olka-zv• 20 декабря 2024

Їхати чи не їхати?

Доброго всім дня. Дівчатка, підкажіть як би ви поступили - кличуть нас з дітками на зимові канікули за кордон. Я + син 2,2 + син 11р. Дорога буде автобусом 20 годин. Вагаюсь чи їхати, бо дорога довга, важка і щоб дітей не простежити. Ви б їхали?
Результат:
вже голосів: 166
86 (51.81%) Ні
80 (48.19%) Так
Коко Шанель• 20 декабря 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А якщо ви обригаєтесь?
В мене пакет із собою є
Ваша прЭлесть• 20 декабря 2024
Якщо на три тижні, тобто на всі канікули, а не на день, два. І відпочинок там для вас відпочинок. Я б їхала.
БлинчикБезСметанки• 20 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
В мене пакет із собою є
А в дитини памперс
Ваша прЭлесть• 20 декабря 2024
Але точно взяти таблетки від захитування. Вони трохи сон наганяють. Буде легше малечі.
Коко Шанель• 20 декабря 2024
Ответ дляМедсестричка
В автобусі туалет є
Дитині 2 роки ,а не 12 ,чи попроситься вона в туалет по великому сама ?
Чи встигне туди добігти?
Черга там може бути тощо
Коко Шанель• 20 декабря 2024
Ответ дляПесиКот
Один раз бачила відкритий туалет, і то тільки для діток і по маленькому. Завжди туалети закриті
А куди ходять?
На АЗС?
Коко Шанель• 20 декабря 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А в дитини памперс
Все одно вонятиме через нього
Підмітайло• 20 декабря 2024
Багато факторів. На скільки часу їхати: на місяць-то можна й потерпіти, на тиждень-ні. Які у вас діти? Мій у 8 років вже на 7-ій годині поїздки ногами намагався вмикнути і вимкнути світло над сидінням. Я просто була в хлам виснажена, втихомирюючи його. Взагалі, автобус-це пекло, лише у разі гострої необхідності їхала б, мабуть (якщо ви вкрай втомлені тривогами і усім піз.єцом-це теж гостра необхідність. Але зважте, чи відпочинете хоч трохи).
Медсестричка• 20 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
Чи встигне туди добігти?
Черга там може бути тощо
Слухайте, у мене двійня. Ми з 2,5 років автобусом їздимо. Одягаю памперси + до цього часу в автобусах працював туалет і все ок. Перед поїздкою даю таблетки від нудоти і тримаю на поготові пакет. Тьху -тьху не знадобилися. На митниці виводжу погуляти до контролю + водій робить ловші зупинки на заправках. Повторюся, це не просто, але залежить від дітей. Поїздом краще, звісно.
Я на хвилинку• 20 декабря 2024
Зависит от детей. Мои летают и ездят почти с рождения везде со мной. Если у двухлетки это первая поездка, тяжело вам будет, наверное. Не ему, а вам.
Там-тарарам• 20 декабря 2024
Ответ дляАленький носочек
Автобусы не стоят на границе.У них электронная очередь.Во всяком случае за 4 года ни разу не попадала на какие то простои.
Если какой то частный перевозчик,то не знаю.У крупных рейсовых все ок
В этом году два раза ехала рейсовым автобусом.
Один раз 12 часов, второй раз 13 часов на границе
Там-тарарам• 20 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Опалення завжди включене
Як і охолодження влітку
Навіть, якщо автобус добу в черзі стоїть
Мы летом ездили. И туда и обратно пока стояли на границе то кондиционер был выключен. В дороге включен
Там-тарарам• 20 декабря 2024
Я б оставила младшего с папой и поехала б со старшим.
Antiprom• 20 декабря 2024
Автор, з двохрічною в автобусі 20 год це жесть.. Ви потім нічого не захочите
Як_наготую...• 20 декабря 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Якщо автобус стане на кордоні на декілька годин і не буде опалення? Ви готові на те, що ваші діти будуть мерзнути кілька годин?
З яким перевізником ви їхали, що вони таке зробили?
Як_наготую...• 20 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
В мене пакет із собою є
Але ж смердіти іншим буде.
