Успокойся_Успокойся• 20 декабря 2024

Чи зустрічали ви людей схожих на вас?

Декілька років тому познайомилася з чоловіком на сз. Пішли на побачення не сподобалося. Але підтримує контакт, час від часу запитуємо один одного як справи.
Останній раз розговорилися і я дивлюся на нього, а він і візуально схожий на мене. У нас багато спільного, смаки. Навіть характер і сприйняття світу. Відчуваю, що він відчуває світ як я.
Смішно, але в мене прихована косоокість і в нього то саме око закошує так само як і моє.
Інколи в мене таке враження, що вловлюємо навіть настрій один одного..
Чи бувало у вас шось схоже?Чи це хороші маніпулятори так затуманюють голову?
Почуттів до нього не відчуваю, але цікаво спілкуватися зі своєю копією)
Почемучка• 20 декабря 2024
Нет.
Лет 5-6 назад было какое-то приложение платное, там искали двойников по всему миру. Я искала долго, но максимально похожая девушка не особенно похожа)))
В реале тоже не видела
годовасик• 20 декабря 2024
У мене була викладачка в універі і всі запевняли мене, що ми дуже схожі, я до цього ставилась скептично поки не зустріла її після через 15 років, то капець, я навіть знайшла її соцмережах і підписалась про всяк випадок))
Мейк-ап форева• 20 декабря 2024
Так) в мене є друг такий. Його дружина - моя краща подруга. І ми неймовірно схожі. Навіть народились з різницею в 2 дні) таке от співпадіння
Prervana• 20 декабря 2024
Нет, не встречала) мужчин так точно
Мадам Тю-лю-лю• 20 декабря 2024
Нет) В этом плане я иногда чувствую себя как кит, который издает другую частоту и поэтому его не слышат остальные киты и он обречен на одиночество..
младокошкина• 20 декабря 2024
Очень похожа на сестру знакомой. С той сестрой я ни разу не виделась., она живёт в другой стране, только фото. Когда первый раз увидела , была в шоке. Вроде как я, но с незнакомым мужиком и в незнакомой обстановке. Но потом присмотрелась, небольшие отличия таки есть.
БоВжеВільна• 20 декабря 2024
Я видела в фильме брат)
Марфа Українівна• 20 декабря 2024
Двадцять три роки тому всі казали, що я копія Ольги Герасимюк))Лише колір очей різний.
дамаБезСобачки• 20 декабря 2024
Я ні. А от у доньки є двійник - баришня в тік-тоці якась - копія її. Живе теж у Києві) І в школі в доньки хлопчик був на неї схожий - учителі думали, що то її молодший брат ))
А_мій_самий_самий• 20 декабря 2024
На себя похожих не встречала, но училась в группе, у нас были 2 сестры. Так вот сестры были не очень похожи между собой, одна на папу, вторая на маму. А в группе была девочка ну очень похожая на одну из сестер и все знали, что в группе учатся сестры, но думали именно на них, одну сестру и одногруппницу
Мой завтрак• 20 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Нет, не встречала) мужчин так точно
Драсті
Ви схожа на бившу Кличко.
Мой завтрак• 20 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Я видела в фильме брат)
Мерлин, Даша?
БоВжеВільна• 20 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
Мерлин, Даша?
Тоже пока писала посмеялась над этим) но, нет)
Prervana• 20 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
Драсті
Ви схожа на бившу Кличко.
Як свыня на коня, тико шерсть не така😆
Мой завтрак• 20 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Як свыня на коня, тико шерсть не така😆
Схожа
Сонячний день• 20 декабря 2024
Так, ми з чоловіком зовні схожі
Брюнетка в Мармеладе• 20 декабря 2024
Нет, есть только одна знакомая у меня, которая внешностью очень похожа на одну популярную актрису
Капризуля• 20 декабря 2024
Більшість дівчат мого кавалера, з яким у нас так і не склалось, були схожі на мене. Прямо дууууже схожі! І зі всіма він мене старався познайомити)))
Бамбарбия! Кергуду.• 20 декабря 2024
Как-то обратились к мастеру,надо было трещину на лобовом стекле заклеить,так он сказал,что я похожа на финскую спортсменку.Не помню как зовут,но тогда в гугле посмотрели,действительно похожи.
Своего не предлагать• 20 декабря 2024
Да, недавно в фб случайно рекомендация попалась, очень похожа. Отправила сестре фотку, она пишет, ты покрасилась?
Оскорбляю всячески• 20 декабря 2024
Я не візуально, а саме емоційно дуже схожа на декількох чоловіків.
І цікаво, що чоловіки моїх подруг схожі на мене.
Бо протилежності притягуються, а отакі копії ще й імпульсивні не можуть навіть спілкуватися довгий час
Капитанша• 20 декабря 2024
Мы с подружкой походи мне кажется. И иногда слова одновременно одинаковые выскакивают.