kuskus• 19 декабря 2024

Вже обговорили марення божевільного діда?

Катруська• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
автор kuskus • 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Мы обстреливает чужим оружием, вовлекая чужие страны в конфликт. Обстреливая в ответ война никогда не закончится. Вам нравится так жить? Вижу, что да
Тобто ви хочете, що б у нас закінчилось чим стріляти і хуйло нарешті досягло того, що хоче?
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Так все проблема в том, что в феврале 2022 года никто к маньяку никак не подходил. Никто не пытался вернуть Крым или ЛДНР, все сидели на попе ровно.
И он вот сегодня буквальное сказал, что надо было раньше начать СВО. То есть вы можете в кустах зарыться, он придумает повод к вам приколупаться. Потому что ему скучно жить. 25 лет у власти. Чем еще заняться?
Причем он сам прямо об этом говорит. Это не чьи то выдумки или предположения. Это прямая речь.
Удалено администрацией...
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Тобто, ’провокацій’? Війна триває майже 3 роки і почали її не ми.
Все що ми робимо після нападу росії - це самохист.
Удалено администрацией...
nabludatel• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Це вам наші союзники чужі, а нам дуже близькі.
Аноним ФЕЯ• 19 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Це сарказм, сподіваюсь…
Бачите ж що ні. Заблокуйте її. Читати це мерзенно.
tetnes• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
продолжение хуйловской повесточки) Мы вовлекаем другие страны. СССР во время ВМВ наверное тоже зря лендлиз получал. Вовлекал так сказать америку и Британию
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляКатруська
Удалено администрацией...
tetnes• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
По какой лини не сопротивляться? По Днепру или там где Львовская область начинается?
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляkuskus
У нас и так нечем стрелять, все на чем мы сейчас существуем-деньги, оружие, обмундирование - это западная или американское обеспечение.
Моpгана• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Ой, ну не буде ваш бойко наступним президентом, заспокойтеся вже)
nabludatel• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Він чого? Від війни, яку почала росія?
Дивне питання.
Звичайно ні. Не нам, ні їм.
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Даже вот вообще. Никаких движения в феврале 2022 года не Донбассе не было. И разговоры о начале большой войны велись с осени 2021. Уже тогда под нашей границей были 70 тыс российских военных. Вы уже определитесь, а то пишите в одном комменте что его спровоцировали, а в другом, что ни оружия, ни заводов. Так чего ж тогда напал, если и так было понятно, что ничего нет и Украина ему не угроза.
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Обожаю, когда такое пишут. Стоит выразить отличительное мнение, как уже обзывают рашаботом матрешкой люди просто не научились смотреть на мир реальными глазами
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляtetnes
Вовлекал и что? Причем тут?
tetnes• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Кто спровоцировал больное на голову хуйло напасть 24.02.2022 после ДВУХ подписаннных МИРНЫХ соглашений?
Павела• 19 декабря 2024
Ответ дляОль_
російський диктатор путін провів пряму лінію і пресконференцію за підсумками року.

Головні тези:

🔹Рух іде по всій лінії фронту, щодня. Наші бійці забирають територію квадратними кілометрами;

🔹В України закінчуються люди, які хочуть воювати;

🔹Якби можна було повернутися в лютий 2022 року, рішення про початок «СВО» потрібно було ухвалювати раніше і готуватися ретельніше;

🔹З росією фактично воюють усі країни НАТО. Снаряди на Заході подорожчали вчетверо, країнам НАТО не вистачить і 3% ВВП на оборону;

🔹росія стала набагато сильнішою за попередні два-три роки, тому що ми стаємо по-справжньому суверенною країною;

🔹Суверенітет — важлива річ. При втраті суверенітету втрачається державність.
Ось усі пишаються, що вони європейці, але вони, перш за все, французи, німці, італійці, іспанці;

🔹росія збільшує армію і силові підрозділи до 1,5 млн осіб.

🔹Боєготовність наших Збройних сил перебуває на найвищому рівні у світі;

🔹Ми рухаємося до вирішення завдань, які позначили на початку «СВО»;

🔹Курську область звільнимо, хлопці воюють там просто зараз, але дату я називати не хочу.

🔹Нам є, з ким розмовляти (на) Україні, там багато наших хлопців, хто хоче позбавити свою країну від неонацистського режиму

🔹Ми готові до переговорів. У нас немає попередніх умов, ми готові вести діалог на базі того, про що домовилися в Стамбулі 2022 року;

🔹У Конституції України немає вказівок на можливість продовження повноважень президента навіть в умовах воєнного стану.
Легітимною в Україні зараз є тільки Верховна Рада;

🔹Ми розмовлятимемо з будь-яким лідером України, який піде на вибори і підтвердить легітимність, включно із Зеленським.
Підписувати договори можемо лише з легітимними органами влади;

🔹Якби Зеленський попросив, ми дали б йому політичний притулок, росія нікому не відмовляє;

🔹росії потрібне не перемир´я, а мир із гарантіями безпеки для рф. Перемир´я дасть противнику перепочинок;

🔹Китайська і бразильська ініціативи збалансовані і нічого не нав´язують.