Як_наготую...• 20 декабря 2024
Ответ дляКоко Шанель
Все одно вонятиме через нього
Кожні 4 години санітарні зупинки.
Самохвалова• 20 декабря 2024
Ответ дляМедсестричка
Я так їду . Це не просто, авторе, але у мене молодші двійня. Просто беру в дорогу ноут щоб мультки дивилися, смаколики, іграшки, трохи сплять. Дивіться ще по своїх дітях
А как вы сидите?
Як_наготую...• 20 декабря 2024
Авторе, останній раз їхала в Париж автобусом, півтори доби, і туди, і назад були діти до 1 року, і до 2-х. Люди їхали. Я їздила в автобусі до 20 годин з дитиною від 2-х років, і тим же маршрутом своєю автівкою, так от, автобусом легше дітям було.
Кусачая Я• 20 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
Так вони й на фліікбусі по Європі теж не завжди відкриті
А фліксбас це що показник? вони самі відстійні перевізники.
Кусачая Я• 20 декабря 2024
Ответ дляКалинові вуста
Вы на приколе??
Выбирайте нормального перевозчика и не будет приколов. Поверьте, не все автобусы одинаково стоят на границе.
Медсестричка• 20 декабря 2024
Ответ дляСамохвалова
А как вы сидите?
Що ви маєте на увазі?
Самохвалова• 20 декабря 2024
Ответ дляМедсестричка
Що ви маєте на увазі?
Вы и 2 маленьких деток? Как вы сидите в автобусе? Там же по 2 сидения
Медсестричка• 20 декабря 2024
Ответ дляСамохвалова
Я беру цілий ряд 4 крісла. Є старший син 14 років і двоє малих по 3,5 роки зараз. Менший біля вікна, старший поряд, з іншого боку мала під вікном і я біля проходу
Коли от так нарізно, то краще поводяться, але підкінець поїздки вони вже разом сидять як правило
Шкварочка• 20 декабря 2024
Ответ дляАленький носочек
Если Польша то не обольщайтесь))
Я ехала в конце октября на машине, 14 часов суки поляки держали, проверяли, на яму запёрли меня с детьми, в общем полный комплект.
Пока там торчала, автобусы тоже выгружают и через одного на яму поляки прут, и люди на холоде стоят часами ждут.
Вот так вот)
Свас в шоке• 20 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
Если Польша то не обольщайтесь))
Вот так вот)
А шо вони там роблять? Техогляд?
ніколи такого не було• 20 декабря 2024
Ответ дляАленький носочек
В прошлом году , что в одну сторону , что в другую стояли 5 часов автобусом и куча автобусов перед нами и после так же.
Шкварочка• 20 декабря 2024
Ответ дляніколи такого не було
В том то и дело, что ничего не делают))) абсолютно.
Они не спеша проверяют.
Мы прошли нашу и сразу их граница, перед нами было 5!!!! Машин всего.
Мы ровно 3 часа стояли без движения, мы не видели ни одного поляка который проверял бы те 5 машин.
А потом соизволили и вышли и пошло поехало, и затянулось всё на 14 часов.
Вот так.
Коко Шанель• 20 декабря 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Кожні 4 години санітарні зупинки.
4 години чекати
Ms. Gilmore• 20 декабря 2024
В кінці листопада їхала маршрутом Івано-Франківськ -- Мюнхен.
Дуже хвилювалась, бо це вперше я їхала абсолютно одна, автобусом (мене захитує), так довго (прогнозована тривалість була 25 годин).
Я не ризикнула взяти дитину (1.9 дитині), але загалом поїздка виявилась на диво комфортною.
Був великий новий автобус, цілком адекватні пасажири, ввічливі водії.
У автобусі було тепло (мені було комфортно в спортивних брюках і футболці), працював туалет.
На кордоні загалом стояли 3 години, це я маю на увазі загалом перевірку і з української, і з польської сторони. Але це ми приїхали на невеличкий ПП (Смільниця), там ми були єдині.

Назад (їхала через тиждень) нас взагалі було 8 чоловік на весь величезний автобус, і кордон пройшли дуже швидко.

Але це я їхала ще до початку сезону Різдвяних відпочинків, тому може так пощастило.
P.S. І їхала під таблетками від захитування, вони реально дають трохи сонливість і заспокійливий ефект. )