Тоскующая• 22 декабря 2024
Питання до мам дівчаток в Україні
Як і де Ви бачите майбутнє Вашої дитини?Друзі моєї дитини майже всі виїхали, всі добре влаштовані, живуть спокійне життя і ходять до школи.Переживаю, що дитина тут залишиться без нормальної освіти і серед сумнівного оточення хлопців, які в школі вже в третьому класі курять і страшно уявити що буде в середніх і старших класах.
пу_пугренчик• 22 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Англійська, Логіка і решта предметів по програмі.
А что по программе в первом классе не тянет ваш ребенок? В чем сложность?
Не їм після шостої• 22 декабря 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
І вже всі виїхали з її оточення?
Мало того, что все поголовно выехали, так и все поголовно курят и пьют с детства, а после третьего класса, как и пишет автор, вообще вразнос пойдут, ага-)))
Тоскующая
• 22 декабря 2024
Ответ дляЗайченя
Ви не ображайтеся, але діло може бути не в освіті а в дитині, що потрібні 3 репетитори в перший клас. Є діти творчі, непосидючі ,
а Ви навчанням зранку до вечора грузите, це погано, особливо в першому класі...
Чому мені ображатись, Ви ж не знаєте всю ситуацію і можливості дитини.Вона може набагато більше, тому вчиться наперед, особливо по англ.і по математиці.
ИМХОля• 22 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Моя дитина вже вміє давно читати і писати і навчається не по програмі НУШ.
А навіщо ви тоді обрали програму, з якою ваша дитина не справляється і потрібні репетитори вже в 1 класі?
Тоскующая
• 22 декабря 2024
Ответ дляИМХОля
Вона справляється, уроків не має регулярних із да тривог.
Язвочка• 22 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Так це вже ліцей, в який ще поступити треба, а не звичайна молодша школа.
ну я не знаю. в школу тоже был конкурсный отбор. в лицей само собой. но я ребенком занималась и подтягивали для поступлений
В кого тако було• 22 декабря 2024
Добре влаштовані це типу батьки вже придбали житло, зібрали кошти на подальше навчання дитині?
ИМХОля• 22 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Ви так і не відповіли де ви.
Що це за маргінальне місце у вас таке?
Тоскующая
• 22 декабря 2024
Ответ дляИМХОля
Ви так і не відповіли де ви.
Що це за маргінальне місце у вас таке?
Київська область.
Тоскующая
• 22 декабря 2024
Ответ дляВ кого тако було
Добре влаштовані- одна дитина отримала грант на навчання у міжнародній школі.
Тоскующая
• 22 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
Там де конкурсний відбір- маргиналів майже не має.
Фрекен бок• 22 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Є чат - батьки школи номер....звідти всі новини
То вы еще не знаете, что дети в германии курят
СирОжино пирОжино• 22 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Моя дитина в першому класі, одну я її не відправлю
А що це у вас за школа,що діти в третьому класі курять
СирОжино пирОжино• 22 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
В першому класі?
Тоскующая
• 22 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
В першому класі?
Так, виділили декілька місць спеціально для дітей українців.
Тоскующая
• 22 декабря 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Аж гидко читати. Прям всі дівчатка принцеси, а от хлопці ’сумнівні’. Фу на вас
Малось на увазі, що хлопців нормальні сім´ї вивозять і будуть вивозити, а залишаються не найкращі...Дівчата завжди принцеси так є і так має бути законом природи.
Эта_Шикарна)• 22 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
А вам не приходило в голову, що не всі мають кошти на виїзд? Що не всі хочуть без тата їхати? От у вашої доньки нормальна мама з таким мисленням? І дівчата не всі принцеси. Далеко не всі
ХикориДикори• 22 декабря 2024
Это в какой школе в Киевской области в третьем классе уже курят ? А директор что ? Чего он не реагирует?
Тоскующая
• 22 декабря 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Так приходило і що це глобально міняє? Залишились ті, хто без грошей і ті, чий тато не захотів знайти вихід і зробити все можливе, щоб його сім´я була в безпеці разом з ним.Тобто не господарі свого життя, обставин і своїх дій.
Тоскующая
• 22 декабря 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Планую відправляти за кордон, не бачу майбутнього. Розумію що буде рано чи пізно жіночий облік, розумію, що виходити заміж їй не буде за кого (точно проти того, щоб її чоловіком був той хто побував на війні).
Якщо я так відверто написала би головні причини, то мене мабуть забаніли би назавжди, а так тільки тролем обізвали.Згодна з Вами це не веселі перспективи
Эта_Шикарна)• 22 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Не пощастить вашому зятю
Тоскующая
• 22 декабря 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Не пощастить вашому зятю
Так в пості ж було написано для мам дівчат.
СирОжино пирОжино• 23 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
А там ваша принцеса знайде собі араба з Сирії) Автор вашій дитині лише сім років,а ви вже про женіхів думаєте,для неї.
Тоскующая
• 23 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ми не в Німеччину , а всі інші хлопці головне щоб вчитись не заважали - які женіхі?