Бараболька• 22 декабря 2024

Життя та робота закордоном

Уже кілька років живу в Польщі. Працюю. Але робота не така як була вдома офісна. Ну це зрозуміло. І ось спало мені на думку таке питання. А як захочу повернутися додому. А я вже про це думаю. То тепер мені світять тільки некваліфікованих роботи теж? І силу того, що був велика перева в роботі. А всі хотять з досвідом, щоб все вміла. У кого була подібна ситуація?
Мамин тріль• 22 декабря 2024
Чому не шукаєте офісну роботу? Не дуже у вас значить є кар´єрні прагнення
Раздражевская• 22 декабря 2024
Залежить від вашої професії,якщо ви юрист чи бухгалтер, то втрата 2 років- це багато. І доведеться надолужувати, чи починати з нижчої посади помічника/ первинки. Ну а якщо ви наприклад, продажник, то нічого не втратили, і зможете розпочати,як тільки зацікавите роботодавця
Життє Бентежне• 22 декабря 2024
В чем проблема найти офисную? У меня как раз в Украине с этим проблемы были без опыта, возраст, за границей вообще их это не волнует, не опыт, не возраст, обучают, главное показать себя
Раздражевская• 22 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
Відсутність достатнього рівня польської мови- це найчастіша перепона. Це тільки на слух знається, що вона легка і зрозуміла,а вона таки важка і курс об´ємний. А офісному працівнику потрібно не тільки розуміти людину,що стоїть навпроти,а й людину по телефону і вести переписку- це важко
Мамин тріль• 22 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
За майже 3 роки польська можна вивчити до ідеалу, це проста мова
автор Бараболька • 22 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
В Польщі офісна робота? Не попадалися мені такі вакансії для чужоземців. Крім прибирання офісів.
Раздражевская• 22 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
Це не німецька, яку організовує держава. Знайти курси,сплатити, знайти час на відвідування у неробочий час - це все має зробити людина сама, в заробити,і сплатити, і не звалитися від втоми. І так, більшість людей планували повернутися із дня на день, а не сидіти роками на чужині, тому і не розпочинали навчання
Папина дочка• 22 декабря 2024
Ответ дляБараболька
А где они должны попадаться? На столбе висеть? И офисная работа - это разбег навыков от архитектора до адвоката. Что именно вы умеете делать? Какая у вас квалификация и образование?
svetolino• 22 декабря 2024
Повертайтесь! Дуже великий дефіцит кадрів . І в армії можно. праціювати ! А за кордоном треба вчити мову(в любій країні) . Дочка в Польщі за 3 роки пройшла 3 курсів( безкоштовно ) Зараз працює по фаху в офісі. Але країна бідна зарплати малі. Поляки роблять багато для тих хто хоче адаптуватись. І в дитячому садку і школі також. Але треба зняти корону и розуміти що ти. хочешь і пахати!!! Удачі!!!!
svetolino• 22 декабря 2024
Ответ дляБараболька
Дочка за 3 роки - працює бухгалтером в дуже великій фірмі(тільки 40 бухгалтерів)
автор Бараболька • 22 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
На 100% правы. Я бы с удовольствием ходила бы на бесплатные курсы. Только б дади мне жилье и деньги на жизнь. А с такой работой уже ни на что нет сил и времени. Темболее в моем городе нет ,только он лайн. Месяц поездила за 20 км и на том закончилось.
автор Бараболька • 22 декабря 2024
Ответ дляПапина дочка
На сайтах поиску работы. Высшее экономическое.
автор Бараболька • 22 декабря 2024
Ответ дляsvetolino
Ну да, я на складе не пахаю))). Так себе ,хожу туда сюда.
Папина дочка• 22 декабря 2024
Ответ дляБараболька
Высшее экономическое это и аудитор и продажник и бухгалтер. И что- прямо ни одной вакансии с вашей специализацией? Или так и написано- не для мигрантов?
Луковая• 22 декабря 2024
Ответ дляsvetolino
Яка зарплата у бухгалтера в великій компанії?
