черная мамба• 18 декабря 2024

А що це вже такі ціни фарбування волосся? Від 4.500-7000

Це вже нормально?? Одна ще мені і сказала що вам не потрібно робити техніку,а тільки однотон,бо сивини багато,хм.
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляMarmu
я нижче фото виставила. це пройшло тижня 2-3 після першого фарбування.
в вас мало седины, но и процент осветленных волос какой-то минимальный,или его вообще нет. я прям не могу технику увидеть,если честно. или покажите,что было до окрашивания и сразу после
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Сивину по довжині видно, і воно ще по довжині в вас зовсім не відросло.
а сивина по довжинi мала б ховатися в знебарвленому волоссi....
Мстящий за Зайца• 18 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
Так 1 клієнт вдень. Скільки це має коштувати по вашому?
А клієнтів не на фарбування немає? На стрижку, укладку?
Marmu• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
а як було одразу пiсля фарбування?
таке в день фарбування, я була дуже задоволена. Але то протрималося тиждень
очки_ннадо• 18 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Як ви собі це уявляєте?)))
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляMarmu
не вижу тут техники..
хотя мы не видели ДО.
Marmu• 18 декабря 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Так отож, мене то і вибісило! Вони ж обіцяли, що все впишеться і нічого не видно. Її ДУЖЕ видно. Вони ж сказали прийти з відросшою сивиною см 3
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
когда? если мастер весь день над одним клиентом? в этот день,когда техника, у мастера никого нет. максимум - мужская стрижка ,пока сидишь 40минут на промежуточном окрашивании
Marmu• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
сказали, що висвітлили 20%, я там торчала 5 год на своє коротке тонке волосся. багато було прядок на фользі
Мстящий за Зайца• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
посчитайте, сколько это за час. техника - это в среднем 8 часов окрашивания. вычтите оттуда все расходники и сопутствующие затраты.
Ви знаєте, можна і 12 годин поспіль щось там робити з волоссям, називаючи це ’технікою’. Але по факту фарбування, що зайняло 3 години, не часто відрізняється від того, що 8 годин. Ну і не у всіх же довге волосся.
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
ну звiсно, що в кожного по-рiзному, але в середньому це 8 годин. це дiйсно може бути набагато швидше, якщо немаэ сивини, своя свiтла база та якщо майстер працуэ з асicтентом, в 4 руки
Мстящий за Зайца• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
Я вже написала. Можна взагалі добу щось там таке робити з волоссям. А по факту вийде те ж саме, що і за 3 години. Але ж магічне слово ’техніка’ і сума автоматично роблять фарбування унікальним і неперевершеним.
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
але наголошую, що нiхто не повернеться в салон, де ’щось робили 12годин поспiль за 45тис’, а нафарбували лайно якесь)))))
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
нi, одне й те саме що за 8 годин неможливо зробити за 3.
Мстящий за Зайца• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
Ну не лайно, а звичайне фарбування зробили. Але ж, щоб не отримати моральну травму від сплаченої суми, клієнтці краще повірити, що це якесь унікальне фарбування, якого в неї в житті не було.
Українська зірочка• 18 декабря 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Работает за бухло?
За ідею!
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляMarmu
Ось таке при холодному світлі, я аж ужаснулась. І це розпіарена студія Громової
ну вот на этом фото я уже увидела, где у вас осветленные волосы. только они у вас недотянуты. недостаточно осветлены для вашей седины. и вам нужно больший процент блонда добавлять. хотя если волосы тонкие... вам,наверное, дешевле каждые 2 недели подкрашивать корни в натуральный. причем это можно и дома делать проф краской.
Чумачечая Весна• 18 декабря 2024
4500 було ще взимку 21 року, перед новим роком
4800 приблизно сказали, була записана на 5 березня -22 року
Так і ж не пішла. Більше і не фарбувала ( з того часу ) 😳
ничевока• 18 декабря 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
У меня однотон - 315 грн (стоимость бутылки просеко украинского производства. Мастер любит этот шмурдяк). Вторая длинна.
Українська зірочка - вона така
Marmu• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
ну я ж не спеціаліст. нагуглила ’супер-студію’ і пішла туди. та я і фарбувала коріння і сама, і у перукарів. але захотілось мені експериментів) просто в шоці, чесно кажучи. пішла через місяць на тонування, думала, вони скажуть, що щось не те - ні, вони сказали, що все супер. Більше не піду, звісно. Але навіщо це розписувати як панацею? У них на сторінці таких фото як у мене, немає. Якби я таке побачила, то не пішла б, звісно
ничевока• 18 декабря 2024
В суботу була в перукарні - 2600 (техніка і стрижка), теж маскую сивину.
Наступного разу (через місяць-півтора) буде без стрижки - десь 1800
Замурмишка• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
до 30 000
Кто больше?
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляЗамурмишка
Кто больше?
у Довлетовой такой ценник
моя подруга у нее красится, мне такая цена дофига, я трохи скромнее
ничевока• 18 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Ооо, ця тема мені прямо така близька і болюча((( вчора ось таке мелірування + тонування мені зробили. Було моє відро ще волосся сантиметрів 10 і мелірування попереднє.

Вартість недорога - 1400 грн, але це треш повний. Я перукарю відправила фото і написала все що думаю, вона запропонувала прийти відтонувати, але я хочу сама купити щось і від тонувати хоча б білим де жовте. Якщо не вийде- шукатиму іншого майстра, але хто зна як і він зробить. Печалька повна

Таке відчуття, що в мене і волосся поменшало((

Якщо тут є хто знається- підкажіть що можна купити в самій зробити, щоб виправити хоч якось, бо до неї йти аж ніяк не хочу
Сивини не видно, як меліровка на вигляд, не можу сказати, що жах.
В мене є перлинний відтінювач, якраз прибирає жовте і надає перламутровий відтінок
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляКоплю на груди
Покажіть, якщо можна, відросші корені
5 мес после ейртача
Седина есть, даже полно стекловидной, на фото все есть)
Но мне полностью подходит это окрашивание
Коплю на груди• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
5 мес после ейртача
Дякую, що поділились фото
Обращеница• 18 декабря 2024
Ответ дляничевока
Маю такий Тонирующий шампунь L’Oreal Paris Elseve Color Vive Purple Shampoo для осветленных и мелированных волос

користувалась до цього. Завтра спробую, може допоможе
Почемучечка• 18 декабря 2024
Мелирование, тонирование и стрижка 6000 - 7000 грн. По времени занимает 6-8 часов. Киев, мастер на окраине, для такого объема это бюджетно. Делаю раз в 3 месяца.