Тріль підпільний• 21 декабря 2024
Куди звернутися, пропав військовий
Нема зв’язку пʼяту добу, знаємо лише напрямок та номер батальйону, лише хто дійсно стикався, будь ласка, куди звертатися? Ми обзвонили вчора пів країни і всі кудись відправляють а толку 0.
Тріль підпільний
• 21 декабря 2024
Ответ дляБанан-барабан
В частину
Ми не знаємо номер частини, їх перевели зовсім не давно, і ще було нам це все не відомо, знаєм лише напрямок, перекидали з одного населеного в інший мало не що дня
Тріль підпільний
• 21 декабря 2024
Ответ дляБалаболка
5 дней ни о чём. Ждите. Было и 14-15 дней без связи.
А ви скільки чекали???
Тріль підпільний
• 21 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Удалено администрацией...
До чого взагалі ваш коментар?
Балаболка• 21 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
А ви скільки чекали???
Самое большое было 18 дней, потом сам выходил на связь. А так, дней 10-13 обычное дело.
ПлевалаНаВсе• 21 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
До чого взагалі ваш коментар?
Удалено администрацией...
Тріль підпільний
• 21 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Удалено администрацией...
Ви читали питання? Хто і що бачив я не запитую
Балаболка• 21 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
До чого взагалі ваш коментар?
Не обращайте внимание на этого провокатора. Она во всех темах просто гадит и кайфует.
Тріль підпільний
• 21 декабря 2024
Ответ дляYana_pl
Автор, в мене знайомі так шукали, то їм на гарячій лінії порадили звернутися в тцк, там точно є дані в якій він частині. А далі вже в частину звертайтеся.
В тук в наш, місцевий же?
Баррикадница• 21 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Удалено администрацией...
З окопів пишете ?
Коржик• 21 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Удалено администрацией...
Зачем вы автора добиваете? Ей и без вас тошно. Задолбали такие как вы идиоты.
Так точно!• 21 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Авторе, і дівчата, чоловіки, брати, сини яких мобілізовані або служать:
Дуже важливо:
коли знайдеться обов´язково просіть контакт командира відділення, роти/взводу, кількох побратимів, їх дружин. Перемістили - взяли одразу нові контакти. Так весь час. Ваш чоловік повинен розуміти і сам це робити.
Це дуже важливо. Для таких випадків.
Дуже важливо:
Це дуже важливо. Для таких випадків.
ПлевалаНаВсе• 21 декабря 2024
Ответ дляКоржик
Удалено администрацией...
Тріль підпільний
• 21 декабря 2024
Ответ дляТак точно!
Дуже важливо:
Це дуже важливо. Для таких випадків.
Дуже важливо:
Це дуже важливо. Для таких випадків.
Я і сама просила в брата не раз щоб дав інформацію, все відкладав, не зараз, не по телефону і т д
ПлевалаНаВсе• 21 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Удалено администрацией...
Тріль підпільний
• 21 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
Звертайтеся до ТЦК, звідки мобілізували. В нац.поліцію.
Дякую за пораду
Біле пальто• 21 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Военная часть - это куда его распределили после тцк. Она меняться не будет. Вы обязаны были ее знать
Как, впрочем, и все остальное - бригаду, командира, номера побратимов.
Крию матом страшно• 21 декабря 2024
Те, що вивезти не можливо тіла, то зрозуміло. Але ж статус безвісти зниклий потрібно отримати. Або, що у полоні.. Або, що поранений. Чи все гаразд і звʼязку не було.
Просто мати інформацію.
Так точно!• 21 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Пише на зелёнку (Вацапп) номери і все
Особливо корисні номери дружин або мам інших хлопців
ХвилювАллочка• 21 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
До чого взагалі ваш коментар?
Не обращайте внимая. Она по всем темам без разбора гавнецо своё раскидывает. Чем человек полон, то из него и прёт
Тріль підпільний
• 21 декабря 2024
Ответ дляБіле пальто
Куди розподілили одразу (номер в/ч) ми знаємо, але він пройшов перенавчання, і його відправили на інший напрямок, з його побратимів ті номери що були всі хлопці лишились на тій же позиції. Командир той що був теж лишився там же.
Крию матом страшно• 21 декабря 2024
Якщо військовослужбовець зник під час виконання бойового завдання та не виходить на зв’язок, слід діяти за таким алгоритмом:
1. Повідомте безпосереднє командування:
• Зв’яжіться з командирами підрозділу, в якому служить зниклий військовий.
• Дізнайтеся, чи є у них інформація про останнє місце перебування та обставини його зникнення.
• Попросіть офіційно підтвердити факт відсутності зв’язку.
2. Зверніться до військової частини:
• Якщо немає контакту з командирами, зв’яжіться з канцелярією військової частини (відомості можна отримати через військкомат).
• Подайте письмовий запит щодо статусу військовослужбовця.
3. Напишіть заяву до Територіального центру комплектування (ТЦК, колишній військкомат):
• Попросіть офіційну відповідь щодо його статусу.
• Вкажіть усі відомі деталі — дату останнього зв’язку, місце служби тощо.
4. Зверніться до Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими:
• Телефон гарячої лінії: 0 800 300 661 (дзвінки безкоштовні).
• Вони надають допомогу у встановленні місцезнаходження зниклих безвісти та військовополонених.
5. Подайте заяву до Національної поліції України:
• Номер телефону: 102 або зверніться особисто до відділку.
• Повідомте про зникнення людини за особливих обставин (військові дії).
6. Додаткові організації та волонтери:
• Зверніться до організацій, які допомагають шукати зниклих військових, наприклад:
• “Повернись живим” — savelife.in.ua
• Об’єднання родичів зниклих безвісти (перевірте контакти через соцмережі).
Що ще можна зробити:
• Перевіряйте інформацію в неофіційних чатах підрозділу (якщо є доступ).
• Слідкуйте за оновленнями у списках полонених та загиблих через офіційні джерела.
Важливо!
Не панікуйте. У зонах бойових дій часто виникають проблеми зі зв’язком, і його тимчасова втрата не завжди означає найгірше. Дійте послідовно та залучайте офіційні структури.
1. Повідомте безпосереднє командування:
2. Зверніться до військової частини:
6. Додаткові організації та волонтери:
• “Повернись живим” — savelife.in.ua
Що ще можна зробити:
Важливо!
Катастрофа• 21 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
значит часть осталась та же, вы обращались туда?
Коварная Зая• 21 декабря 2024
Чоловік був без зв´язку 18 днів на позиціях....голодні, холодні бо йшли на позиції на 6 днів...взявши з собою необхідний запас! Дівчата ви неуявляєте...що відбуаається в душі жінки і чоловіка який там...мені тут кусок не ліз в горло а він з побратимами мочу збирали, щоб було що пити!!!
. Тримайтесь автор 5днів ще ніпрощо! Має дати контакти ротного, або сержанта якогось