Форс мажор• 20 декабря 2024
Для тех,кто до сих пор с предыханием блеет про сытую эвропу и юса.
Ну прям очень поучительно и познавательно.
Форс мажор
• 20 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В неї такі постановочні інтерв’ю з накрученими коментами
ню-ню,расскажите нам
Love_Love_Love_• 20 декабря 2024
Лише одне дуже сподобалося про жінку яка працює на таксі в Нью Йорк.
Секретница• 20 декабря 2024
от завжди цікаво, чому ненависники тих ’європ і юса’ пруться в усі щілини, як таргани, туди?
Форс мажор
• 20 декабря 2024
Ответ дляСекретница
мы дома,Киев форева.Мне хватает клиентов оттуда,знаю всё из первых уст
Секретница• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
так я не про вас, а про тих ваших ’клієнтів’
Втім. класика ’жанру’ руЗЬкомірного, кожен вибирає тих ’клієнтів’, з котрими на одній хвилі)))
Форс мажор
• 20 декабря 2024
Ответ дляСекретница
мои экспаты и живут там 8-10 лет
Love_Love_Love_• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
ню-ню,расскажите нам
Шо ню ню, по перше вона журналіст, чого не скажеш заради підписників і переглядів, по друге вона ні дня не була на роботі на які потрапляє середньостатистичний емігрант ну тд
Секретница• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
мои экспаты и живут там 8-10 лет
тим більше... мазохісти, не інакше
Секретница• 20 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
швидше, журнашлюх-заказун
НичеНипанимаю• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
мои экспаты и живут там 8-10 лет
А чего живут если все херово?
Успокойся_Успокойся• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Ну такие клиенты. Есть категория людей которым все не так. Но домой не вернутся, только зубы и ногти делать. Ну ещё ботокс вколоть)))
НичеНипанимаю• 20 декабря 2024
Ответ длямегамоСГ
Маня, не віримо, працюй краще
+1 тоже сразу маню узнала.
Форс мажор
• 20 декабря 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
+1 тоже сразу маню узнала.
то такая маня?
НичеНипанимаю• 20 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
+1 живут десятилетими в серой Европе и США, мучаются, страдают , но в сытую жизнь в любимой Украине - ни ногой....
Апофиозная• 20 декабря 2024
Ответ дляСекретница
Это загадка природы
НичеНипанимаю• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
то такая маня?
Ты конечно. Маня и команда.
Так чего ваши клиенты живут в США, если там так плохо? Ради чего мучаются?
Форс мажор
• 20 декабря 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Ты конечно. Маня и команда.
Это вопрос к ним,точно не ко мне.Самые любимые это Тай и Дубай,у них там всё гуд,видимо солнце и океан так действуют.
Кондуктор трамвая• 20 декабря 2024
а вам що до тих, хто ’блєєт’? чого вас це так зачіпає, що аж тему зробили з якоюсь повією (чи що воно таке, пох). це ваше відео? вас примушують їхати до ’юса’? чи не пускають та ви образились? поясніть вже логіку, якщо вона є, звичайно. інакше-це прокацапський вкид 100%
Успокойся_Успокойся• 20 декабря 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Ага, это просто умиляет. Так страдать всю жизнь и рассказывать оставшимся о том какой там ’ужас ужасный’)))
Света С Приветом• 20 декабря 2024
Ой, джерело таке собі
Хайп в кожному відео, ні дня не працювала
Виїзжала на відосах і рекламі
Користувалася українцями, які давно в США, щоб відпочити за їх рахунок
А як шукала американця на сайтах знайомств 🤭
Така собі зірка.. до речі, брала інтервʼю у досить успішних людей, але сама поїхала хайпанути на них
Виїзжала на відосах і рекламі
Форс мажор
• 20 декабря 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
прокацапський вкид 100%? Вы не в себе? Я написала,что дома,если что.
Кондуктор трамвая• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
дома-це не позиція. і, очікувано, жодної логіки в вашому написаному
Мию чакри щоденно• 20 декабря 2024
Напаркуа сюда нести её бредни?!? Ну ГЕТЬ неинформативные её выпуски. От слова совсем.
Смайликівна• 20 декабря 2024
Ну так чогось вона там сидить і не повертається! Дивина якась, прямо якийсь різновид мазохізму.
НичеНипанимаю• 20 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
В смысле не к вам? Вы ж сами написали что знаете все изнутри.
Значит там все отлично если ваши клиенты не хотят жить в Киеве, не так ли?
Секретница• 20 декабря 2024
Ответ дляok1904
вчитися чого дітей відправляють, коли там освіта ’не та’?
садисти