Как нефиг делать• 22 декабря 2024
А ким Ви вдома працювали?
goldlove22• 22 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
Який рівень польської у Вас, що так пишете? Я 6 років в Польщі, працюю на офісній позиції з польским і англіським, закінчила поліцеальну школу, пройшла безліч курсів польської. І все рівно не можу сказати що я знаю польську. А тут такий експерт і знавець як Ви пише, що можна, як виявилось, вивчити ідеально за 3 роки.
Кокосиха• 22 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
Я 5 лет не работала в юриспруденции. Но очень быстро вошла в рабочую струю. Изменения безусловно были, но не такие кардинальные что бы человек, который раньше работал в этой системе не мог справиться. Единственный минус - я не могла претендовать на хорошую оплату труда. Нужно было рассматривать варианты средняя и немного ниже средней.
svetolino• 22 декабря 2024
Ответ дляБараболька
Не треба ображатись. Може вам переглянути ваше. життя і шукати щось інше (країну,. роботу. ) можете повернутись. Зараз беруть на роботу всіх бо дефіцит кадрів (зараз в супермаркетах працюють буквально діти, і беруть і запрошують на роботу пенсіонерів) Життя дуже змінилось. Успіхів!!! Ніколи не пізно міняти мале життя!!! Сил!!! Успіхів!!!
goldlove22• 22 декабря 2024
Ответ дляБараболька
Я спочатку теж працювала на ’не офісній’ праці. Потім трохи підтягула польську і вже отримала офісну роботу. Я б радила Вам , якщо є можливість, пробувати знайти роботу в Польщі. На олх і на робота.пл є офісні прсади для іноземців.
svetolino• 22 декабря 2024
Ответ дляЛуковая
Країна бідна ,зарплата не велика але е бонуси ,медична страховка. Але щоб працювати в Європі треба знати англійську мову. Кожний думає як йому краще. І щось робить для цього. Все в голові!!!! Сил! Удачі!
Inconvenient• 22 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
Я Німецьку в Україні вчила сама, після виснажливої роботи, на якій ще доводилося витрачати чимало нервів. Нічого, вивчила. І Англійську свого часу також. Нікого в Україні не цікавило, звалишся ти від втоми, чи ні. Зараз є сила силенна усіляких безкоштовних онлайн сайтів, підручників. В Канаді я познайомилася з колишніми біженцями. Їм свого часу ніхто жодного долара не дав, лише використовували та обманювали. Якось дали собі раду. І працювати ЄС та Канаді незрівняно легше.
автор Бараболька • 22 декабря 2024
Ответ дляПапина дочка
В моем городе ниодной. В банке работать- надо польское образование. И высокий уровень языка.
автор Бараболька • 22 декабря 2024
Ответ дляКак нефиг делать
А ким Ви вдома працювали?
Экономистом
автор Бараболька • 22 декабря 2024
Ответ дляsvetolino
В супермаркете на кассе я и в Польше работать могу. Мне не нравится такая работа.
goldlove22• 22 декабря 2024
Ответ дляБараболька
То не праця Вам не подобається, а щє не ’припекло’...
Папина дочка• 22 декабря 2024
Ответ дляgoldlove22
Не забудьте, здесь все за 2 года языки с нуля до С1 учат!
goldlove22• 22 декабря 2024
Ответ дляПапина дочка
Та да, куда не плюнь у всех С1-С2 за пол года.😆
Папина дочка• 22 декабря 2024
Ответ дляБараболька
Автор, к чему эти все наматывания соплей на кулак?
Надо высокий уровень языка- учите.
Надо диплом- подтверждайте свой.
Нет вакансий в вашем городе- переезжайте.
Да сложно, да нас жизнь к этому не готовила, но что делать?
И я не просто говорю сидя на диване дома, я работаю в чужой стране по своей специальности. И ради этой работы пришлось переехать от спонсоров где жила бесплатно, вместе с ребенком в новый город.
Н@Диете• 22 декабря 2024
Ответ дляБараболька
Рекрутер, лінії підтримки в банках, адміністратор, помічник в відділ кадрів. На цих позиціях маю знайомих в Польщі. Зарах скільки українців, що майже всюди зустрічаю в офісах, уженді, зусі, банках.