Миловидна леді• 17 декабря 2024

Зірвалась на дитині, ненавиджу себе

Донька 11 років, вкотре йде на тренування (яке закінчується пізно,коли вже темно) і садить вдень телефон в іграх і тіктоках. Тобто, з нею немає зв´язку після тренування, декілька разів був скандал , розмови, прохання. Та нічого не змінилось, всеодно сьогодні зв´язку немає. Вона далеко ,я незнаю що робити, дуже рознервувалась, поїхала шукала на зупинці її, не знайшла ,я повернулась додому . Вона якраз підходила теж . Я зірвалась ,кричала, забрала телефон, шматанула за руку і сказала що більше нікуди не ходитиме .
Тепер я сама плачу, ненавиджу себе,що взагалі тягнула руки, що матюкались . Я кончена мамаша, нерви не впорядку, дуже рознервувалась за неї. І просити пробачення на можу, бо тоді нічого не зміниться. Що робити?
Силиконочка• 17 декабря 2024
может коньяка?
ну выписали по делу
чего реветь?
нервы?
Стрекоза любви• 17 декабря 2024
Вважаю, необхідно вибачитись і сказати, що шкодуєте про свій вчинок. Іншого шляху не бачу. Вас не засуджую.
Силиконочка• 17 декабря 2024
она обычно возвращается сама?
чего вас сегодня взяло?
Вилосипедниця• 17 декабря 2024
ваша хоть на тренировки ходит. моя только рассказывает, что ходит))
Папобус• 17 декабря 2024
Игры с тиктоком заблокировать
Скорая помощь• 17 декабря 2024
Может встречайте после трени? Или напоминайте про телефон, чтоб заряжала. Павербанк выдать в рюкзак. Чтоб мама не нервничала 🙏🏻
автор Миловидна леді • 17 декабря 2024
Ответ дляСиликоночка
она обычно возвращается сама?
чего вас сегодня взяло?
Повертається сама, але я завжди з нею на звязку, вона каже що стоїть на зупинці чи я вже сіла . А тут виходить довго маршрутки не було ( як вона сказала) ,я себе вже накрутила
Баба_Воля• 17 декабря 2024
Не вибачатись.
Її дії мають наслідки. Іноді й такі.
автор Миловидна леді • 17 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
Є два, вона і їх каже - забула
Силиконочка• 17 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
Є два, вона і їх каже - забула
ну так добавить еще - что бы не забывала
и я не шучу
Зілля до весілля• 17 декабря 2024
Ребёнок выполняет свою функцию. Мне иногда тоже хочется покричать, а муж не всегда дома
Пухнасті штани• 17 декабря 2024
Сімейний контроль з відстежуванням встановіть. Попросіть вибачення і домовтесь, що буде уважною
Безсовісна кума• 17 декабря 2024
Попейте успокоительное, напоминайте дочери за час перез выездом , чтобы зарядила телефон.
автор Миловидна леді • 17 декабря 2024
Ответ дляПухнасті штани
Вона не дає телефон, і якщо він сів він не працює. А він часто у неї в цей час сівший
На циголках• 17 декабря 2024
Та вы все правильно сделали, пора уже соображать в 11 лет
ДолькиКабана• 17 декабря 2024
Я б теж наорала. І не вибачалася б. Мамині нєрви не залізні
Пухнасті штани• 17 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
Павербанк нащо? Їй ті тренування цікаві?
автор Миловидна леді • 17 декабря 2024
Ответ дляПухнасті штани
Так цікаві, сама вирішила, я і не задоволена що вони так пізно закінчуються о 20-00 тобто додому приїздить до 21-40 .павербанк вона теж забула,як сказала
КохайтесьЧорнобровi• 17 декабря 2024
Автор, не извиняться. Все- по делу. Ваше отношение- результат ее поведения. П.С. мать такого же безответственного 10летки
ЖонДуан• 17 декабря 2024
Що значить не дає телефон? Хто там у вас дорослий?
автор Миловидна леді • 17 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Не дає, каже лізу в її особисте.
Але вчиться гарно, ходить на тренування щодня, тому я це відпустила
ЖонДуан• 17 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
Не дає, каже лізу в її особисте.
У вас проблеми з ієрархією в сім´ї
Муркошечка• 17 декабря 2024
Ой, у меня была такая мама, но не только в том, что вы описали…
Стали хорошо общаться, только когда мне стало дет 26-27
ПробілНеПрацює• 17 декабря 2024
Мені включали кримінальну Росію і показували наслідки ходіння по темному самій
постою_послушаю• 17 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
У вас нет возможности её встречать? Это был бы лучший выход.
Анонім-ка• 17 декабря 2024
У меня сын 12 лет, как то сам выкручивался в ситуациях, когда сел телефон, а меня нужно успокоить.. просто подходил к прохожим девушкам и просил на пару минут телефон сделать звонок маме.. всегда давали))
Балаболка• 17 декабря 2024
А чего у Вас дочь сама с трени ездит в 11 лет?
Невловимий Джо• 17 декабря 2024
Купіть дитині павербанк і не псіхуйте більше
Невловимий Джо• 17 декабря 2024
А взагалі не розумію чого ви в такому віці відпускаєте її саму так пізно
Я хоч і жила в маленькому місті але мене в такому віці ще зустрічали з гуртків (напевне тому що моя мама дивилась багато кримінальних передач)
#Пойду_кгадалке• 17 декабря 2024
Ответ дляБалаболка
До 18 за ручку водить надо ?