Вот пост, как командиры издеваются над солдатами. Уму не постижимо. И плюс про конечные сроки службы и речи быть не может, но все требуют чтобы другие шли воевать. Спрашивается, кто на это согласится? если даже уже не прикрываются отговорками и враньем. Смены не будет, купить и собрать деньги самому, еще и терпи издевательства и унижения. Кто на это согласится?
Рабы?
ProstoKoschka• 22 декабря 2024
Ответ дляannu-b519
Интересно почему? Я так понимаю, вы поддерживаете такие фото и отношение к людям?
Вона й свого чоловіка готова відправити туди
Natalia505• 22 декабря 2024
Ответ дляProstoKoschka
І ви вважаєте, що то розумний командир? Робити таке фото? То в нього навіть клепки не вистачило зрозуміти, що то в першу чергу проти нього самого компромат
Коли людині без мізків дають владу, дах зносить. Не відають, що роблять.
ProstoKoschka• 22 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
На жаль, судячи з усього, що коїться, там таких командирів мінімум половина
Natalia505• 22 декабря 2024
Ответ дляProstoKoschka
Достатньо подивитись 7 серій від Маркуса. Він все по поличкам розклав. Хто керує, з якими інтелектуальними здібностями. І це наше бидло, не російське. Це страшно.
Ответ дляlekon-lekon
Так це ж лейтмотив подібних тем - просто перестати стріляти і настане мир. Він, правда, не настане, буде все як в Криму і ЛДНР- фільтрації, потім кацапи ще будуть воювати, тільки вже м´ясом будуть пацифісти-українці. Подивіться як живуть окуповані території, щоб уявити як тут буде
Очень, очень страшно!
А может ещё и границы закроют, и колючей проволокой обнесут?
Queen of Roses• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Який посил написаного? Кидайте все, в армії з алкашами нічого не можуть зробити? На якій роботі алкаші працюють і все ок і виконуються робочі задачі?
При кожній частині медвитверезник організовувати? Ці люди мають доступ до зброї. Прям уявляю в таксопарці п´яні водії їздять працюють, а в армії ще є зброя в доступі.
Я ніяким чином не виправдовую військових, які вимагали гроші, знущались, як працювати і хто повинен нянчити аокоголіка в військовий час, коли у всіх є свої робочі зобов´язання, а звільнити його не можна.
Може ЗСУ розпустити і всі прийдуть додому і настане мир?
Може
Queen of Roses• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
У другу світову теж воювали воєнні запасу? Завжди в війну воюють всі, в основному мобілізовані цивільні, а професійні військові керують всім. Вже 3й рік повномасштабки, людей вбивають, купа інвалідів, поранених. На досках пошан в школах вже не перший рік висять полеглі ще в 2022 молоді офіцери, мабуть, хай не видумують, повертаються в стрій.
Удалено администрацией...
Queen of Roses• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Вы опускаєте важливу деталь - бо в країні війна з кацапами, жорстока і страшна і навіть люди на вулицях страждають від ракет та шахедів, тому і мобілізація, без неї кацапи були б вже в вашому місті.
Так они и так будут,если дойдут,смысл людей убивать?
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляannu-b519
Вы видели видео, как мужчину избили, украли на каталке из больницы и еле живого кинули просто на пол в бус? А потом к нему даже омбудсмена не пустили и сказали, что он уже отправлен на полигон, хотя реально, он даже ходить не мог.
За это воевать хотите? А, стоп, вы не хотите, вы же с детками в тепле сидите и других на убой отправляете)
А діткам військового 10 і 6 років треба десь в окопі сидіти? Чи не забагато для них, в теплі, ще й вчаться, хай п*здують на фронт, родині військового ж держава роками платила зп.
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляProstoKoschka
Мені ще дуже ’до вподоби’, що вони в 45 йдуть на пенсію, а прості чоловіки мають до 60 воювати
Зараз всі військові до 60 років служать, в які 45 на пенсію? Трохи застаріла інфа
Queen of Roses• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Почитайте про перспективи ДНР зараз, тут буде те саме, якщо тут не буде беззаконня.
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляProstoKoschka
Так замініть тих командирів, чи ви тільки писати здатні?
lekon-lekon• 22 декабря 2024
Ответ дляProstoKoschka
Мій чоловік вже давно в ЗСУ, з 2014 по фронтам, не бачив як діти ростуть, а ще ж тут багато вимог до нього від порадниць.
Ответ дляEspresso_caffe
ваш аргумент с присягой просто смешон
если вы выйдете замуж за мужика, который вас будет дубасить с утра до ночи вы тоже будете терпеть потому что поклялись в загсе любить его и в болезни, и в здравии, и в богатстве, и в бедности до смерти?
Вы просто волшебная!!! Эти люди жили и деньги получали за то, чтоб защищать страну, если придется. Их и их семьи содержали налогоплательщики. Они ОБЯЗАНЫ, они, а не манагер Вася, идущий в офис, но оказавшийся в бусике.
Ответ дляOlvia1987
Так бывает,когда государство всё время кричало,что Росія це лютий ворог,який хоче знищити українців,а само забивало на армию все годы независимости болт с винтом.Большинство солдат
сейчас,в армии никогда не служили,что такое дисциплина и субординация понятия не имеют .Нарушают всё,что можно нарушить,офицеры звереют.И конца и края этому нет.
Так должны служить те, кто квартиры от государства получили
Одно дело тот, кто учился в военном
Ответ дляlekon-lekon
Припинити беззаконня,як мінімум.
Ответ дляMilanaher
Ни одного не наказали за бесспредел в армии, все вышли под залоги. И за издевательства и за воровство и за поставку некачественно оружия. Зато Гнездилов который отвоевал а потом не выдержав ушел в СЗЧ- выйти под залог не может еще и посадят показательно.
Гнезділова в Пісках москалі не вбили,то свої тут в СІЗО добьють.Там з його бригади дуже мало хто вижив.
ProstoKoschka• 22 декабря 2024
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
Ответ дляlekon-lekon
Як може бути все ок в країні, в якій іде війна і щодня літають ракети і шахеди. В цих умовах держава існує, установи працюють, не впевнена, що в інших державах таке б було в подібній ситуації.
Іншого боку ви вперто не хочете помічати, чи просто ’косите’...?
Ответ дляlekon-lekon
Ваш чоловік кадровий військовий, а не цивільний виловлений і запханий в бус? Він обрав цю професію сам. З цього потрібно було починати. Він же явно не в окопі піхотою, а зі званням командує от такими виловленими.
Соната любви• 22 декабря 2024
так там еще есть фото.
как военный лежит раздетый, избитый.
то есть, его еще насиловали и избивали.
но это только то, что показали.
а сколько случаев, о которых мы даже не догадываемся, что творят и как издеваются.
как военный лежит раздетый, избитый.
то есть, его еще насиловали и избивали.
но это только то, что показали.
Соната любви• 22 декабря 2024
Ответ дляProstoKoschka
ну так такие командиры и на минные поля гнали, и под арту и заградотряды устраивали.