакан• 18 декабря 2024
Ответ дляБесбардак

Зараз на 2 курсі.
Який вуз?
Бесбардак• 18 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Який вуз?
Варшавський університет
Зайканалужайке• 18 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Система оценивания как в Украине. Почему такая лажа с английским вообще не понятно. Английского здесь не было, это первый год он появился. Словарный запас у неё с Украины и он реально большой, но его не хватает для местной школы.
Зайканалужайке• 18 декабря 2024
Ответ дляСкоро_вчера
3.5 это не ок)) Система дробная, типа более точная. Это три целых, пять десятых балла из 12 возможных.
Разгуляшка• 29 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Доброго дня підкажіть будь ласка
Латвийские_Номера• 29 декабря 2024
https://satsuite.collegeboard.org/practice
Пробний тест
Латвийские_Номера• 29 декабря 2024
Адреси в Україні