Я не Тролль• 21 декабря 2024

Вопрос для тех, кто разбирается в инстаграмме!

Девочки, а для чего сторисы? Они помогают в продвижении? Станет ли больше посетителей на странице, особенно новых аккаунтов, не подписчиков?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 21 декабря 2024
Ваша робота в деталях - це привертає увагу
Як ви робите
З чого починаєте
Сам процес
В день 5-6 сторіс

Чим більше переглядів - тим більше відвідувань сторінки і звідси будуть підписники потенційні покупці приходити
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 21 декабря 2024
Наприклад
Ви печете торти /горішки тощо

Виставляйте процес від а до я створення
В сторіс
Остання сторіс в день -це ваші відправки красиво упакованого товару -25 коробочок щодня - і пишете в сторіс - а ви ще не куштували моїх смакооиків ? І т д
Призивайте купити вашу послугу чи товар
автор Я не Тролль • 21 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Як ви робите
З чого починаєте
Сам процес
В день 5-6 сторіс

Спасибо! В общем, сторисы привлекут и новых людей, правильно? Я ведь думала, что это только для тех кто уже подписан или целенаправленно зайдёт посмотрит.
Охваты и просмотры сторис продвигают и как бы в рекомендации страницу?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 21 декабря 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Так

Я продаю послугу - заняття з дітьми
Виставляю заняття, як діти займаються , танцюють тощо - більше переглядів - більше мам приводять дітей до мене
Чучало яблуні• 21 декабря 2024
Без реклами ваші сторіси побачать лише існуючі підписники.
Якщо загалом: повинно бути все. Рілси, пости, сторіси. І обов’язково таргет.
Просто так до вас ніхто не прийде
Статус Ква• 21 декабря 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Просто так до вас ніхто не прийде
Что такое таргет?