Атятя_тётя• 19 декабря 2024

Ампули dsd

Дівчата, підкажіть, може кому лікар призначав , які саме від жахливого гострого телогенового випадіння? На оф сайті якісь застарілі дані, ампул вже набагато більше видів,а там таблиці всього три вида
До лікаря на наступному тижні,але треба вже зараз щось
Зупка_цем• 19 декабря 2024
самый сильный блокатор + стимулятор - 3.4.4, потом - 3.4.1
больше как блокатор - 3.4.2
больше как стимулятор - 3.4.3a
новый 9.4 - хороший стимулятор, но он 100 баксов, и пользоваться им нужно постоянно

но похода к врачу, если он у вас скоро, то лучше ничем не пользуйтесь, чтобы не смазать картину на трихоскопе.
ну и учитывайте, что любой стимулятор погонит вам телоген и усилит выпадение сначала.
автор Атятя_тётя • 19 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
больше как блокатор - 3.4.2
больше как стимулятор - 3.4.3a

Дуже вдячна вам! Гадаю,гірше вже не буде,в мене вже й так відкат після припинення міноксидилу( ось це за одне миття та розчисування. Навіть лікар в шоці((