Вот пост, как командиры издеваются над солдатами. Уму не постижимо. И плюс про конечные сроки службы и речи быть не может, но все требуют чтобы другие шли воевать. Спрашивается, кто на это согласится? если даже уже не прикрываются отговорками и враньем. Смены не будет, купить и собрать деньги самому, еще и терпи издевательства и унижения. Кто на это согласится?
Рабы?
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ для_Alekssandra_
Там смысл, что в этом военном формировании творится лютый безпредел и он прикрывался сверху, о том, что виновный очевидно избежит наказания.
Но вы залели эту песню про ’что вы предлагаете’, ’распустить зсу’ и т.д.
Ні, я проти того, що тут люблять популистичні ’хай служать інші, тільки не я’, в пості 50 вище ’війна не об´явлена’.
Подібні теми не для покращення справ у війську, а для деморалізації всіх, щоб здавались ворогу.
Екатерина27• 22 декабря 2024
Ответ дляПавела
По тих псах, що підпалили в машині чоловіка вже також виправдання є. Ніх....я їм не буде, ще жертвами виставили. Вибачте за мій французький, сил вже немає.
А вот кстати, по этой ситуации у меня очень много вопросов. Не видно на видео надо истории. Да сам потерпевший как-то очень странно отреагировал. У него нет претензий и жалоб. Или запугали, или пообещали не мобилизировать, если заберёт заявление…
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
Подивіться пару відео з людьми, які виїхали з окупації, вас теж тут струмом б´ють, гвалтують, фільтраційні табори?
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляProstoKoschka
Ну то.чого ви тут, а не показуєте своїм прикладом, як треба воювати?
Удалено администрацией...
_Alekssandra_• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Ну с такими ’согражданами’ и ворога не нужно: бьют, издеваются, поджигают машину с человеком. И все это безнаказанно.
Что ещё может сделать враг?
ХомякПавлова• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Не,у нас тільки на хрести вішають,у спини стріляють ,і в машини газ закачують.
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
Це ви смішна. Хочете щоб ми як і кацапня воювали м´ ясом? Тільки розуму у вас не вистачає зрозуміти, що у них потенціал м´ яса набагато більше. Йдіть сама та воюєте, як що так страшно .А то дивлюся, не так страшні вам ті кацапи, як йти в окопи.
Та це вам не страшні кацапи, раз всі так раді зраду сіяти.
Ответ для_Alekssandra_
Что ещё может сделать враг?
Пошлёт на войну против Польши.Почему белорусов не посылает воевать против Украины,никто объяснить не может вот уже три года.
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Все це беззаконня і треш, що у війську, що в тцк - йде від тих, хто керує державою. Немає сенсу боротися з тими, хто внизу, поки верхушка на місці.
Тому Зе й не захоче закінчувати війну і буде ставити палки в колеса цьому процесу, бо його влада тоді закінчиться. А може й життя.
Цікаво, а хуйло хоче закінчувати війну? Поки він пре вперед і все у нього ок
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
але ж то ніхто не збирається цього робити. І відсутність реальних сроків за злочини в армії реальний тому доказ. Тому йдіть жіночка та мобілізуйтесь особисто. Дурнів не залишилось більше.
Удалено администрацией...
Viktoria_St• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
А наші за 20 км від фронту бруківку кладуть в Краматорську. Окопи рити? Нє, не треба, можем світлофори в Запоріжжі замінити на смарагдові
Ангелиночка31• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Який посил написаного? Кидайте все, в армії з алкашами нічого не можуть зробити? На якій роботі алкаші працюють і все ок і виконуються робочі задачі?
При кожній частині медвитверезник організовувати? Ці люди мають доступ до зброї. Прям уявляю в таксопарці п´яні водії їздять працюють, а в армії ще є зброя в доступі.
Я ніяким чином не виправдовую військових, які вимагали гроші, знущались, як працювати і хто повинен нянчити аокоголіка в військовий час, коли у всіх є свої робочі зобов´язання, а звільнити його не можна.
Може ЗСУ розпустити і всі прийдуть додому і настане мир?
Знущання над людьми не може бути виправданим нічим і ніким...
То для чого призивати алкоголіків,якщо вони ніякої користі у службі не приносять?
Viktoria_St• 22 декабря 2024
Ответ дляАнгелиночка31
А для чого інвалідів? А з епілепсією?
Espresso_caffe• 22 декабря 2024
Ответ дляViktoria_St
Так может действительно распустить? Военные, которые давали присягу, воевать не хотят, народ воевать тоже уже не хочет, власть с этим делать тоже ничего не хочет кроме как ловить людей на дорогах. Что дальше?
ваш аргумент с присягой просто смешон
если вы выйдете замуж за мужика, который вас будет дубасить с утра до ночи вы тоже будете терпеть потому что поклялись в загсе любить его и в болезни, и в здравии, и в богатстве, и в бедности до смерти?
Ответ дляlekon-lekon
Для чоловіків і там, і тут одне чекає. Хто не має відстрочки, то в нашій країні він не людина. Їх і б´ють, і катують, і вбивають, палять от ці справжні ухилянти. Тому і втікають всіма можливими способами, рятуються, як можуть. Просрала наша влада і країну, і народ.
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Цікаво, мабуть, жити ’в доміку’. Сказав, що всі боти і русня - і все типу ок в країні.
Як може бути все ок в країні, в якій іде війна і щодня літають ракети і шахеди. В цих умовах держава існує, установи працюють, не впевнена, що в інших державах таке б було в подібній ситуації.
Ответ дляlekon-lekon
Во первых с чего вы решили, что кто-то алкаш?
Ну и да, получается, что если вы или я начнем пить и в таком виде приходить на работу, то начальник имеет право нас приколотить к кресту и фото делать?
Espresso_caffe• 22 декабря 2024
Ответ дляХомякПавлова
А де вони горілку і наркоту беруть? Це армія,має бути дисципліна,а не на хрест вішати,це знущання.Риба гниє з голови.
а у вас та фотография не вызвала вопросов? а именно размер человека на кресте?
Viktoria_St• 22 декабря 2024
Ответ дляEspresso_caffe
ваш аргумент с присягой просто смешон
У вас все ок? Ті хто давали присягу ті жили за кошти платників податків, навчались за ці кошти, багато хто квартири отримав, а тепер кущі і ті самі платники податків що їх утримували повинні їх захищати
Espresso_caffe• 22 декабря 2024
Ответ дляdeep soul
Більше скажу
Часто навіть продають, підсовують і наркотики
Саме військові зараз у казіно грають повально. Це беззаперечно вигідно для тих хто це тримає. Виходить гроші все одно в одному місці
ужас какой-то
Ответ дляlekon-lekon
Так це ж лейтмотив подібних тем - просто перестати стріляти і настане мир. Він, правда, не настане, буде все як в Криму і ЛДНР- фільтрації, потім кацапи ще будуть воювати, тільки вже м´ясом будуть пацифісти-українці. Подивіться як живуть окуповані території, щоб уявити як тут буде
Ну как живут....живут так, что люди туда возвращаются и сказала это Нея, а Верещук, так что получается?