жінка незаміжня• 19 декабря 2024

Сьогодні 2 роки, як я подала на розлучення

2 роки тому, на Миколая (тоді ще святкували 19-го) я подала на розлучення після майже 15р.шлюбу з двома дітьми. Причин цьому було багато, але основна - зрада, і те, що мені прямо сказали, що більше мене не кохають. Чесно кажучи, подавала на розлучення, надіючись, що чоловік щось усвідомить і ми заберемо заяву (була готова пробачити зраду), бо сильно його кохала. Цього, звісно ж, не сталось, він цього тільки і чекав, спеціально доводив мене, щоб саме я подала на розлучення, а не він. Дуже важко я все це переживала, бо все ще кохала його. Він з´їхав на зйомну квартиру, з дітьми дуже рідко бачився, ми теж не спілкувались. Тоді, через майже півтора року після розлучення він об´явився зі словами, що скучив, що все переусвідомив, що зрозумів, що кохає і т.д. У нас все "завертілось", але я помітила, що я його прямо ненавиджу, злюсь на нього, кричу, могла обматюкати, послати і т.д. Сказала, що не можу пробачити, розійшлись. Пройшло 1,5 міс., він знову з´явився, я далі спробувала дати шанс, але знову не "клеється", мені як наче мало його вибачень, немає вже довіри, не вистачає щирості у його словах, він навіть вибачення за те, що зробив толком не просив, і я злюсь, як він так міг вчинити, немає слів, що це більше не повториться. Одним словом, я людині більше не вірю і не можу пробачити, кричу на нього, матюкаю, посилаю, прямо ненавиджу. Знову місяць не спілкуємось. Я боюсь, що він з´явиться на Новий рік чи свята і я знову "поведусь", а він просто "кексу" хоче, а не дійсно кохає, а мені знову буде боляче. Дівчата, дайте пенделя(
Пусин Кукин• 19 декабря 2024
Вы просто просираете свою жизнь, два года ушли в топку
Ставьте себе цели на НГ, занимайтесь своим развитием, жизнью, спортом чем угодно и вытягивайте себя сами.
автор жінка незаміжня • 19 декабря 2024
Ответ дляВапщета
А ви мазохістка, автор)))
Напевно так. Росла в сім´ї, де тато випивав, зраджував, вічні скандали, розборки, сварки, мама все пробачала. Тепер я така ’тєрпіла’, хоч і розлучилась.
Невидимка Майя• 19 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Сгрызет себя полностью

Кофе с красивым мужчиной аж никак не мешает копаться в себе
Мне 3 года понадобилось после развода, чтоб было желание пойти кофе с кем то попить
Вообще видеть никого не хотела
Себя не сгрызла. Все по желанию. Если его нет, не надо никуда ходить нискем
З понеділка на дієті• 19 декабря 2024
Автор, у Вас эта привязка к нему, потому что он первый и единственный мужчина. Это надо менять. Но возможно для начала действительно психолог, проговорить это все и на сз зарегиться просто для общения. Я где-то с полгода просто общалась, без своего фото даже, пока созрела на нормальную анкету и выход в реал. Даже простое общение, комплименты, душевная переписка, очень приятны и помогают понять, что свет клином не сошёлся на бывшем. Конечно, это очень трудно, когда всю жизнь с одним мужчиной, решиться на других(я почти 20 лет была в браке).
Вапщета• 19 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
То вам треба прийняти ситуацію і усвідомити, що ви його насправді не кохаєте! Ви любите страждати! От тоді і почнуться зміни!
Горлаю зрання• 19 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Вообще видеть никого не хотела
Аппетит приходит во время еды

Если вы потратили три года впустую- это не значит что это правильно
EL13• 19 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Де знайти психолога, котрий мені допоможе?
Можете звертатись, працюю з такими запитами
БершкомангоЗар• 19 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Я однолюб до кісток, і я розумію, що це погано - за ці 2 роки (та і взагалі за весь час і за все своє життя) не мала іншого чоловіка, вірна, як пес. Навіть на СЗ не можу зареєструватись, дура(
У вас проблема в том, что вы с ними периодически видитесь и не можете полностью исключить его из своей жизни, а от этого каждый раз начинаются ваши качели... Вы же в голове все понимаете, но эмоционально привязаны ( потому что не можете отказаться от надежды, что не все потеряно и поставить твердо точку для себя), а для того чтобы это прошло вам нельзя с ним видеться и тем более спать.
На сайте знакомств регистрироваться тоже не для всех выход. Можно клин клином, а можно и еще больше впасть в эмоциональные качели или депрессию. Для начала неплохо понять бы вы готовым к новым отношениям, встречам или нет, а потом уже региться.
Невидимка Майя• 19 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Аппетит приходит во время еды

