Госпожа Белладонна• 21 декабря 2024
Мамы взрослых дочерей, вопрос
у дочки отношения. Они далеко, я его в глаза не видела (только на фотках), опыта жизненного у нее в общем-то никакого. Со стороны отношения развиваются нормально, классически, но пара его фраз меня смутила, и я даже не уверена что она на них также застряла как я. Возможно еще туман любви и она не воспринимает так под лупой все, ну или я сгущаю краски.
Стали бы вы возвращаться к тем словам и предлагать ей обратить на них внимание?
Любимка-анонимка• 22 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Не иностранцами а конкретно из его страны. Есть разные парадигмы отношения к деньгам. В части стран нормально с момента помолвки уже обсуждать все в подробностях, иметь общий счет и прочее. А где-то люди до свадьбы, а то и после молчат и не обсуждают ничего кроме очень общих вопросов.
Про визу вообще странные выводы. Она отказалась от визы невесты, естественно у него появился вопрос, о необходимости гражданства. Если она отказалась, значит замуж за него она не хочет. Это вы знаете что она хочет независимости, он знает то, что ему сказали.
А про мужа, если вы вместо того, чтобы жить своей жизнью, столько времени уделяете обычному роману вашей дочери, у вас нет своей жизни.
я вже не кажу, що у багатьох країнах не те що не спільні рахунки, а ще й шлюбні контракти!
Ответ дляГоспожа Белладонна
он не предлагал замуж, она не отказывалась, там был другой формат разговора. Как обсуждение просто
Автор, ваша дочь живет в другой стране самостоятельно, она окончила университет там, я так понимаю ей не меньше 23-25 лет. Раз она смогла выучиться, живет там, работает, она поняла, что веж по и гражданство по работе лучше чем брачные, она умная девочка. Она разберется сама. Если/когда она спросит вашего совета, подбирая максимально корректные слова, скажите, что вас смутило. Пока вас не спрашивают, не лезьте, вы рискуете потерять ее откровенность.
И 99,9% что они во всем разберутся сами.
Госпожа Белладонна
• 22 декабря 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
я от читаю та думаю, де починати сміятися, нам з дитинства розповідали що палити це погано, а пити то взагалі край, в підсумку мій брат молодший не п’є взагалі ані граму, ніколи не палив, я в 14 років почала палити, в 29 кинула, пити почала приблизно тоді ж, досі п’ю
виростила трьох дітей, маю двох онуків, власний невеликий бізнес та велике щастя у шлюбі, та ще одне щастя жити у вільній Україні
а брат мій непитущий та не палящий як поїхав до москалів у 1997 році, та й живе у мацкві, нас до себе у 2022 -му запрошував, бо вас же там бандеровці поріжуть, хлопець не дурний, закінчив КПІ, потім у бауманці дисертації захистив, працював на топ-менеджерських посадах у мейл.ру та яндексі, та й наразі не бідує
висновок - краще пити та палити
виростила трьох дітей, маю двох онуків, власний невеликий бізнес та велике щастя у шлюбі, та ще одне щастя жити у вільній Україні а брат мій непитущий та не палящий як поїхав до москалів у 1997 році, та й живе у мацкві, нас до себе у 2022 -му запрошував, бо вас же там бандеровці поріжуть, хлопець не дурний, закінчив КПІ, потім у бауманці дисертації захистив, працював на топ-менеджерських посадах у мейл.ру та яндексі, та й наразі не бідує
висновок - краще пити та палити
ну одне ніяк не виключає інше. Можна мати науковий ступінь, і не пити не курити, а бути легко внушамой і поверховою людиною. У мене теж такий є, на щастя не близький, родич на болотах
Госпожа Белладонна
• 22 декабря 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
я б теж не хотіла, щоб хтось знав про мої фінанси, навіть вдома заначки роблю завжди, така звичка
у нас так не було заведено в сім´ї
але ми взагалі інше покоління
Вот Она Я• 22 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ви свою доньку вважаєте легко внушаємою та поверхневою людиною?
Тобто не довіряєте власній доньці, що вона сама здатна розібратися зі своїми стосунками?
Госпожа Белладонна
• 22 декабря 2024
Ответ дляСегодня я не я
Родные
и так может быть.
