Ответ дляLudaSHS
Сподіваємося
І на Пво теж сподіваємося.
Вони, Казань сьогодні ловили наші дрони.
Дуєлянти фігові
І на Пво теж сподіваємося.
Дуєлянти фігові
ноют там теперь про хохлов-уродов которые ой-ай по жилым домам запускают. бяда какая. с чего бы это?
ну так ’движуха’ же, всё как хуйло любит. чего ноют, дефективные?
Aksinia 111• 21 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Ага, прям с 11 сентября сравнивают )
Ответ дляАnnеt
Скучно йому
Нудно
А тепер як каже Портніков, живе найкращі свої роки, воює з нато - заходом- руський мір, піпіска вперьод!
Нудно
Kot_v_meshke• 21 декабря 2024
Ответ дляZaviriuha
А мене прям бісить, як тільки тривога, одразу телеграм канали пишуть загроза удару орєшніком, це нова лякалка буде щоразу чи що?
Для привлечения внимания и подписчиков.
Люблю море• 21 декабря 2024
Ответ дляZaviriuha
То читайте нормальні канали
Ответ дляZaviriuha
Ну типу з того полігону
Так нова лякалка, і це буле продовжуватися, атака на суспільство. Моральна і психологічна.
Бо як ми знаємо, інші ракети дрони теж роблять жах і багато,
Вон без лякалки скворєшніком в Херсоні в онкологічну лікарню поцілили, виробки(
Люблю море• 21 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
📡 Ми НЕ отримували інформацію про можливий пуск.
Повітряний простір навколо полігону «Капустин Яр» - відкритий.
Kot_v_meshke• 21 декабря 2024
❗️Повітряний простір навколо полігону «Капустин Яр» - відкритий. Інформація про вихід цілі наразі НЕ надходила. Ймовірно активність ОТРК 🚀 повʼязана з навчанням, тому поки очікуємо відбій в укриттях!
➕. ПРОХАННЯ 🙏, якщо ви маєте premium підтримайте наш канал, залишіть, будь ласка,за нас голос
—
ㅤ
Надсилайте новини в анонімний бот ➡️@novosty_kiev_bot
🇺🇦 ➡️ ПІДПИСАТИСЬ ⤵️
—
ㅤ
🇺🇦 ➡️ ПІДПИСАТИСЬ ⤵️
Kot_v_meshke• 21 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
Пво оршнік не збиває(
Ну это пока точно неизвестно