Диверсификация• 18 декабря 2024
Англія у січні
Дівчата, допоможіть! Хто бував або періодично буває в Англіі. Допоможіть зібрати дитину (12 р) поїде з класом. Що одягати, що з собою брати? Ніколи там не були (ніде в Європі не були). Особливо цікавить одяг, щоб не забути нічого і лишнього не тягти
Ашолюдискажуть• 18 декабря 2024
Взуття з мембраною , дощовик ( такий щоб скласти компактно ) куртку краще софтшел. Тай все, може ще якийсь баф на шию , але це вже я по собі . Зазвичай +2/+5
Диверсификация
• 18 декабря 2024
Ответ дляА що таке?
Куда конкретно ребенок едет? Какая часть страны?
Лондон
А що таке?• 18 декабря 2024
Ответ дляДиверсификация
Лондон
Ко всем рекомендациям выше добавила бы складной зонтик (вместо дождевика) и теплую пижаму, иногда в гостишках странное отопление.
Диверсификация
• 18 декабря 2024
І ще питання, можливо дурне. Перехідники на розетки треба брати? Чи там є, і чи варто купляти дорожній фен, чи там має бути
А що таке?• 18 декабря 2024
Ответ дляДиверсификация
Конечно переходник, редко где видела розетки с юсб. Фен зависит от того где будет жить. Не везде он есть.
Прагматик флегма• 18 декабря 2024
Ответ дляДиверсификация
Переходник брать и фен я всегда себе беру мощный
Регионщица• 18 декабря 2024
Ответ дляДиверсификация
Перехідник обовʼязково, щоб заряджати телефон. А про фен: дивіться, що готель пропонує.
Одяг - ну, сьогодні тепло (+12-14), вітряно.
Одягнула сорочку і легку демікуртку, дуже легеньку шапочку ( горловик з 1 шару тканини), кросівки, бо в теплішому - нога пітніє. А вечером - холодніше. Тут - як у нас осінь в жовтні (то тепла, то трохи холодніше) але не листопад
Регионщица• 18 декабря 2024
Ответ дляА що таке?
І ще хочу додати, що тут можна користуватись українським водафоном по ціні , як в Україні. Треба просто активувати роумінг як вдома.