Точу ляси• 21 декабря 2024
Ставити ялинку чи ні?
Маю з чоловіком невеликий конфлікт і не знаю що робити. Маємо одну велику кімнату зал, в якій є місце для ялинки. Зараз чоловік заставив цю кімнату коробками з інструментами, 3д принтером напів розібраним( на полу), ще коробки з різним барахлом і каже, що поки що не збирається це прибирати. Стоїть це все вже більше місяця. Пересувати це не дозволяє і там накопичилася пилюка. І от кажу, що серед цієї сівалки і пилюки не хочеться ставити ялинку, але ж діти чекають.
Чи ставили би ви ялинку серед неохайно інтер´єру?
І чи можна вплинути на чоловіка в такій ситуації?
Пьяная вишня• 21 декабря 2024
Це піпец люди. У мене б ті коробки летіли разом із ним. Тільки що проговорили це з чоловіком, то мій чітко знає, де місце його коробкам.....
Уси Пуси• 21 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Каблук?
Ответ дляфан L.O.S.T.
Он хордингом болен и с мусорки хлам тащит? Нет же, инструменты и принтер были названы. Куда ему их девать? Если не частный дом. Выбросить? Будет побогаче, снимет себе склад. Пока сложилось в квартире, где сам живёт.
Все можна акуратно поскладати, а не розкидати на підлозі. І якщо хочете, то речі, які місяцями валяються не зібрані значить не дуже й то потрібні
Пьяная вишня• 21 декабря 2024
Ответ дляУси Пуси
Каблук?
Ні. Я намагаюся підтримувати порядок і він знає, що в данному випадку я все одно доб´юся свого, скільки не будемо сваритися....
Пьяная вишня• 21 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Подкаблучники у нас ))) как теперь с этим жить ?
То немає розуміння в сім´ї. Я взагалі дивлюся, як живе молодь і диву даюся. Мене якось не так виховували....
Уси Пуси• 21 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Каблук
фан L.O.S.T.• 21 декабря 2024
Ответ дляО_Юми
Так отож, можно аккуратно сложить, сверху скатертью накрыть и наверх елку поставить. И нет проблем. Не раздувая проблему и не портить детям праздник под предлогом что плохой папа своими инструментами и принтером место занял и поэтому мы без елки. И без ультиматум ’3 дня или все на мусорку’. Жесть. Мне бы кто такое дома сказал.
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так хто то має робити? Чи чоловік сам не розуміє, що речі має бути складені і в помешканні має бути порядок, тим більше є діти. Якби в мене чоловічий хлам лежав би нескладний на підлозі, то я би не ходила коло нього хороводом, я б реально викинула б. Я категорично не можу жити в хламиднику, і чоловік поважає моє бажання жити в чистоті.
Точу ляси
• 21 декабря 2024
Ответ дляХикориДикори
У них одна комната,насколько я поняла
Ні. 3 кімнати, але дві спальні маленькі і дитяча також маленька. Там не має місця для ялинки
НеГолосую• 21 декабря 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
На время праздников все можно растыкать под кровати-диваны, в шкафы, даже на балкон. Ну на крайняк все сложить вертикальным способом и накрыть шторой, чтобы занимало минимум площади на полу, а не размазать на полкомнаты
Омлетик• 21 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Хлам разбирает , или выбрасывает . Или ультиматумы в виде - это будет стоять только в квартире можно только мужу , тогда это мужик ?
Вопрос ы том , что ей делать, если муж на ультиматум не поведется?? Таки разводиться
НеГолосую• 21 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Таки самой взять и аккуратно все сложить. Но я бы не складывала, орала бы пока сам не сложил бы
Омлетик• 21 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Еще раз- а что делать,если сам не сложит или сложенное ею все опять вернет так ,как ему удобно?
Ирина-bbd0• 21 декабря 2024
Сложите гору хлама в угол и накройте белой простынью . Пусть это будет сугроб. А рядом ёлочку детям
НеГолосую• 21 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Смотря как сложить... Автор же еще не складывала