kuskus• 19 декабря 2024

Вже обговорили марення божевільного діда?

fotolampa2011• 20 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Нептуна йому в голову
Ще падло яке, розважається , гинуть же і руські його , не тільки українці, сотні тисяч, а воно двіжуху захтіло
Мені здається там викривлене бачення світу.
tanya_217• 20 декабря 2024
Ответ дляtetnes
Ви ж розумієте що ви взагалі не в безпеці в Києві, навіть без Ліщини.
Саме так!
Тому я і вертатися в Україну взагалі не хотіла але варіанту, щоб чоловік виїхав до нас закордон нажаль не було. Поки нажаль не знайшли можливість виїзду родиною
LudaSHS• 20 декабря 2024
Ответ дляtanya_217
До чого тут ковід?
Він бачить себе ’Петр 1’часть вторая!
Він явно вважає, що якщо матри Українк в складі (союзної держави, УССР, чи просто в складі рф, як окупованої території) він матиме силу СРСР. Далі можна буде зібрати те, що ’погано лежить’ і сильно не відбивається.
Осі і новий переділ!(Чи старий? Комунізм отримав Азію, а капіталізму Захід?)
Це з тексту іноземного видання від розвідки про ковід.
Про ’імператора всія земель’ я згодна