Для меня все правильно
Для впс, возможно со стороны нет
Автор сама решит нужны ли ей сейчас свидания
Вы очень настойчивы ни к месту
З понеділка на дієті• 19 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Я не дуже хочу, просто секс мені навряд чи допоможе, а ранити іншу людину, в котрої можуть з´явитись до мене почуття теж не хочу. Хочу розібратись з собою, щоб я знову на це не повелась, якщо він знову з´явиться.
Начинайте с малого, хотя бы просто общение.
ТихоЯ• 19 декабря 2024
Больше всего удивила фраза «раньше 19 декабря Николая праздновали») и сейчас празднуем 19 декабря) это только в садиках украинских новшества, а так все окружение сегодня
автор жінка незаміжня • 19 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Я не можу, не маю сили. Тягну сама двох дітей-підлітків (він оплачує лише мінім.аліменти), робота-дім-робота-дім((
МадамОхмури• 19 декабря 2024
Да Вы себе не верите. Подали на развод, надеясь не развестись.
автор жінка незаміжня • 19 декабря 2024
Ответ дляТихоЯ
Ми вже святкуємо 6 грудня, і Різво 25-го.
Горлаю зрання• 19 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Для меня все правильно
Для впс, возможно со стороны нет
Вы очень настойчивы ни к месту
Вы тоже
Пусин Кукин• 19 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
И за эти минимальные алименты вы даёте ему секс.
Раз вы общаетесь, садите его напротив и говорите, что вам тяжело и дети тоже его.
Ещё из за такого козла два года сохнуть...
Горлаю зрання• 19 декабря 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Автору предлагают страдать, ковыряться в себе, вместо того чтоб понять что она может быть счастлива
автор жінка незаміжня • 19 декабря 2024
Ответ дляМадамОхмури
Так, надіялась, що він зрозуміє, що втрачає сім´ю, але...
БершкомангоЗар• 19 декабря 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А что за сз без фото, они вроде как все фото сейчас хотят.
МадамОхмури• 19 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Кому нужны эти дешёвые манипуляции ? подали на развод, доведите до конца.
Может зауважал бы.
Горлаю зрання• 19 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
У вас там много жизней в запасе?
Горлаю зрання• 19 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Всегда можно чужую поставить
Незнакомлюся• 19 декабря 2024
Послухаю
МамОмужа• 19 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
В мене ще є якісь почуття (напевно це не кохання, а якась емоційна залежність, бо стосунки в нас ніколи спокійними не були, завжди качелі), я не знаю, що це, і ненависть, і якесь притяжіння, жах, одним словом.
Тогда вам надо посещать психолога долго и нудно,потому что в здоровых отношениях с мужчиной, в которых нет месту утром ты моё божество,а вечером дура тупая,вы жить не сможете.
Та_все_ок_будет• 19 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Житло моє, стосунки з дітьми ніякі, майже не спілкуються. Діти категорично не хочуть, щоб я була з ним, вони порівняли життя наше з ним у вічних скандалах, і коли ми лише втрьох і вдома спокійно. Їх слова ’Мамо, з ким-небудь, тільки не з ним’.
Какой возраст детей?
автор жінка незаміжня • 19 декабря 2024
Ответ дляEL13
Як мені не ’повестись’ на нього знову, коли він об´явиться?
Дюйм оф о4ка• 19 декабря 2024
ставте крапку, як блядував так і блядуватиме, довіри 0, ви йому не потрібні справді
З понеділка на дієті• 19 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Жаль Ваших детей, отец оказался мудаком , а мама ему потворствует. Думала он хотя бы детей содержит, если уж не воспитывает. Почему алименты минимальные? Официально на минималке? С чего тогда кредит за машину платит?
Автор, хочу понять Ваши чувства, что Вас к нему так тянет? Отец плохой, не добытчик, о Вас ноги вытирает, что Вас к нему тянет? Неземной секс?
Все возможно• 19 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
З нього вам ніякого толку, ні в почуттях, ні в побуті, ні в відповідальності за дітей. По яке спільне майбутнє може бути мова?! Відкрийтеся для себе в першу чергу, виглядайте доглянуто якщо зараз цього замало, дивіться на чоловіків, посміхайтесь навіть якщо думки з списком продуктів на яких не вистачає коштів. Полюбіть себе!
Дюйм оф о4ка• 19 декабря 2024
Ответ дляжінка незаміжня
воно пвам не потрібно, нікого так нормального не знайдете, ще більше зламаєте психіку, уже був один шлюб, повторится все те саме, живіть для себе вже