Укр_жіночка• 20 декабря 2024

Дайте рецепт смачного паштету.

Трохи вже оговтались після обстрілу, тепер треба заїсти стрес.
Я обожнюю паштети . Може має хтось класний рецепт ? Хочу такий якийсь що б був ніжний як суфле . Печінковий чи мʼясний . У мене шось вічно виходить сухуватий . А хочеться якось ніжного такого, кремового.
Бува і таке• 20 декабря 2024
Яблука трохи додайте, але не дуже кислого, буде ніжний і не сухий, і смак супер.
Лялькодзьоб• 20 декабря 2024
Побольше масла и сливок.
И_В_офигительных_штанах• 20 декабря 2024
тоже видела в тик-токе, что добавляют яблоки и сама так сделала)
400 грамм печени, 1 яблоко, пол луковицы, пол морковки запекла в духовке, с добавленим специй и масла сливочного. дальше в блендер, добавила сливок и вышло очень классно. обычно я печенку отваривала и добавляла лук и морковку предварительно обжарив, но вариант ’все из духовки’ вышел намного приятнее
Форсия• 20 декабря 2024
Я делаю зажарку, лука много и моркови, они придают сочность и сладость, потом туда печенку и тушу недолго, чтобы печенка не кровила. Немного остужаю в миске. Потом Столько же сливочного масла, специи и погружным блендером взбиваю до гомогенного состояния, получается именно как крем.
Шиворот Навыворот• 20 декабря 2024
Печеночный люблю. Печенку тушу с луком и морковкой (чем больше морковки, тем он будет нежнее), масло сливочное пачка. Взбиваю блендером. Очень нежный, воздушный выходит.
Вишня на торті• 20 декабря 2024
Я на роблю з курячої печінки:
- 1 кг печінки обжарити посипавши цукром, перцем, сіллю, молотою лаврушкою.
- обжарити 2-3 яблука
- зробити засмажку цибулі побільше, моркви

Потім те все в кастрюлі чи великій сковороді зʼєднати і додати вершки чи молоко. Якщо вершки, то ще трохи води. І протушити до готовності печінки.

Влити туди ще грам 50 якогось коньяку, рому, віскі.

Коли трохи охолоне - добре збити блендером.

Дуже смачний паштет виходить.
Ворую вкусняшки• 20 декабря 2024
https://www.instagram.com/reel/C_VuGEPNbFT/?igsh=

Очень вкусно, даже ребенок ест))
Бесбардак• 20 декабря 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
я теж стала в духовці робити, тільки запікаю одразу у вершках. воно тоді дуже ніжне виходить. яблуко, морквинка, часничок, вершкове масло і печінку (добряче її промити і видалити все зайве). хвилин 40 в духовці, потім вимкнути і дати ще трохи там постояти
Бюст Березуцкого• 20 декабря 2024
Вот реально вкусный. Лук и перец берите какие есть, ликер тоже можно пропустить. Масло должно быть качественным, в рецепте масло в паштет и на заливку (заливка не нужна, только граммовка в сам паштет).
П´яна вишня• 20 декабря 2024
Як роблю я вже років 15:
1 кг печінки (свинячої або яловичої)
200-250 гр сала без шкірки
2-3 середніх зелених яблука
2 великі цибулини
1 велика морквина
Сіль за смаком (в мене десь 20 гр, ст л з невеликим верхом)
Приправи за смаком. В мене лавр.листя, чорний мелений перець, мускатний горіх, трохи коріандру, обов´язково кмин.
100 -150 гр масла або густих вершків (можна менше, за смаком)
Можна ще грам 100 бренді, але то вже по-багатому) але присмак буде цікавий.
Ріжу печінку шматками десь по 80-90 гр, сало грамів по 30-40, яблука та цибулю на четвертини, моркву на 7-8 шматків.
Великий товстостінний казан, бажано чавунний або керамічний, на дно 1/3 сала, потім шарами печінка, овочі, так 2-3 рази. Шари пересипати сіллю та спеціями.
Накрити в контакт фольгою і на 160-170 градусів в духовку години на 1.5 мінімум. Це не довго, бо чавун довго нагрівається, і продуктів багато.
Через 1.5 години перевіряєте печінку на готовність, якщо готова - виймаєте, трохи даєте охолонути і перебиваєте. Якщо мощний блендер - то ним, якщо ні - то спочатку м´ясорубкою, потім до однорідності блендером.
Додаєте масло/вершки за смаком, бренді, якщо хочете, ще раз взбиваєте.
Потім по банкам або лоточкам, заливаєте буквально ложкою розтопленого масла або смальця або жиром, що витопився в казані(це як консервант, буде довше зберігатись, якщо з´їсте зразу, то не треба), закриваєте кришками і в холодильник.
Повітряний, ніжний, соковитий, зберігається мінімум 2 тижні.
ЛЮБА• 20 декабря 2024
У меня простой рецепт , 300-400 г печени ( если это говяжья или свиная , надо часок вымочить в молоке)
50-70 г сливочного масла и подсолнечного пару столовых ложек разогреть на сковороде , обжарить порезанную на полу кольца небольшую луковицу и мореовь , до полуготовности , добавить печень порезанную на небольшие кусочки минут 5 , затем добавить 100-150 мл сливок ( чем жирнее , тем лучше ) , соль и перец черный молотый , пару ложек коньяка или виски ( тушить до готовности печени ) , затем измельчить блендером или на мясорубке , если хотите уж совсем суфле и убрать вкус печени , можно добавить 100 г отварной куриной грудки , и все хорошо измельчить погружным блендером .