Катастрофа• 18 декабря 2024

Чому так іноді відбувається?Людина віддаляється.

І не важливо хто це може бути - колега по роботі,або родичі,або знайомі/друзі.Причому без причин.Спілкуєшся з людиною,а вона починає віддалятися,припиняти спілкування і уникати без причин.
У кого було подібне і яким чином ви вирішували цю ситуацію?
Котики-муркотики• 18 декабря 2024
Це у вас нема причини, а у неї є
Червона ікорка• 18 декабря 2024
людина не хоче з вами спілкуватися. Це знак, що треба залишити її в спокої.
Фляшунька• 18 декабря 2024
Побачила, що людина взагалі не та, за кого себе видає. Брехло. Лиже дупу потрібним людям, щоб отримати вигоду. Просто перестала спілкуватися. Коли вона питала чому, навіть не було бажання відповідати. Навіщо мені ту брехню слухати?
Белая и пушистая• 18 декабря 2024
В основном от всех отдаляясь именно я, потому что вижу дерьмовых людей
ЧупакабраЗеБест• 18 декабря 2024
любая может быть причина.
я например отдалилась от одной своей близкой подруги по простой причине, мы всегда слушали и обсуждали только ее, ее проблемы, ее зрение, ее кишечник, что ей приснилось такое, у ребенка выставка в рисовалке, свекровь цокнула языком
А еще она постоянно болела разными видами раков с разными местастазами в разные места.
зойебала.

да, мы все этим живем и это обсуждаем, дружба - это взаимность.
но она просто превратила меня в бесплатного психолога которого можно юзать.
Возможно автор и вы себя так ведете. я это не утверждаю (Свтека кстати тоже не понимает почему от нее через некоторое время начинают морожиться люди), это может быть один из вариантов.
автор Катастрофа • 18 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
любая может быть причина.
зойебала.

:-( иногда могу с людьми поделиться событиями из своей жизни.
Несу пургу• 18 декабря 2024
Якщо віддаляються, значить є причина, ви просто про неї не знаєте. І причина може бути як у вас, так і у них. Або ви чимось важка, якісь якості в вас людям не імпонують, або там люди,які спілкуються тільки з тими, з ким вигідно, а з вами це не так.
автор Катастрофа • 18 декабря 2024
Ответ дляНесу пургу
Теж можливо.
Директриссимо• 18 декабря 2024
Я віддалилась тому що мене заї.ало бути для всіх безкоштовним рятівником і психологом. Коли допомога знадобилась мені, поруч був лише мій чоловік.
автор Катастрофа • 18 декабря 2024
Ответ дляДиректриссимо
Ех