КоКоКоКоКоКо...• 19 декабря 2024
Муж прислал коллеге по работе видео
Она медсестра он врач, прислал там чей-то номер телефона по работе и следом такое видео, что типа кто-то сдает экзамены в институте но это уже не ты…это нормально? Мне нет.. Как дальше правильно себя вести?
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
звичайно ні
Це не означає що вона йому подобається?
Библиотекарь• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Це не означає що вона йому подобається?
Значит есть общие темы для общения или ситуации под видео, которые понятны только им
Божий одуванчик• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Дякую.. тобто це нічого не значить?
Автор, читайте комент 1.
это ужас просто! Он что - собачка? Или ваша вещь? Почему он не может общаться с людьми? Что за шизофрения?
Видящие_помогите• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Це не означає що вона йому подобається?
Ну цього я вам впевнено стверджувати не можу, але якщо я скидаю комусь відео жарт, то це зовсім не тому що хочу стосунків з цією людиною. Тим паче там не має якоїсь переписки чи іншого характеру відео, думаю ваші переживання марні
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Авторе, я по роботі колегам чоловікам (у мене майже всі колеги чоловіки) надсилаю, і вони мені теж. Якщо це щось цікаве, смішне, актуальне для нашого фаху. Не всім, тим, хто зрозуміє звичайно.
Але ніяких інших думок при цьому немає. Для мене існує лише мій чоловік.
Але на роботі я проводжу більше часу, ніж з чоловіком, і це нормально.
На таку переписку чоловіка не звернула б уваги, або разом би посміялись.
Вашому чоловіку подобається те що ви колегам надсилаєте відео? Він не проти цього?
annetta888• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Це не означає що вона йому подобається?
О, капець... Я відправляю відео різним людям, звісно, що це нічого не означає.
Библиотекарь• 19 декабря 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Автор, читайте комент 1.
Вообще то с простого общения может во что то перерасти другое и автора тревога не безпочвенна
Радість моя• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Те що він їй спеціально якесь відео прислав, щоб що? Для чого він це зробив? Це типу як загравання для мене
Та если бы, дочке куча парней из универа шлют видосы и все на этом, никто никуда не зовёт не предлагает, с этими видосами и тиктоками то отдельный жанр общения, не бойтесь
annetta888• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Звісно, не проти.
Він ще до цих чоловіків потім дзвонить, на мене жаліється.
У мене багато друзів-чоловіків
Библиотекарь• 19 декабря 2024
Ответ дляannetta888
А я не отправляю чужим мужикам, вдруг не так поймут, примут за сигнал. Зачем мне это надо?!
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Автор, читайте комент 1.
При чому тут собачка? Він одружений! Не бачите різниці?
annetta888• 19 декабря 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Та, ну, який сигнал
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Вы шаритесь по его телефону?
Так, звичайно, як і він має доступ до мого телефону. В родині це нормально, мати відкритість.
Библиотекарь• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Автор, вы лазите по его телефону без его ведома?
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляБиблиотекарь
С его ведома
Божий одуванчик• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Одруження - это не заключение, не пытка и не право собственности на человека.
А исключительно его добрая воля на брак и его сохранение.
Вы прям семимильными шагами идёте к разводу вот так изводя мужика.
Библиотекарь• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Здесь плюс в вашу пользу, что он ничего не скрывает.
Хотел бы чтоб вы не видели, сделал бы скрытый чат.
Так, что расслабьтесь и идите по горошек к НГ
ХвилювАллочка• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Поделиться с ней именно? Зачем это делать? Я думала что он только мне видео всякие посылает, а он и другим значит?
Щаслива Я• 19 декабря 2024
Автор, я Вас дуже прошу, Ви то тримайте руку на пульсі, але не заганяйтеся.
Навіть, якщо вона йому і подобається, то акцент на себе змістіть. Ну, може, мінет якісніше робіть.
Що тут ще порадити.
Отакі зациклення ні до чого хорошого не призводять
Що тут ще порадити.
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Дякую, от ви розумієте про що я кажу. Просто спілкування це скинути номер когось там. А для чого ще це відео? Для чого це?
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Що тут ще порадити.
Дякую.. ну звичайно ж подобається, бо вона молода, тільки закінчила навчання. Не те що я, ми вже майже 20 років разом..
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Ну там були деякі витерті переписки з іншими колегами.. хоча я просила його раніше не витирати він все одно продовжує(
Бодіпозітівна• 19 декабря 2024
а я вас поддержу) Частенько медсестрички метят на место жены врача, знаю одну такую, была в декрете родила-вышла на новую работу и замутила с начальником врачём, бросила небогатого мужа и ушла к врачу тут же и второго родила только уже врачу) Так что я вас понимаю, когда муж молодой подчинённой видосики шлёт...
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
сдайте его в ваш российский военкомат
Ви трохи запізнились. Він вже був в теробороні, з другого дня війни.
Щаслива Я• 19 декабря 2024
У мене була подібна ситуація. Але там баба лізла до мого чоловіка. Відправляла поцілуночки 😘 і тп.
Йому це неймовірно подобалося, бо типу підкріплювало його его.
Спочатку отакі безневинні відео і тп.
Я теж псіхувала, як Ви.
Потім мені це надоїло і кажу - хочеш так, то я теж так буду.
І показала йому, як це.
При чому я ж вже не в такій формі, а в більш відвертій.
Він був в шоці, з того часу носить мене на руках.
Але це було десь 10 років тому. Нам було 20+.
Спочатку отакі безневинні відео і тп.
Я теж псіхувала, як Ви.
І показала йому, як це.
КоКоКоКоКоКо...
• 19 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Ото у Вас таргани розкормлені! Він просто відправив відео колезі, бо по якійсь причині подумав, що це актуально, а Ви вже приписали йому загравання.
Що там актуального? Там просто кадр з фільму типу акторка спочатку сумна а потім починає посміхатись. І підпис типу подумала що хтось здає екзамени але це вже не ти. Це він типу хотів так пошуткувати з нею, для чого це з лівою жінкою робити? Для мене це неприйнятно
Библиотекарь• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Хотите жить спокойно, лучше не читайте и не контролируйте.
У нас в семье тоже пароли друг друга знаем.
Но телефон можем взять у друг друга прежде спросив. И сумка, так повелось никто не лазит по сумками. Даже если я прощу что то достать, ему и мне проще подать её друг другу.
Щаслива Я• 19 декабря 2024
Я за чесність. Я за діалог.
І я за ЗДОРОВИЙ жіночий егоїзм.
Не подобається, що він щось їй там пише.
Сказали це і він не пише.
В нормальній сім´ї так має бути,на мою думку
І я за ЗДОРОВИЙ жіночий егоїзм.
Сказали це і він не пише.
ХвилювАллочка• 19 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Тобто якщо він одружився то за умовчанням підписав собі заборону на виїзд кудись без дружини, заборону на відправляння текстів/відео/фото іншим (треба тільки для дружини), заборону на живе спілкування з кимось без присутності дружини?
Типу «мій масік завжди зі мною поряд.. ПОРЯД, я сказала!!» (і за капюшон і до себе)