Ласкове телятко• 18 декабря 2024
Чемодан без ручки
40 років
Відкриваються очі
Дано
Чоловік
Добрий, миролюбивий. Любить песиків котиків дітей, родичів, мене.
Заробляє +- 300-500 Дол.
З яких дай бог 250 іде в сім´ю інше то сигарети, машина, всякі фігні електронні
Все! Як я не дишала маткою, не погрожувала розлученням всьо. Максимум.
Я. Доход 500-700 долл.
Плюс як завжди на мені дитина, дім.
Житло оренда бо впо.
І от чи в мене криза середнього віку
Чи стресс від війни.
Думаю а що далі?
Ні житла від чоловіка, підтримка виключно моральна.
Як вам такий розклад?
Відкриваються очі
Дано
Чоловік
Заробляє +- 300-500 Дол.
Я. Доход 500-700 долл.
Плюс як завжди на мені дитина, дім.
Житло оренда бо впо.
І от чи в мене криза середнього віку
Чи стресс від війни.
Думаю а що далі?
Як вам такий розклад?
ПесиКот• 18 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую 🌹 за підтримку.
Мабуть дійсно криза середнього віку
Не знецінюйте себе
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляПесиКот
Навіщо ви так живете ?
О бачте. Мабуть дійсно кому чого не вистачає.
Кому 100 доларів
Кому доброго слова
Кому 100 доларів
Кому доброго слова
ПотеряласЯ Я...• 18 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую 🌹 за підтримку.
Мабуть дійсно криза середнього віку
Якщо вам з чоловіком добре, то не рвіть. Знайти когось важко
Кружите меня,кружите• 18 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Він не закриває потреби навіть близько.
Каже це все що він може дати.
Я далі не бачу життя щ іншим чоловіком ( при наймі нема наміру шукати)
Життя без чоловіка спробувала б півроку в Україні, якщо ні. Втїзджати .
Але боюсь що мої думки то все стрес гормони і Я пожалкую
Каже це все що він може дати.
В смысле, все что может дать? То есть заработал 500, 250 на семью, остальные 250 не понятно куда? Так разговаривайте, распишите траты, прожить месяц столько-то, с тебя дорогой 400. Или решай без чего будешь обходиться, без мяса например. Если заработал всего 300, то они должны идти полностью на семью, это и так очень мало, если 500, то какие-то 50 так уж и быть, пусть тратит как хочет.
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляПесиКот
Не знецінюйте себе
Я вже не знаю де я? Хто я? Навіщо я?
Я така виснажена війною.
ПесиКот• 18 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Кому 100 доларів
Кому доброго слова
Кому 100 доларів
Кому доброго слова
Вибачте, але коли карієс чи пухлина - то доброго слова мені не треба, мені треба дії !
Добрі слова скажуть дальні знайомі чи родичі, їм неважко чи безкоштовно
ПесиКот• 18 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Я вже не знаю де я? Хто я? Навіщо я?
Я така виснажена війною.
Ви втомились. Спробуйте відпочити, якщо можливо
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Зрозумійте мене.
В мене абсолютно немає бажання пригати до іншого чоловіка. Абсолютно!
В мене зараз ресурсу залишилось для дитини і дай Бог для себе .
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
То що він заробив це мої підрахунки
В нього немає чіткої зарплати . Виконав роботу приніс гроші. 200-250 це те що він приносить.
А я ж бачу, курить, машину обслуговує. Щось там собі купляє.
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляПесиКот
О! І я б хотіла дії
А їх немає
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну так вона ж пише, шо треба обслідування у мамолога, а від чоловіка толку як від кота. Хоча ж кіт ще може мурчать, так шо кіт ефективніший)
Ну а що можна ще зробити? Багато хто і за руку не потримає.
Гроші- так, звісно важливі, але ж вони з повітря не візьмуться, якщо все життя чоловік не рвав дупцю щоб дати автору на лікаря, то і в 40 не почне.
Тут або міняти чоловіка або заробляти на лікаря самій.
Знайти чоловіка в 40, звичайно ж можна, та чи багато ви знаєте заможних чоловіків які будуть бігти з відкритими обіймами на зустріч автору, приголубить, буде так само гарно ставитися до неї та її дитини, як чоловік?
Хочете, авторе, поїхати без втрати стосунків, і зрозуміти а чи воно того варте і чи краще одній -виїдьте як біженці з дитиною. Скажіть втомилися, не витягуєте психологічно. Зп у вас не така велика, щоб шкодувати якщо втратите. Тому цілком можна спробувати. Зрозумієте, що не готові повертатися до чоловіка і жити без нього краще -розлучитеся, ні- повернетесь і скажете любий, зрозуміла що війна не так погана як розлука з тобою
Анонимус Я• 18 декабря 2024
Ответ дляПесиКот
Навіщо ви так живете ?
