Тролю як можу• 19 декабря 2024
Чи варто в 40 років вчитися на майстра з манікюру??
Чи вигідно це фінансово в майбутньому і чи візьмуть на роботу в салон в такому віці?
Мій не такий• 19 декабря 2024
Если с вас получится хороший мастер,а это нужно любить,то это всегда деньги.взял ножницы и пошел по адресу и живая копейка,это еврейская профессия,а евреи не дураки
Ні грама• 19 декабря 2024
В мене подруга нещодавно закінчила курси, їй 46 років, вже запропонували роботу в салоні
Мій не такий• 19 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Як ви виглядаєте в цьому віці?
А это к чему???
Фізик-ядерщик заочно• 19 декабря 2024
Ответ дляМій не такий
А это к чему???
Я б не пішла до старої тітки, яка за собою не доглядає.
А манікюр чи педикюр - це правила, гігієна, естетика
Мій не такий• 19 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Як ви виглядаєте в цьому віці?
40 лет,это молодая девушка
БершкомангоЗар• 19 декабря 2024
Майстриня моя так вивчилася, вже 10 років працює. Каже, що робота подобається. Люди до неї йдуть
Викликаю на дебати• 19 декабря 2024
Как со спиной, автор?
Мне 40, не смогла бы уже долго сидеть в одном положении. Моя мастер 29 лет, с 18 в этой индустрии, спине и плечам хана(
БершкомангоЗар• 19 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Та й до молодої недоглянутої не варто йти...
Пацаааааааан• 19 декабря 2024
Так, я роблю манікюр без покриття (звичайним безкольоровим лаком потім покриваю) у дівчинки віку 40+, тільки манікюр 1100грн, не Київ, в принципі, я задоволена роботою.
Проня_Прокоповна• 19 декабря 2024
Ответ дляОце так цабе
Как по мне это не очень перспективно и неинтересно
Для кого як.
Можливо для фін директора не цікаво і неперспективно, а для касира атб -цікаво і перспективно.
БершкомангоЗар• 19 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
1100???
Аноним Советчик• 19 декабря 2024
їх уже хоч жопою жуй, не бачу сенсу, робота для малоліток без освіти і розуму
Курочка-чубаточка• 19 декабря 2024
Ответ дляМій не такий
40 лет,это молодая девушка
Вот именно, что в 40 лет можно выглядеть и девушкой, и бабкой. Такой интересный возраст. А в индустрии красоты действительно важен внешний вид мастера.
Я годами ходила к женщине 50+- лет напротив работы.
Она аккуратно и быстро делала за небольшие деньги.
Проня_Прокоповна• 19 декабря 2024
Не обовязково привязуватися до салона. Можна в салоні орендувати місце і працювати на себе.
Тролю як можу
• 19 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
А що перспективно в такому віці?
Пацаааааааан• 19 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Майстрів багато, мало хороших
Фізик-ядерщик заочно• 19 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
Ага
У мене супер пупер майстер і меньше набагато за комплекс
Оце так цабе• 19 декабря 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Для кого як.
Та и просто для человека не перспективно, как выбор профессии на продолжительное время
Проня_Прокоповна• 19 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
І не лише до майстра манікюра, а й до зачуханого перукаря, стоматолога з гнилими зубами, прищавого косметолог...ну ви зрозуміли
Пацаааааааан• 19 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ну рада за вас, а в мене в невеликому містечку самі рукожопи
Христя в тiстi• 19 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
А що перспективно в такому віці?
На советчице в 40 нужно уже в простынь. Работы никакие не нужны, не возьмут. Учиться ума нет. И все такое. Капец.
Викликаю на дебати• 19 декабря 2024
Ответ дляХристя в тiстi
И это женщины сидят и засирают себе подобных 😔
Тролю як можу
• 19 декабря 2024
Ответ дляНі грама
Підкажіть будь ласка скільки вона вчилася?
Аноним Советчик• 19 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
А що перспективно в такому віці?
мати вже досвід роботи і професію, з 0 в 40 років починати таке, чим до цього займалися?