КарамбОлька• 20 декабря 2024
Штани які не промокають 134р
Вітаю. Нарешті в нашому місті відкрили ковзанку ... сина насилу забрала через 4 години... штани мокрі + термо білизна теж. Які штани можна придбати щоб не промокали .. дума лижні але чі не буде в ниж жарко.? буду вдячна за відгуки
Для драки• 20 декабря 2024
Ответ дляКарамбулкул
Lenne. Тільки продала сьогодні
Та в них зваритися можна
Киця-бриця• 20 декабря 2024
Ответ дляКарамбОлька
Порадьте виробника .. якісні і не товсті
Крейн, они еще и неубиваемые. Двое детей относили в хвост и гриву, отдала дальше в состоянии твердой 4ки.
Добротная• 20 декабря 2024
ой, так валяются у меня-хоть лыжные, хоть просто для дождя плащевые-поверх спортивных флисовых-одевайте.
Карамбулкул• 20 декабря 2024
Ответ дляДля драки
Та в них зваритися можна
Якщо комбез так але є штани как лижні у них. Вони тонкі. Дуже класні. Вони з 140 починаються наче але маломірять трохи.