Ну зараз не живемо разом. Намагаємось відпочити окремо один від одного, далі будемо вирішувати що робити
ПесиКот• 18 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Хай буде все добре у вас !
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляПесиКот
Дякую за розуміння 🌹
Насправді я молодець і так протрималася майже 3 роки.
Зараз я вже 2 тижні на антидепресантами. Бо всі способи вичерпали себе
СамавиховуюКота• 18 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую за розуміння 🌹
Ну бо ви дійшли до точки коли далі як є вже не можна. А шо тепер робить ще не придумали.
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Ну так оцените свои шансы быть успешно реализованной на рынке завидных невест. И от этого пляшите)
А она хочет в невесты? Может, просто устала тащить чемодан?
Ласую колобками• 18 декабря 2024
І я з таким чемоданом, ніби заробляє, ніби підтримує, ніби допомагає, але минуло те відчуття поваги, уваги, турботи, про інтим навіть не обговорюю… і ще матеріальні проблеми зверху на це все… і вік такий, що нічого планувати не хочеться, от зараз думаю, чи справлюсь…. старенький батько, син, який не став на свої ноги, хворий собака, яка потребує лікування, і я з своїми болячками , які треба контролювати …поки. А зараз посередня робота, яку шкода залишити, підробіток по ночах… і нерви від війни, яка так добиває психіку…
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Ну тогда провиснете в финансах с уходом мужика и лишитесь его моральной поддержки) Прям сделка века😆
Его 250$ в семью на него же и уходят.
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляСонячний день
Держитесь. Он вас любит.
Он курит, получая 300$ . При зубной боли советует выпить анальгин, что б не топать к стоматологу. Где тут любовь?
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Даже если так. Чем плохо? Если бы кот сам на себя деньги зарабатывал - это было бы идеально. А у автора муж это реально кот. Она и сама об этом написала
Кота обслуживать проще, чем мужика. Весь дом на авторе, нахиба это?
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляПампушечка
Лоток прибирати не треба 🤣.
Шутка.
Ладно, дякую всім за відповіді.
Напрочуд приємна і душевна тема вийшла.
Шутка.
Ладно, дякую всім за відповіді.
Напрочуд приємна і душевна тема вийшла.
Пампушечка• 18 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Лоток прибирати не треба 🤣.
Шутка.
Ладно, дякую всім за відповіді.
Напрочуд приємна і душевна тема вийшла.
Шутка.
Ладно, дякую всім за відповіді.
Напрочуд приємна і душевна тема вийшла.
А унитаз кто моет?
Блондинка в Законе• 18 декабря 2024
Автор, а чому б чоловіку вашому не кинути хоча б курити, як заробляти не збирається? Як це може бути, що на сім´ю з його заробітка йде 250 уо? Він їсть повітря, чи як це? Й що це за електронні штуки, які він купує?
Ласкове телятко
• 18 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Мені його бросання куріння дорожче виходять. Він як том сойер 1000 разів кидав.
Це табекс і кілограми солодощів
Електроні штуки то навушники, то електронні книги, планшети
Це табекс і кілограми солодощів
Блондинка в Законе• 18 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Це табекс і кілограми солодощів
Й він все купує, не порадившись з вами?? Ви серйозно??
Блін, ви його ще обслуговуєте, а він за руку тримає... Мені цього не зрозуміти.
булоТАЙминуло• 18 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Зараз пишу відверто.
Дійсно, навряд чи мене колись хтось так полюбить як мій чоловік.
Але його любов така за руку потримати, обійняти.
А не землю перевернути.
А замотивувати ви чому не годні?
Шукайте жилу дачу,добудуєтесь з часом по своєму.
Намалюйте йому орієнтир рожевий.
Він в 40 з хвостиком теж вже видохся
Намалюйте йому орієнтир рожевий.
Він в 40 з хвостиком теж вже видохся
Наталка -русалка• 18 декабря 2024
Ответ дляВесела моль
Дійсно? Автор як мінімум на 200$ більше заробляє, ще на ній будинок і дитина. Ті 250, що чоловік дає сам же і зжирає, ще після нього помити,підтерти, побутової хімії, продуктів на нього витратили. Краще без нього і аліментів 50$, то вигідніше буде
Всього на 200 доларів?