тогдалия• 18 декабря 2024
Чи покриваєте ви нігті?
Вирішила відмовитися від гель лаку, жодне укріплення уже не тримається, відслоюється на кінчиках нігтя уже на другий день. Зняла. Жах. От думаю перетерпіти чи ще щось пробувати. Покривала багато років, думаю 6 точно. Майстер хороша, але мої нігті сказали НІТ. Чи покриваєте ви нігті?
Ответ длятогдалия
Ухти, вперше таке бачу. А це як? Скільки тримається?
Обробляю вдома фрезером нігті. Протираю обезжирювачем (йде зі штучними нігтями). Дістаю з коробки ці штучні нігті, вони пронумеровані, відклеюю захисний шар и прикладаю до свого нігтя. Ношу 3 тижні точно, а потім дивлюся - як нормально - ношу ще, як не гарно - відлеплюю і нові клею. У коробці 30 нігтів, то якщо незабаром відпаде чи шо - клею інший
Нетутешня• 18 декабря 2024
Не делала с год, если не больше
Сегодня записалась с покрытием, вышла на работу и новый год, хочется
Кондуктор трамвая• 18 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Прозрачным или молочным лаком. Оба укрепляющие. Свои ногти мягкие, но форма красивая.
На праздники цветными и металликами.
Какими лаками (марками) красите?
графиняВишенка• 18 декабря 2024
Дип система ,японский манікюр.Спробувала сама,вирішила цим займатись і далі.Не знаю,чи буду іншим рекомендувати але для себе,алергічний з псоріаз нігтів,то любов
Хвець-тець• 18 декабря 2024
Покрываю чаще всего гель-лаком сама, однофазным. 10 дней нормально держится.
Но бывают периоды, когда ношу обычный лак, приходится перекрывать каждые 3-4 дня. Иногда с Eveline и другими укрепителями ходу неделями, тоже раз в 5-6 дней перекрываю.
Вообще без покрытия мне не нравится внешний вид рук, не мое.
Интимная• 18 декабря 2024
Ответ дляMs. Android
Відмовитися від покриття звичайно можна, але те, що покриття не тримається, то 100% вина майстра - і те, що довела нігтьову пластину до такого стану і те, що не використовує в роботі сучасні методи укріплення твердими матеріалами
Не всі майстри укріплюють
Интимная• 18 декабря 2024
Ответ дляОлечка79
С 2004 года ношу какое то покрытие , ни разу не снимала , с ногтями все ок . Сейчас укрепление гелем делаю . Свои ногти тонкие , не люблю их без ничего
Що за покриття?
ОбережнаЯ• 19 декабря 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Невже мода на гель лак закінчується, я за весь час його існування жодного разу не покривала
Та нарешті! Всі як сказилися від того адського гелю.