Я не знаю как правильно, вот честно
Госпожа Белладонна
• 22 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
я написала что опасаюсь мне просто перестанут что-либо рассказывать. Да, я прекрасно это понимаю
Госпожа Белладонна
• 22 декабря 2024
Ответ дляВот Она Я
нет, как раз не про нее это.
Но то, что самая умная девочка во влюбленном состоянии, смотрит на мир немного сощурившись, знаю, проходили, была такой...
Вот Она Я• 22 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
нет, как раз не про нее это.
Тоді скажіть, раз такою були: дуже дівчатка в такому стані прислуховуються до порад мам?
ВЫВсеВрете• 22 декабря 2024
Я не лізу, просто слухаю. Раз на місяць-два вона приїздить додому і залишається на кілька днів. І я слухаю, слухаю, слухаю. Якщо щось мене тривожить - я кажу, що мене щось там лякає. Інколи обговорює, інколи переводить тему.
Хлопця привела дуже швидко до нас познайомитися, потім з´їхалися і бачимося регулярно всі разом, в нас хороші стосунки.
Мені здається, що для доньок найголовніше знати що в них за спиною хтось стоїть в будь якій ситуації.
Госпожа Белладонна
• 22 декабря 2024
Ответ дляВот Она Я
я да. К папиным словам, правда. Не сразу, но эта мысль уже была со мной
Госпожа Белладонна
• 22 декабря 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
ви ближче виходить фактично.
Це трохи простіше.
Я б теж хотіла бачитися частіше.
Ми раз на тиждень-два зависаємо на 3-4 години вночі. А у звичайні дні перекидаємося кількома повідомленнями по буденних справах, і все
Це трохи простіше.
Я б теж хотіла бачитися частіше.
Помидорина• 22 декабря 2024
Дивіться по вашим стосункам, наскільки вони довірливі і ми ж не знаємо, які саме фрази вас збентежили.
Свого часу мої батьки промовчали, коли почули «сигнальну фразу» від мого тоді ще хлопця, що він ремонт робить «холостяцький» ( при тому, що ми разом жили вже більше року ), не стали влазити. Я про це почула тільки коли ми невдовзі розійшлися. Чи повпливало б на швидкість рцйнації стосунків з ним, якби батьки розповіли одразу? Не знаю. Тоді мозок, а скоріше, воля, були як в тумані. Так багато всього пробачала, сама дивуюся.
Госпожа Белладонна
• 22 декабря 2024
Ответ дляПомидорина
ви ще не дочитали тему, але написали просто дослівно мої думки.
Так, я вірю своїй дитині, у нас хороші довірливи стосунки, але я розумію що мої коментарі можуть бути восприйняти в штики, а віра йому через закоханість - безмежна
Рятівник Малібу• 22 декабря 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Автор, чесно? Мене б теж напрягли ці моменти.
Моя донька теж закордоном, в відносинах рік, я теж його бачила лише онлайн, ще й мовний бар´єр.
Але знаю, що донька повністю в курсй його фінансів, він в курсі її % на 75) в них є спільний рахунок, на який вони обидва вносять частину зарплатні на спільні поїздки тощо. Тож приховування інфи про фінанси напрягло б не стільки мене, скільки донька сама б звернула на це увагу. І не з жадібності, а дійсно як маркер того, що він не довіряє, і тому приховує.
Про візу теж дивно. Доньці хлопець через 6 місяців стосунків сказав, що якщо щось не складеться, і вона позбавиться легального стаиусу, то вони в той же день поженяться і вона буде захищена в будь якому випадку.
Можливо, я занадто підозріла і тривожна, але я б звернула увагу доньки на це. Без наїздів та драми, вона краще знає, як прояснити ці моменти в розмові з своїм хлопцем.
В какой стране?
Леді Душка• 22 декабря 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Так я сказала доньці ти бачиш що він арбузер?
Бачу! Я сама розберусь.
Сходила заміж, розібралась. Розлучилась
Бачу! Я сама розберусь.
Сходила заміж, розібралась. Розлучилась
Визнала, що мама хотіла добра? Чи так і надалі здобуває життєвий досвід власними зусиллями?
Помидорина• 22 декабря 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Головне, щоб донька знала, що з вами можна поділитися усім, чим вона сама захоче. І що у вас вона завжди знайде підтримку.
Щоб не було відчуття, що їй нікуди подітися з якоїсь життєвої ситуації)