Парасюха• 17 декабря 2024

Сказала подрузі, що купили квартиру, а у відповідь тиша..

Ну як тиша, крива усмішка, відвернулась, типу робить свої справи
Ні привітання, нічого. Взагалі сказала, бо буду досить близько жити, в одному ЖК. Ми давно там підбирали собі квартиру
Потім вона взагалі перевела тему і все, нічого не питала, єдине сказала, коли у гості запросишь? якось у меня неприємне було відчуття і поділитись не могла, бо все ж таки змовчати, а потім зустрінемось на вулиці чи у магазині і якось не гарно буде

Ситуація така, що у них є дитина, якій потрібна вже окрема кімната, але її чоловік не хоче купувати більшу квартиру і думаю, може вона із-за цього сумна, що теж би хотілось, але поки немає. Я їй теж подумки бажаю,щоб вони розширились, але не хотіла наражатись на заздрість чи неприємні емоції.
Скажіть, як би ви зреагували, чи зробили у такій ситуації? Скажіть, чи дійсно могли бути негативні емоції чи я може придумую?
Конотопська відьма• 17 декабря 2024
Вона вам не подруга.
Не будь КакСвета• 17 декабря 2024
Звичайно, люди іноді заздрять. Вам то що
ТаПрямТам• 17 декабря 2024
ой.....
Пустощі-веселощі• 17 декабря 2024
Да, это зависть. Тут ничего не поделаешь.
Капуста Маша• 17 декабря 2024
Вам ні про що думати? Ну купили і купили. Вони теж куплять колись. Щоб ще тему тут створити, щоб ту дівчину брудом облили?
Girly_girl• 17 декабря 2024
Если это действительно близкая подруга и я знаю, что у них ситуация финансово не очень , то я бы отпустила бы это и общалась дальше хорошо
Не будь КакСвета• 17 декабря 2024
Доречі, вітаю.з покупкою! Хай принесе вам тільки радість нове житло
Мадам Подлинник• 17 декабря 2024
Думаю, вы придумываете
Котогосподиня• 17 декабря 2024
Друг познается не только в беде, но и в радости :)

Вывод вам ясен
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 17 декабря 2024
ви придумали криву посмішку?
автор Парасюха • 17 декабря 2024
Ответ дляGirly_girl
Близька подруга
В іншому все добре, перший раз стикнулась з таким її проявленням, якось було відчутно, що щось не то відбувається
Girly_girl• 17 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Близька подруга
Думаю, она скорее расстроилась о своей ситуации, чем подумала что-то плохое о вас
автор Парасюха • 17 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
ви придумали криву посмішку?
ні вона підвела брови і було видно трохи як саркастично, скільки кімнат - перше питання було і потім про гості
ТаПрямТам• 17 декабря 2024
Ситуація така, що у них є дитина, якій потрібна вже окрема кімната, але...

а вы та еще
подруга
Love_Love_Love_• 17 декабря 2024
Я обожнюю такі новини і дуже радію за людей, мені дуже подобається чути що люди здійснили свою мрію, що вийшло те що планували, мені дуже радісно знати що мене оточують щасливі, успішні люди.
Я от і за вас дуже щиро рада, нехай у вас все буде добре в новому домі.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 17 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
то скільки кімнат?))
автор Парасюха • 17 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам

а вы та еще
подруга
Тобто? Ми це обговорювали доволі часто, що потрібно розширюватись і нам і їм, але вона казала, що чоловік не хоче тут купувати і жити, а дитина вже в перший клас іде, кімната одна на всю сім´ю
Що саме не так?
Любительница• 17 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
може здивувалась, ну знаєте, є таки скритні люди, що взагалі не здогадуєшься що там в них і як, а тут «бац» і купили квартиру.
ТаПрямТам• 17 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
а вчера ныла что на пирожок нет
автор Парасюха • 17 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
Може, може дійсно так
не залізу у чужу голову
Замрійлива• 17 декабря 2024
Буває важко щиро порадіти за когось, хто втілив твою мрію, яку ти наразі втілити не можеш. Мені теж було складно порадіти за друзів, які купували житло коли мені це здавалося чимось нездійсненним.
Помидорина• 17 декабря 2024
Я тоже рада за вас 🎁
К сожалению, это типично, что знакомые и друзья не порадуются вашему хорошему, а порадуются чужие люди, которым, в общем-то, все равно.
ТаПрямТам• 17 декабря 2024
Ответ дляПомидорина
Я тоже рада за вас 🎁
та ладно
меняйте окружение
это не типично
Помидорина• 17 декабря 2024
Насчет подруги — после такой реакции я не стала бы звать к себе в гости. Зачем вам там зависть и плохая энергия? Встречайтесь в кафе, если так хотите сохранить «дружбу»…
Помидорина• 17 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
та ладно
меняйте окружение
это не типично
Ну, в моей картине мира это так, к сожалению… За меня радуются только самые близкие. Рада, если у вас есть искренние друзья, которые искренне радуются за вас
Спішу - перекидаюсь• 17 декабря 2024
Чистая Зависть. Я после таких моментов всех своих подруг сливала постепенно, не могу общаться с завистливыми
ТаПрямТам• 17 декабря 2024
Ответ дляПомидорина
задумалась..
кто его знает как оно на самом деле
по виду вроде искреннее, а так хз...
автор Парасюха • 17 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Так, напевно
Мені теж було якийсь час сумно, що знайомий вступив куди я хотіла, а я ні, але з часом я навпаки поставилась до цього як до серйозних планів і більше докладала зусиль, щоб вступити. І такі мінімальні проявлення бувають, але вони дуже швидко відходять. Сприймаю це як курс до розвитку того що я хочу
З вишневого садка• 17 декабря 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Зависть- не контролируемое чувство.
Вишиванка• 17 декабря 2024
Ну вы все правильно понимаете. Да, это банальная зависть, да ей реально больно, что у нее нет такого. Да, она думает что это несправедливо, ведь ей с ребенком нужнее. Да, она готова была расплакаться от зависти, может и сейчас плачет.
Ну и что? Переживет и успокоится, найдет в себе силы порадоваться за вас.
А если не найдет и будет продолжать обесценивать, то вы ей напомните, что зависть это ок и взрослые люди с ней гигиенично справляются. Может ей нужна пауза подумать подольше?