Ласкове телятко• 18 декабря 2024
Чемодан без ручки
40 років
Відкриваються очі
Дано
Чоловік
Добрий, миролюбивий. Любить песиків котиків дітей, родичів, мене.
Заробляє +- 300-500 Дол.
З яких дай бог 250 іде в сім´ю інше то сигарети, машина, всякі фігні електронні
Все! Як я не дишала маткою, не погрожувала розлученням всьо. Максимум.
Я. Доход 500-700 долл.
Плюс як завжди на мені дитина, дім.
Житло оренда бо впо.
І от чи в мене криза середнього віку
Чи стресс від війни.
Думаю а що далі?
Ні житла від чоловіка, підтримка виключно моральна.
Як вам такий розклад?
Відкриваються очі
Дано
Чоловік
Заробляє +- 300-500 Дол.
Я. Доход 500-700 долл.
Плюс як завжди на мені дитина, дім.
Житло оренда бо впо.
І от чи в мене криза середнього віку
Чи стресс від війни.
Думаю а що далі?
Як вам такий розклад?
Сметчица• 18 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Я зараз ночами аналізую наше ідеальне життя
І думаю, я чи під дією гормонів була супер бабою? І пожрать, і прибрати, і гостей прийнять. І подєлку на день осіні.
А зараз в мене прийшло усвідомлення. Мені робити обстеження в мамолога - а він мене тільки за руку потримає
Мамолога державного немає?
Все питаю зарання• 18 декабря 2024
Сядьте і поговоріть. Навіщо мовчати, коли вам важко і потрібно більше?
Якщо цінує і любить, то прислухається.
Весела моль• 18 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Всього на 200 доларів?
Ну чоловік автора навіть в 2 рази більше за 200 доларів щомісяця не заробляє. Чи то інше?)
Сметчица• 18 декабря 2024
Ответ дляВесела моль
І що ?
Автор теж не на яхті катається ,вони варті один одного
Весела моль• 18 декабря 2024
Ответ дляСметчица
І що ?
Ну автор на 30% більше має, ще й побуту і дитина повністю на ній, з тих крихт, що чоловік отримує(і так меньше від неї) вона від нього має половину. І ще його ще прогодувати треба, прибрати з ним і подібне, нафіг воно автору?
Ви самі наче самі сміялися з суми 200$, але саме стільки чоловік автора їй дає на своє утримання і утримання спільної дитини. То ж реально 3 коп? Чи ні?)
Пампушечка• 19 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Так а без мужика он на ком будет? На коте, которого она заведет вместо мужа?
Минус обслуживание мужчины. Дом тащить станет легче
Пампушечка• 19 декабря 2024
Ответ дляСметчица
І що ?
Автор не курит и тащит на себе ещё и дом. А у мужа лапки с сигареткой
Непереможна• 19 декабря 2024
Ответ дляДокладальниця
Автор, одній важко. Мій чоловік зараз не поруч. У сина підлітковий вік-дуже важко з ним, я не розумію його з хлопчачої позиції, не можу навчити його ´здити за кермом, та і по дрібницях- накачати колесо,м´яча, розібратися з електрикою- чоловіка дуже не хватає.
Так не каждый муж это умеет)
Непереможна• 19 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую за ваш досвід 🌹.
Але ж мені сумно чути пораду випити аналгін при зубному болі. А не - тобі ж потрібно до стоматолога на тобі 2000 грн
( Якщо що можете мене замінити на дитину)
А если наоборот,полное равнодушие что там с вами происходит,но деньги на врача можете взять в тумбочке?
Лиса Патрикевна• 19 декабря 2024
Якщо партнер заробляє менше за мене, але при цьому не бере на себе більше побутових питань, то нафіг він потрібен. Без нього буде легше.
Лиса Патрикевна• 19 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Ну так оцените свои шансы быть успешно реализованной на рынке завидных невест. И от этого пляшите)
Жінка без штанів не може існувати? Звідки такі печерні уявлення
Лиса Патрикевна• 19 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Всього на 200 доларів?
Вся домашня робота теж на ній, чоловік побутовий інвалід. Порахуйте, скільки коштуватиме найняти клінінг щотижня, це доплюсуйте до жінчиної зп. І догляд за дитиною теж.
Сметчица• 19 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Її ніхто не заставляє це робити