Хроники эмпатии• 22 декабря 2024

Издевательства над военными и бессрочная служба

Вот пост, как командиры издеваются над солдатами. Уму не постижимо. И плюс про конечные сроки службы и речи быть не может, но все требуют чтобы другие шли воевать. Спрашивается, кто на это согласится? если даже уже не прикрываются отговорками и враньем. Смены не будет, купить и собрать деньги самому, еще и терпи издевательства и унижения. Кто на это согласится?
Рабы?
Olvia1987• 22 декабря 2024
Ответ дляViktoria_St
а де Манька? Прогулює, не порядок
Воскресенье ж выходной
Milanaher• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
Olvia1987• 22 декабря 2024
Ответ дляEspresso_caffe
ваш аргумент с присягой просто смешон
если вы выйдете замуж за мужика, который вас будет дубасить с утра до ночи вы тоже будете терпеть потому что поклялись в загсе любить его и в болезни, и в здравии, и в богатстве, и в бедности до смерти?
Что я сейчас прочитала? Интерпретацию от советчицы известного анекдота про пожарных ?
annu-b519• 22 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
А хто нас виховав? Як не совок.
Вы тот совок даже не видели, как он вас воспитал?)
Espresso_caffe• 22 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
а что вас так веселит? я не права?
эта чушь в голове у людей про присяги военных и клятвы Гиппократа медиков
Olvia1987• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Як може бути все ок в країні, в якій іде війна і щодня літають ракети і шахеди. В цих умовах держава існує, установи працюють, не впевнена, що в інших державах таке б було в подібній ситуації.
В тилу установи працюють?Подвиг,не інакше.УБД всім працівникам.
Olvia1987• 22 декабря 2024
Ответ дляEspresso_caffe
а что вас так веселит? я не права?
Я даже представляю себе человека, который учился на хирурга,а тут вдруг операция и он поймал первого попавшегося с улицы и заставил вместо себя её делать.Что только не почитаешь на форумах.И да,военные дают присягу народу Украины.Зачем то же государство приняло такой закон.
Олечка79• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
космея• 22 декабря 2024
Ответ дляViktoria_St
Так может действительно распустить? Военные, которые давали присягу, воевать не хотят, народ воевать тоже уже не хочет, власть с этим делать тоже ничего не хочет кроме как ловить людей на дорогах. Что дальше?
Всі кадрові військові в тилу, а на передовій тільки мобілізовані?
ProstoKoschka• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
А вони не хочуть
unona4ka• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Так це ж лейтмотив подібних тем - просто перестати стріляти і настане мир. Він, правда, не настане, буде все як в Криму і ЛДНР- фільтрації, потім кацапи ще будуть воювати, тільки вже м´ясом будуть пацифісти-українці. Подивіться як живуть окуповані території, щоб уявити як тут буде
неужели там тоже как собак людей на убой отлавливают? Или комуналка за двушку выше средней пенсии? А может там газом из машин выкуривают нарушителей? А я то думаю почему так много людей туда возвращается с райского сада, мясом, наверно, хотят быть😁
sim_sims• 22 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
навіть моя мама у 70 не голосувала за клоуна, так що не всі такі, як ваші
Моїх вже немає, і їм ніколи не була потрібна гречка.) От і думай, хто ж ті 83%) ,´ то не більшість тутешніх дам, то їх чоловіки? І якщо ви не з них, то нащо мені пишете?
ProstoKoschka• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
Natalia505• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Який посил написаного? Кидайте все, в армії з алкашами нічого не можуть зробити? На якій роботі алкаші працюють і все ок і виконуються робочі задачі?
При кожній частині медвитверезник організовувати? Ці люди мають доступ до зброї. Прям уявляю в таксопарці п´яні водії їздять працюють, а в армії ще є зброя в доступі.
Я ніяким чином не виправдовую військових, які вимагали гроші, знущались, як працювати і хто повинен нянчити аокоголіка в військовий час, коли у всіх є свої робочі зобов´язання, а звільнити його не можна.
Може ЗСУ розпустити і всі прийдуть додому і настане мир?
Може призвати нарешті поліцію і кадрових військових відправити служити, тоді Вася сантехнік непотрібний буде?
Olvia1987• 22 декабря 2024
Ответ длякосмея
Нет конечно.Но передовая передовой рознь.Можна быть на передовой в глубоком подземном блиндаже,а можно в открытом окопе.Уловите разницу.
Natalia505• 22 декабря 2024
Поки поліція разом з тцк, підпалюють серед біла дня людям авто, разом с пасажирами, хтось чекає від слюсаря і тракториста адекватної поведінки на фронті. Де логіка? Цей сюрреалізм породила система і самі українці.
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляannu-b519
Во первых с чего вы решили, что кто-то алкаш?

