Біле пальто• 18 декабря 2024
Що робити, якщо немає святкового настрою?
і поки що нічого не допомагає його створити.
Позитивна• 18 декабря 2024
До свята ще два тижні. Який ви хочете настрій відчувати. Поки ще робочі будні.
СамавиховуюКота• 18 декабря 2024
Мне кстати как ни банально звучит, но поднимает настроение рождественские песни, глинтвейн и коньяк.
Сейчас декабрь, стараемся каждый вечер смотреть что то новогоднее и пить теплый коньяк или глинтвейн.
Рожки-да-ножки• 18 декабря 2024
я смотрю киношки новогодние, рождественские, нарядила елку, гирлянды повесила на окна, да настроение не очень, но я его создаю себе сама. У меня дети, они должны верить в чудеса)
БЦАшка• 18 декабря 2024
Також настрою не маю, зовсім. Сьогодні запакувала подарунок чоловікові, завтра поїду за подарунком сину, на вихідних вже прикрасимо ялинку, якось так. Чоловік в син питають, що мені подарувати на свята, а ч і не хочу нічого, сумно якось(
дякую аж підскакую• 18 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
А мне запах мандаринов)
Купила и мандарины и эфирное масло), распыляю дома, так сразу настроение появляется
Захекалася читать• 18 декабря 2024
Обираю подарунки, прикрашаю оселю, купую щось приємне, гарне, дивлюся новорічні рецепти, сніжинки вирізаю, якщо взагалі нема настрою, чи хтось вибісив)) може фільми різдвяні. Звісно, реальність пробивається, але хто зна, може це останнє свято, треба жити зараз, русня і так багато забрала, щоб ще й самим віддавати ти крихти позитиву, що лишилися. Фіг їм