Дуболом• 21 декабря 2024
Мое сердце остановилось, отдышалось немного и дальше пошло
Ой девочки, я влюбилась
Дуболом
• 21 декабря 2024
Ответ дляМиззери
Это ж не старость совсем , наслаждайтесь ! Сколько там той жизни
Это точно)
Дикая Роза• 21 декабря 2024
Ответ дляДуболом
Чесно, думала в мене вже броня 5 класу
Все так думают, пока её кто-то не пробьёт 😆
Слава Українi• 21 декабря 2024
Я така ж 4 місяці тому була, а зараз сльози щодня. Ну його нафіг те кохання, дуже складний чоловік, знала ж,що не буде нічого, відчувала скоріше, але такі позитивні емоції давно не відчувала. А зараз хотіла б повернути себе колишню, радіти тістечка і прогулянці в парку, а не оце все
Дуболом
• 21 декабря 2024
Ответ дляСлава Українi
А нашо так зациклюватись на одному? Він що вам чоловік? Чи в вас троє дітей? Ну камон!!
Мрію про пончик• 22 декабря 2024
Ответ дляСлава Українi
Така ж історія і теж 4 місяці, наче не живу зараз, а існую. Іноді і снувати не хочеться. Як я могла так закохатися?
Дуже болить😭
Слава Українi• 22 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Дуже болить😭
Як я Вас розумію, прокинулась і знову сльози. А він живе своє життя, не тримає і не відпускає. Одні питання, а відповідей не має.