Країна мрій• 19 декабря 2024

Як прийняти себе такою яка я є?

Вітаю, в мене є великий комплекс. Мій ніс
В мене він більше середнього. Але при цьому я в цілому милої зовнішності. В анфас виглядаю ще добре, а в профіль просто жах мені не подобається. І ррикол втому що він саме з деяких ракурсів дуже не гарний а з деяких норм. В мене є знайома, в неї ніс у житті гармонійний хоч і не мальенький. А на фотках значно більший. Я б дуже хотіла би себе побачити від очей іншої людини. Бо відео то не то. Думаю, може я накручую себе і в житті все не так погано як на фото((((
ЯсноВидящая• 19 декабря 2024
Ответ дляReintTycha
А я про тих, у кого жодного зуба . І повністю вставна щелепа. І люди живуть
Современная стоматология и с этой проблемой справляется. Протезы сейчас гораздо удобней и эстетичный, чем были даже 10 лет назад, и с каждым годом все лучше
ReintTycha• 19 декабря 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Імплант - дорога і хороша штука. Але дуже часто не хоче прижитись. .а протез- то лише на словах гарно. Бачила я ті лопати- піднебіння. Я виригала б навіть нирки
Сижуревувшоке• 19 декабря 2024
Люди не ідеальні, ми не можемо впливати на те що нам дано від природи, але ми повинні намагатися бути щасливими. Ніс це взагалі не важливо, дайте собі шанс бути щасливою)
Я инженер, меряю от 1• 19 декабря 2024
Фоточку
автор Країна мрій • 19 декабря 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Фоточку
Я инженер, меряю от 1• 19 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
фото
Так и знала, закрывайте тему , нормальный обычный нос
автор Країна мрій • 19 декабря 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну як би був норм мені б в школі не казали носата(((
Я инженер, меряю от 1• 19 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
В школе ))))) ну теперь живите с этим)))
Вы серьезно?
автор Країна мрій • 19 декабря 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вы серьезно?
І в школі і в універі
Я инженер, меряю от 1• 19 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
І в школі і в універі
В каком универе булят? Там вроде уже люди поумнее
автор Країна мрій • 19 декабря 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Я теж так думала. Але ні. В медичному
дамаАмстердама• 19 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
фото
Ось мій, і вспокойсеся вже, у вас нормальний ніс😄
ЯсноВидящая• 19 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
Автор, хотите покажу свой?
lisa2101• 19 декабря 2024
То Вы мой нос ещё не видели...
Алина-1240• 19 декабря 2024
Переключиться с носа на таракана в голове.нос у всех свой,и это нормально
Шиворот Навыворот• 19 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
фото
Крутой нос, алее!
Шиворот Навыворот• 19 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
И у вас отличный. Люди совсем подурели
Я инженер, меряю от 1• 19 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
И у вас нормальный
Я инженер, меряю от 1• 19 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я теж так думала. Але ні. В медичному
И какой город? Где такие странные водятся? Или очки не носят? Что им там мерещится
Ируся-пуся• 19 декабря 2024
Автор, нос нам нужен для дыхания. Вот он у вас хорошо дышит, ровная перегородка - ваш нос уже молодец. Есть носы с забитыми расширеными порами. Если ваш гладкий и чистый - похвалите его. Видите, у него много достоинств, а вы прицепились к его недостаткам. Идеальных нет и это прекрасно
Специфика• 20 декабря 2024
Дуже гарний ніс. Не накручуйте себе.
Шотуткоїться?• 20 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
фото
нормальный обычный нос
автор Країна мрій • 20 декабря 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Харків)
автор Країна мрій • 20 декабря 2024
Ответ дляИруся-пуся
Дякую! З боку не видно, але перегородка трохи крива
автор Країна мрій • 20 декабря 2024
Ответ дляСпецифика
Дуже гарний ніс. Не накручуйте себе.
Дякую)
автор Країна мрій • 20 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
У вас він рівний, гарний
Я инженер, меряю от 1• 20 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
Харків)
Странные студенты какие-то , быдлота прям. Шлите их , не нужны они вам
автор Країна мрій • 20 декабря 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вони просто з Донбасу переїхали, може із за тооо)
Я инженер, меряю от 1• 20 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
Неважно, любых кто хамит шлите, хорошая привычка по жизни, как пошлёте то лучшим другом станете каким-то чудом)))