В курсі діла• 17 декабря 2024
В кого є засніжена штучна ялинка, як вона?
Чи обсипається сніг? Як вона через роки користування варто купувати?
Подобаються більше засніжені, але не знаю можливо краще звичайну зелену ялинку купити з практичної точки зору?
Результат:
вже голосів:
14 (50%)
Звичайна штучна ялинка
8 (28.57%)
Просто тицьнути
6 (21.43%)
Засніжена штучна ялинка
Моська-слон• 17 декабря 2024
У меня обе. Вы ж их не на 40 лет покупаете, ничего им не будет, покупайте, какая нравится, живите сейчаааас!
Котики-муркотики• 17 декабря 2024
На работе заснеженная, осыпается. Внешне елка не страдает но мотлоха с нее прилично
Купила зеленую. Я как раз покупаю не на один год, побоялась что надоест
В курсі діла
• 18 декабря 2024
Ответ длямадам Везувий
В мене засніжена з шишками, подобається шишки теж деякі в снігу
Підскажіть де купували?
В курсі діла
• 18 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Третий год моей, не осыпается
Поділіться де купували або виробника назву?
Залатавая• 18 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
Ось тут