черная мамба• 18 декабря 2024
А що це вже такі ціни фарбування волосся? Від 4.500-7000
Це вже нормально?? Одна ще мені і сказала що вам не потрібно робити техніку,а тільки однотон,бо сивини багато,хм.
очки_ннадо• 18 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
Даже близко не угадали)
О.. ще третя є багата дівчина))
Розкажіть про свій догляд, авто.
Джем Шакіри• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
ну вам просто плохо сделали,что могу сказать.
много лет делаю эйртач,это лучшее,что придумали для тех,кому не идет тотал блонд, а седины дохрена)
Ну але сивина все одно відростає, 3 тижні- і вже є смужка сивини.
очки_ннадо• 18 декабря 2024
Ответ дляДюагональ
я раніше сама фарбувала корені. зараз взагалі вирішила відмовитись від фарби, бо напрягає оці постійне підфарбовування на яке немає часу і натхнення. побачу шо з цього вийде)
сивина почала зʼявлятись, але вона мене не напрягає
Мене нічого не напрягає. Люблю доглянутий вигляд.
Всюди влазю• 18 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Цены на покраски понаписывали... А фото до и после ни одна не в силах выложить))))
Юмористки
А зачем? Кому и что доказывать? Вы к моему мастеру не поедете, как и я к вашему. Меня цена устраивает, она стабильно не меняется уже 4 года и на этом все
очки_ннадо• 18 декабря 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Да. За півроку це як мінімум 6 см.
Але кажуть не видно))
Джем Шакіри• 18 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
Да. За півроку це як мінімум 6 см.
Але кажуть не видно))
Я теж цього не розумію, яка би покраска не була якою б технікою, сиве волосся все одно видно, що відросло. Тільки корені замальовувати.
Бойцовская• 18 декабря 2024
Нихрена себе цены
Я только недавно обнаружила у себя несколько седых волос
Пожалуй буду дома краситься краской из магазина((
Мстящий за Зайца• 18 декабря 2024
О-оо, це моя тригерна тема:) Напевно, перукареві треба закінчити факультет кібернетики, як мінімум, щоб провести таку складну роботу з відповідною оплатою. Напевно, за рівнем шкідливості вона зрівняється із роботою в хім.цеху виробництва. Напевно, по рівню втоми її можна прирівняти до добового чергування медсестри в реанімації. Бо за що ж іще така оплата? (враховуючи, що це за 1 клієнта)? P. S. фарбуюсь самостійно вже давно. Волосся тільки краще стало.
очки_ннадо• 18 декабря 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Та однозначно...але мабуть коли заплатили дорого то тішаться ілюзіями . Я не знаю.
очки_ннадо• 18 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Так 1 клієнт вдень. Скільки це має коштувати по вашому?
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
ну хоть одна из воющих пошла и загуглила шитье седины? когда седина отрастает и сливается полностью с техникой?
Не вмію заміряти• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
якщо багато сивини,то ейртач (або шиття сивини) найкраще
І чим допоможе еіртач? Аж нічим! Сивину все одно видно, коли все відростає. А сенс еіртача саме в красивому відростанні - можна не фарбуватись півроку. З сивиною так не буде.
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
посчитайте, сколько это за час. техника - это в среднем 8 часов окрашивания. вычтите оттуда все расходники и сопутствующие затраты.
Не вмію заміряти• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
нет, полгода не видно, сливается с техникой, потом немного закрашиваю по пробору и виски, а в общем год хожу так,потом поднимаю эйртач опять. и опять на год.
Та все там прекрасно видно! Я теж думала, що зливається. А як сфоткала зверху і ззаду... це капець!
Ответ дляСусідка зверху
я загуглила, пішла зробила у супер студії. видно її аж бігом через тиждень уже, бо вони ж її не зафварбували. ніхрена воно не зливається. Вою я не просто так, шкода грошей, і волосся, яка ушатали
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляMarmu
покажите,что вам там накрасили.
Тоскующая• 18 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
А писать зачем?)
Кому и что вы доказываете?
Пук в лужу, не более...
Кому и что вы доказываете?
Пук в лужу, не более...
Обращеница• 18 декабря 2024
Ооо, ця тема мені прямо така близька і болюча((( вчора ось таке мелірування + тонування мені зробили. Було моє відро ще волосся сантиметрів 10 і мелірування попереднє.
Вартість недорога - 1400 грн, але це треш повний. Я перукарю відправила фото і написала все що думаю, вона запропонувала прийти відтонувати, але я хочу сама купити щось і від тонувати хоча б білим де жовте. Якщо не вийде- шукатиму іншого майстра, але хто зна як і він зробить. Печалька повна
Таке відчуття, що в мене і волосся поменшало((
Якщо тут є хто знається- підкажіть що можна купити в самій зробити, щоб виправити хоч якось, бо до неї йти аж ніяк не хочу
Не вмію заміряти• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
Техніка відростає і сивина відростає. Все чудово видно! Особливо в кого жорстке, пористе волосся, і ще й в´юнке.
Коплю на груди• 18 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
Покажіть, якщо можна, відросші корені
Всюди влазю• 18 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
А писать зачем?)
Кому и что вы доказываете?
Пук в лужу, не более...
Кому и что вы доказываете?
Пук в лужу, не более...
Автор спросил цену, я ответила. Тут ничего такого нет, кроме обмена информацией. А вот ваши пуки совсем не по теме
Донька подруги• 18 декабря 2024
Ответ дляMarmu
вони ж сивину не зафарбовують, і її видно мені. у вас видно відросше сиве волосся?
ну, дивіться, я фарбую ейртач, потім ходжу раз в 1,5-2 місяці на тонування. потім на корекцію легку, а потім вже в залежності від того, коли мені припиняє подобатися і стає дуже видна сивина, фарбуємо знов ейртач. я з ним ходжу вже роки 3-4. і це в моєму випадку найкраще, що можна було придумати. але в мене русяве волосся і ейр без жовтизни - тому сивина помітна тоді, коли її там прямо роздивлятися. якось так
Сусідка зверху• 18 декабря 2024
Ответ дляMarmu
Ось таке при холодному світлі, я аж ужаснулась. І це розпіарена студія Громової
а як було одразу пiсля фарбування?
Ответ дляДонька подруги
я нижче фото виставила. це пройшло тижня 2-3 після першого фарбування.
Джем Шакіри• 18 декабря 2024
Ответ дляMarmu
Сивину по довжині видно, і воно ще по довжині в вас зовсім не відросло.