Ну и да, получается, что если вы или я начнем пить и в таком виде приходить на работу, то начальник имеет право нас приколотить к кресту и фото делать?
Цивільні можуть алкаша звільнити, а в армії так не вийде.
annu-b519• 22 декабря 2024
Ответ дляsim_sims
Хто владу обрав?)
Тот, кто первый заграницу умотал
Natalia505• 22 декабря 2024
Ответ дляannu-b519
Тот, кто первый заграницу умотал
Сто відсотків
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
В Херсоні, Нікополь та в багатьох інших містах під обстрілами рашистів працюють всі служби і так, цим людям, що розбирають завали, в які знов прилітає ракета, теж треба видавати убд чи подібне
frumoasa17• 22 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Штат поліції в Україні 120+ тисяч на 28-33 мільйона населення, а в Німеччині на 83+ всього 54+/- тисячі. Третину поліції можна відправити. Вийде 8-10 бригад, а не хапати людину, яка наприклад вийшла за продуктами чи собаку вигулювати.
annu-b519• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Подивіться пару відео з людьми, які виїхали з окупації, вас теж тут струмом б´ють, гвалтують, фільтраційні табори?
Вы видели видео, как мужчину избили, украли на каталке из больницы и еле живого кинули просто на пол в бус? А потом к нему даже омбудсмена не пустили и сказали, что он уже отправлен на полигон, хотя реально, он даже ходить не мог.
За это воевать хотите? А, стоп, вы не хотите, вы же с детками в тепле сидите и других на убой отправляете)
Natalia505• 22 декабря 2024
Влада для поліції, прокурорів, суддів, начальників усіх рангів, чудова. Вони і далі за неї проголосують. А ще враховуйте любителів гречки, прикордонники і мсекі...багато кому зараз чудово, ситно і по бахатому живеться.
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляProstoKoschka
А вони не хочуть
А чого ж ви інших відправляється служити при тому, що ваші чоловіки не хочуть? Просто огидно
ProstoKoschka• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
ProstoKoschka• 22 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Мені ще дуже ’до вподоби’, що вони в 45 йдуть на пенсію, а прості чоловіки мають до 60 воювати
Natalia505• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Ні, я проти того, що тут люблять популистичні ’хай служать інші, тільки не я’, в пості 50 вище ’війна не об´явлена’.
Подібні теми не для покращення справ у війську, а для деморалізації всіх, щоб здавались ворогу.
Серйозно? Мені здається про цей беспрєдєл треба криком кричати, інформуючи суспільство. Тому що нахабність і методи які застосовуються ніяким чином мобілізації не сприяють. Вони її підривають, вбиваючи країну.
ProstoKoschka• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Ну то хай не призивають алкашів. Повно кадрових воєнних в країні.
annu-b519• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Интересно почему? Я так понимаю, вы поддерживаете такие фото и отношение к людям?
ProstoKoschka• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
І ви вважаєте, що то розумний командир? Робити таке фото? То в нього навіть клепки не вистачило зрозуміти, що то в першу чергу проти нього самого компромат