В курсі діла• 17 декабря 2024

В кого є засніжена штучна ялинка, як вона?

Чи обсипається сніг? Як вона через роки користування варто купувати?
Подобаються більше засніжені, але не знаю можливо краще звичайну зелену ялинку купити з практичної точки зору?
Результат:
вже голосів: 28
14 (50%) Звичайна штучна ялинка
8 (28.57%) Просто тицьнути
6 (21.43%) Засніжена штучна ялинка
мадам Везувий• 17 декабря 2024
В мене засніжена з шишками, подобається шишки теж деякі в снігу
Моська-слон• 17 декабря 2024
У меня обе. Вы ж их не на 40 лет покупаете, ничего им не будет, покупайте, какая нравится, живите сейчаааас!
Стрибну в гречку• 17 декабря 2024
Часто здесь пишут, что осыпается.
Лукава_Кiшка• 17 декабря 2024
Не осыпается
Котики-муркотики• 17 декабря 2024
На работе заснеженная, осыпается. Внешне елка не страдает но мотлоха с нее прилично
Купила зеленую. Я как раз покупаю не на один год, побоялась что надоест
Залатавая• 17 декабря 2024
Третий год моей, не осыпается
Santander• 17 декабря 2024
Незначне осипання при складанні/розкладанні. В мене ще й вмонтовані лампочки, вона і без прикрас гарна )
автор В курсі діла • 18 декабря 2024
Ответ длямадам Везувий
Підскажіть де купували?
автор В курсі діла • 18 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Третий год моей, не осыпается
Поділіться де купували або виробника назву?
Залатавая• 18 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
Ось тут https://xatynka.com.ua/ua/g40800504-elka-litaya