ХтоЯкщоНеЯ• 20 декабря 2024
Перехід на Лайф, поясніть будь ласка
Я подала заявку з Київстар на сайті Лайф, був дзвінок про підтвердження переходу. Прийшло далі смс, що ви зможете самостійно перенести номер. Це мені потрібно купити стартовий пакет Лайф чи які далі мої дії? Дякую всім за відповіді
Захекалася читать• 20 декабря 2024
Я подала заявку. Ее одобрили. Пришла в фирменный магазин лайф, мне дали новую симку.
ХтоЯкщоНеЯ
• 20 декабря 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Тобто її купувати не потрібно? Дають безкоштовно?
ХтоЯкщоНеЯ
• 20 декабря 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
а ви переходите зі збереженням номеру?
Так
Захекалася читать• 20 декабря 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
. безкоштовно