Царевна_несушка• 20 декабря 2024
Ситуація, як відреагували б Ви?
Маю кума, який був не одружений довгий час він знаходиться на відстані 900 км від нас...іноді спілкуємось по телефону або по вайберу...спілкування в шуточній манері буває, як життя молоде і все таке чи не підженився? Сьогодні з його номера пише мені мадам...що ненав´язуйте себе куму, невже Вам не соромно (тобто я ніби вішаюсь на кума😏?...При умові, що я одружена і ми бачились останій раз 4 роки назад...
Королева ганделику• 20 декабря 2024
Хз. Может со стороны ей виднее и вы правда выглядите как девица легкого поведения?
Царевна_несушка
• 20 декабря 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Я б запитала в кума, що за секретар в нього завівся?
То написала йому, що у неї багата уява
Жена_КотораяСтена• 20 декабря 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Яка зряча за 900 км
Біток чи ефір?• 20 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
То написала йому, що у неї багата уява
Нащо писати? Краще подзвонити і поговорити саме з кумом,а не з незнайомою жінкою,яка нишпорить у його гаджетах
Королева ганделику• 20 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Яка зряча за 900 км
Ну, переписка в телефоне у кума. Это гораздо ближе, на расстоянии кровати буквально
Царевна_несушка
• 20 декабря 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ви перечитали уважно все? Бачились 4 роки назад...Ви що з тої самої партії, що і та мадам? Чи може це Ви
Царевна_несушка
• 20 декабря 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А куму то ок, що жіночка за нього відповідає?
Щей з його номера!...
Королева ганделику• 20 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Конечно я. Какие могут быть варианты.
Давайте скрины переписок, со стороны посмотрим.
Царевна_несушка
• 20 декабря 2024
Ответ дляКапитанша
Перестаньте написувати куму.
Повірте...писаниною не займаюсь ...є набагато важливіщі справи у мене маючи трьох дітей
Мошей ницца• 20 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Правильно,и вам нравится флирт с ним
Царевна_несушка
• 20 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Правильно,и вам нравится флирт с ним
Ви шо вже святкуєте...?Немає у мене потреби фліртувати з кумом..щей за 900 км)))
Царевна_несушка
• 20 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
А ви що худа і струнка?
В спортзал ходите ?
Струнка...але не туда тема
Ні за холодну воду• 20 декабря 2024
Попросіть ту жінку передати телефон його власнику. Або спитайте відколи це стало гарним ритися в чужих телефонах.
Шаманю второпях• 20 декабря 2024
Ой как Вы приревновали и взьелись)))
Если бы он был Вам безразличен - Вы бы даже внимания не обратили на эту ситуацию. Но Вы даже тему создали.
Шаманю второпях• 20 декабря 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Я б не писала ,ви занадто нав´язлива
Ещё и разборки устраивает
Шаманю второпях• 20 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Вы бы лучше детьми занялись, а не устраивали на форуме сцены ревности девушке кума
Царевна_несушка
• 20 декабря 2024
Ответ дляШаманю второпях
Ещё и разборки устраивает
Які розборчи? З ким? Людина мене в очі не бачила, а мені пише з його телефона...це та жіночка об´їлась білини
Шаманю второпях• 20 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Вы лезете на ее территорию. Вам бы тоже не понравилось чтобы Вашему мужу написала кума постоянно
Царевна_несушка
• 20 декабря 2024
Ответ дляШаманю второпях
Так, не Ви займаєтесь моїми дітьми...що мені поради тут роздаєте
Шаманю второпях• 20 декабря 2024
Ответ дляУнция яда
А эта дама как то представилась автору, что бы быть уполномоченной развешивать на автора ярлыки в ’легкости’ поведения?
А эта дама автору ничего не должна