Аноним Советчик• Изменено 21 декабря 2024

Дівчата порадьте як можна закріпити комод

Живемо на квартирі,у хазяйки комод,але він стоїть не надійно,якщо декілька шухляд відкрити починає падати .У мене дитина 1,9, постійно до нього лізе, я підперла його тумбочкою прикроватноою.Але тепер він вилазить на неї.Треба ваша думка, що придумати,щоб закріпити,чоловіка нема поряд, а я не можу збагнути,єдине що в голову приходить це скобами якимось до стіни прифігачити.
дякую аж підскакую• 21 декабря 2024
Все правильно вы думаете, но только не скобами
автор Аноним Советчик • 21 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Ну це треба стіну сверлити,не знаю,навряд хазяйка на таке погодиться
звездная галактика• 21 декабря 2024
да. у меня так шкаф прикрепили. он переворачивался. мастер нужен. он все сделает
звездная галактика• 21 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
а как по другому? или менять на устойчивый
дякую аж підскакую• 21 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
А все остальное, что мертвому припарка
Временное решение максимум до месяца
автор Аноним Советчик • 21 декабря 2024
Ответ для звездная галактика
Ви сверлили стіну?Я думаю, що хазяйка може не погодить на сверління стіни
Сиджу тихенько• 21 декабря 2024
Тільки до стіни кріпити, по іншому ніяк. Або взагалі приберіть його, поставте пластмасовий камод для речей тимчасово
дякую аж підскакую• 21 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
А кто узнает?
Во внутреннюю часть комода (к стенке комода) поставили 2 планки и и прикрутить к стене
Радостина• 21 декабря 2024
Тільки до стіни прикрутити. Або винести а недоступне місце. Єдине це всі шухляди зверху до низу зробити пустими, а в найнижчі покласти ну щось дуже важке, але не факт що витримає шухляда. Так щоб кг 15-20.
Королева Сарказма• 21 декабря 2024
Автор, так наберите хозяйку и спросите. Потом будете решать. Самый действенный метод - крепление к стене.
звездная галактика• 21 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
конечно. я ж не хотела, что б он мне на голову упал. а у вас ребенок
барабанщица• 21 декабря 2024
А власниця що Вам каже?
Смурфик• 21 декабря 2024
Приберіть його взагалі. Від гріха подалі.
Квітка Миру• 21 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Дюбелите и даже не думайте - безопасность ребенка на первом месте