🔹Чому така назва у «Орєшніка»? Чесно? Не знаю;

🔹«Орєшнік» — це сучасна, дуже нова зброя, заснована на розробках уже російського періоду часу.
Шансів на перехоплення немає, на розведення блоків іде кілька секунд;

🔹Систем THAAD для перехоплення «Орєшніка» (на) Україні немає, якщо американці вирішуватимуть поставити — ми наших хлопців там попросимо, щоб вони підказали цінні для нас рішення;

🔹У списку пріоритетних цілей ударів по Україні знаходяться об´єкти військово-промислового комплексу;

🔹 Нехай західні експерти визначать якийсь об´єкт для ураження, скажімо, у Києві. Зосередять туди всі свої сили ППО і ПРО.
А ми завдамо удару «Орєшніком» і подивимося, що буде. Ми до такого експерименту готові. Чи готова інша сторона?

🔹Якщо для білорусі створюватимуть загрози, що підпадають під ядерну доктрину, росія розглядатиме такі загрози як загрози самій рф.

🔹Санкції створюють нам проблеми, але вбити вони нас не зможуть;

🔹Західні країни за допомогою недобросовісної конкуренції намагаються завадити росії в Арктиці;

🔹Україна перекрила постачання нашого газу в Європу. Нічого, «Газпром» це переживе.

🔹На очах усього світу йде розтерзання православної церкви (на) Україні, але тим, хто це робить, це ще відгукнеться;

🔹Українська влада — це євреї-безбожники, люди без роду, без племені, їм нічого не дорого. Удеруть і будуть замість церкви ходити на пляж;

🔹Ми вітаємо українців у росії, вони люди однієї з нами культури.

🔹Вбивство генерала Кіріллова — це терористичний акт, який вчинила влада України. Нам не можна допускати таких важких проколів;

🔹Київ багаторазово здійснював теракти проти росіян, зокрема журналістів, і Захід жодного разу це не засудив;

🔹У Словаччині затримано українських диверсантів із картами газової системи;

🔹Діяльність телефонних шахраїв (на) Україні зведена на рівень держполітики, вони зуміли вкрасти понад 250 мільярдів рублів.

Головний висновок:
Немає про що говорити — клінічно хвора людина...
Ось цей пункт цікавий. Він відкрито говорить, що ’наші хлопці’ це кроти, тут в Україні?
’Систем THAAD для перехоплення «Орєшніка» (на) Україні немає, якщо американці вирішуватимуть поставити — ми наших хлопців там попросимо, щоб вони підказали цінні для нас рішення’
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляtetnes
Удалено администрацией...
Катруська• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
tetnes• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
О все по плану. СММ продвижение мощности хуйла пошло
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Він чого? Від війни, яку почала росія?
Дивне питання.
Звичайно ні. Не нам, ні їм.
Удалено администрацией...
Павела• 19 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Пропонує Київ використати полігоном для «дуєлі» із західним озброєнням. Хоче своїм «хєрєшніком» похвалитись
Хворе чмо. Але він це говорить, бо знає, що ’демократичний світ’ це проковтне.
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
У нас с вами разные данные походу
nabludatel• 19 декабря 2024
Удалено администрацией...
автор kuskus • 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
З якого ви міста?
Мамина черешня• 19 декабря 2024
Ответ дляtetnes
Спровоцировала наша слабость. Написать плохо. путин убийца. Но это не отменяет факта,что к войне мы не были готовы и нам ее никогда не выиграть
tetnes• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
хуйловская фишка добавить к невыносимой чуши фразу ’Сами понимаете’) Тогда чушь становится более значимой)
Стрекоза любви• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Вы когда идете по улице, и видите шагающего психа с ножом, подойдете к нему и станете кривляться или осторожно пройдете мимо? Проведите параллели
Ооо, какое сравнение. Но, упс, не получается у вас красиво аргументировать. Да, даже, и не красиво.
Если я увижу невменяемого психа, безусловно, в целях самозащиты, я пройду мимо. Только знаете, в чем опасность?
Этот псих проследует меня в комнате 2 на 2 и убежать я не могу.
Даже если пойду на его условия, я погибну, так как он псих, а действия психов лишены рациональности.
Все понятно?
Olga Zelenyak• 19 декабря 2024
Ответ дляПавела
Да нет, он очевидно имел ввиду разработчиков Орешника.Типа доработают и никакое ПВО не справится
Катруська• 19 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...