Лівий Локіть• 20 декабря 2024
Вы помните наизусть хотя бы один стих из школьной программы?
Результат:
вже голосів:
85 (70.83%)
Да, больше одного
20 (16.67%)
Нет
15 (12.5%)
Да, один минимум
бЭйбА• 20 декабря 2024
Да, Пушкина и Шевченко. Их стихи легко учатся, божественная легкость повествования и рифма.
АфродитаПетровна• 20 декабря 2024
Из школьной помню, которые вне школьной программы учила тоже помню.
PORKA• 20 декабря 2024
Так, і дуже багато.
Але я навчалась в школі і в вузі російською, тому всі вірші на рос
Маю декілька думок• 20 декабря 2024
Конечно
Кохайтеся, чорнобриві та й не з москалями
Така ж її доля
Так ніхто не кохав
Любіть Україну, як сонце любіть
Така ж її доля
Так ніхто не кохав
Любіть Україну, як сонце любіть
Якось так і живу• 20 декабря 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Конечно
Така ж її доля
Так ніхто не кохав
Любіть Україну, як сонце любіть
Така ж її доля
Так ніхто не кохав
Любіть Україну, як сонце любіть
В моем списке запомнившихся тоже они
Я б такое не носила, но продаю• 20 декабря 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Конечно
Така ж її доля
Так ніхто не кохав
Любіть Україну, як сонце любіть
Така ж її доля
Так ніхто не кохав
Любіть Україну, як сонце любіть
Повністю знаєте від початку до кінця?
Лівий Локіть
• 20 декабря 2024
Я ни одного не помню. При том, что в школе все хорошо и быстро запоминала. Сейчас уже в 40 лет учусь в вузе, тоже хорошо запоминаю, но долго помню только то, что регулярно использую. Почему так? Особенности памяти?
Вельми шановна• 20 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Так, і дуже багато.
Удалено администрацией...
Поліцейський патруль• 20 декабря 2024
Ще зі школи пам´ятаю баладу ’Вересковый мед’. Така гарна і щемлива.
Ще дуже плакала від вірша Есеніна ’Песнь о собаке’.
Пам´ятаю багато, тоді ще пам´ять була хорошою.
Маю декілька думок• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Повністю знаєте від початку до кінця?
Так
2 уривки з поем Причинна та Катерина. Повністю поеми не знаю. І 2 вірша знаю від початку до кінця
Поліпривіт всім• 20 декабря 2024
Памʼятаю більше одного вірша. Улюблений «Чого являєшся мені у сні» Франка.
КротоТо• 20 декабря 2024
І українські, і російські, і англійські-американські.
’Прощай, немытая россия...’
сою не люблю• 20 декабря 2024
Звичайно, вірші Шевченка, Каменярі Франка, того самого Пушкіна мама заставляла вчити вдома, про ’вересковый мед щось там трохи пам´ятаю .
Джем Шакіри• 20 декабря 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Я науково-дослідницьку роботу писала по любовній ліриці Франка) багато чого пам´ятаю. А ще Шевченко, Костенко, Стус... та багато інших.
годовасик• 20 декабря 2024
Я зачем то много чего помню. Кроме школьных стихов, еще стихи с утренников моей дочки, а ей уже 16 на минуточку)
Соображалочка• 20 декабря 2024
’Казка про мертву царівну і сім богатирів’ Пушкіна пам´ятаю майже повністю.
’Айстри’ Олеся також знаю і часто собі нагадую, бо для мене цей вірш є дуже дієвим засобом проти зневіри.
Доречі, щодо Пушкіна,то люблю ним тролити адептів ’російської культури’. Два питання задаю: 1. Повна назва казки про царя Салтана; 2. Як звали собаку з казки про сім богатирів.
Сипляться)))
Така бойова Я• 20 декабря 2024
Повністю, щоб розповісти відразу правильно не помню, але якщо прочитаю 1-2 рази, то декілька віршів згадаю. В основному це Шевченко, Леся Українка. Багато віршів пам´ятаю кусками.